Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Foto A4 Kulczasa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajniutka - zwlaszcza felgi - lampy tez spox

Opublikowano
  • Autor

ale przydało by sie odwiedzic hamownie bo to auto było tuningowane w rajchu dla pewnosci ile ma mocy itp

Opublikowano
ciagnie moze miec wiecej mocy bo to auto mam 2 miesiecy niee robiłem testów na moc mowie fakty

No napewno te spojlery dodaja ze 20 koni. :lol:

A magnetyzery tez masz :?: :?:

Opublikowano
  • Autor

tak :mrgreen:

Opublikowano

zapodaj sobie naklejki Powered by VTG. Mi dodały ok 70KM

Opublikowano
  • Autor

ostatnio prubowałem sie z bmw 316 i siada beta idzie do 210 i tyle kolega z niej wypocił

Opublikowano

Kulczas, to ile tych magnetyzerow masz zalozonych :?:

Bo podobno jeden dodaje jakies 5 kuni :mrgreen:

Kolego tylko hamownia mozesz cos tu udowodnic, nic wiecej.

Opublikowano
  • Autor

pieje z ciebie hehee polecam ci nakładke na wydech da ci 12 KM bedziesz miał 162 KM

:lol:

Opublikowano

opisałeś tego killa na forum SR? :D

[ Dodano: 2006-09-18, 20:56 ]

Pikuś, do mnie pijesz? :roll:

Kulczas, o nakładkach jeszcze nie słyszałem...

Opublikowano
  • Autor

mowiłem ci ile z niej wyłoiłem do samego odciecia zapłonu!!!!!

Opublikowano

Kunio, no co Ty :?:

Z kolegi co ma 10 magnetyzerow. :lol:

Mowisz, ze ta naklejka Ci tyle dala :?:

Moze ja tez sobie nakleje. :lol:

Opublikowano

Miałem się nieodzywać ale niemoge sie powstrzymać kolega ma naprawde mocna wersje 1.6 albo bujna fantazje :mrgreen: az sie boje pomyślec jak byś miał 1.8 T. Po co wogóle robili S4 , RS4 jak 1.6 pędzi 225 km/h i zapewnia tyle emocji z jazdy i pewnie jeszcze pali przy tym jakieś 5,9 l/100km. Katastroff

Opublikowano
  • Autor

spalanie ma od 10-12 L na 100km

[ Dodano: 2006-09-18, 21:06 ]

Kunio, no co Ty :?:

Z kolegi co ma 10 magnetyzerow. :lol:

Mowisz, ze ta naklejka Ci tyle dala :?:

Moze ja tez sobie nakleje. :lol:

polecam ci nakładki na lusterka chrom daja dobry moment obrotowy i zmniejszaja opor powietrza heeheh :lol:

Opublikowano
Kulczas napisał/a:

225km/h

No niezly wynik, ale jestes pewien, ze prawdziwy

Cos te 1,6 benzynki niezle predkosci osiagaja.

Nie nabijac się z kolegi ja tez mam 1.6 i jechalem nim maksymalnie 215. I wielu użytkowników 1.6 potwierdzi to ze da się tyle tym autkiem pojechac.

[ Dodano: 2006-09-18, 21:17 ]

PS ja nie posiadam żadnych magnetyzerów ani innych smiesznych wynalazkow :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

niee mow ze Twoje 2,5 tdi pali 6 l na trasie bo padne

Opublikowano
niee mow ze Twoje 2,5 tdi pali 6 l na trasie bo padne

Ja pisałem o twoim doczytaj dobrze :lol:

Opublikowano
  • Autor

doczytałem tylko sie pytam ile pali Twoje? na setke?

:smile:

[ Dodano: 2006-09-18, 21:21 ]

ooo widzisz ile kolega Radek321 jechał !!!!!!pzdr

Opublikowano
doczytałem tylko sie pytam ile pali Twoje? na setke?

:smile:

Na trasie koło 7

Opublikowano
  • Autor

a normalnie??

Opublikowano

Mi sie udalo wycisnac z 2.5 tdi 225 km/h na prostej... A co do spalania to w trasie jak sie postaram bierze 5l/100km, tak wiec zycze powodzenia w dalszym biciu rekordow predkosci. Kulczas, nikt tu nie watpi ze pojechales 225km/h swoim 1.6 ale przyznaj sie, ze bylo z gorki ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.