Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka maszynka do strzyżenia włosów????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

szukam maszynki akumulatorowo-sieciowej do strzyżenia i podgalania włosów

do użytku prywatnego nie firmowego

cena do 300zł

macie jakieś doświadczenie i co polecacie sprawdzonego

zależy mi na tym aby nie rwała włosów itd.

Opublikowano

Będę obserwował temat bo moja Philipsa się już kończy

Opublikowano
  • Autor

marki raczej z górnej pólki a nie filipś :tongue4:

Opublikowano

crisss Ty knyfko

już nawet na fryzjerze chcesz oszczędzić :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja wczoraj zakupiłem taką http://allegro.pl/tytanowa-maszynka-do-wlosow-i-brody-babyliss-i1607496218.html Jak na pierwsze strzyżenie to jestem zadowolony.

bdb amatorska firma :good:

ja szukam z oszczami pokrytymi ceramiką

antonio co sie nie robi aby kupić ponownie audi :decayed:

Opublikowano

Ja wczoraj zakupiłem taką http://allegro.pl/tytanowa-maszynka-do-wlosow-i-brody-babyliss-i1607496218.html Jak na pierwsze strzyżenie to jestem zadowolony.

bdb amatorska firma :good:

ja szukam z oszczami pokrytymi ceramiką

antonio co sie nie robi aby kupić ponownie audi :decayed:

ja mam philipsa od 2,5 roku,poprzednia tez byla philipsa i nie nazekalem nigdy....a naciela sie duzo

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem ale cena też spora

podoba mi sie ten model

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B182171/cid/6029/refId/nokaut/?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-05&utm_content=B182171#nclid=fa59a25a2f7ab135a15b55ee20fab2ea

wyjątkowa dobra cena bo gdzie indziej grubo 200zł

ma ceramiczne ostrza i dobrze sie sprawują

Opublikowano

no nie wiem nie wypowiem się ale myślę że za 135zł można to kupić i spróbować :>

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem nie wypowiem się ale myślę że za 135zł można to kupić i spróbować :>

bawiłem sie w sklepie dobrze zrobiona jest i akurat natrafiłem na fryzjerkę powiedziała ze ma taka u siebie od dwóch lat i daje rade

media kosztoju 219zł

Opublikowano

ja mam taką - Remington HC-363C (http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B182171/cid/6029/refId/nokaut/?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-05&utm_content=B182171#)

3 lata temu kosztowała 299zł, kupiłem ją w saturnie i wbrew pozorom naprawdę daje radę, a głowę golę raz w tygodniu nasadką 3mm... :good:

na prawdę polecam, i widzę, że ceny różne... od 135 tak jak link powyżej do nawet 250zł...

Opublikowano
  • Autor

ja mam taką - Remington HC-363C (http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B182171/cid/6029/refId/nokaut/?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-05&utm_content=B182171#)

3 lata temu kosztowała 299zł, kupiłem ją w saturnie i wbrew pozorom naprawdę daje radę, a głowę golę raz w tygodniu nasadką 3mm... :good:

na prawdę polecam, i widzę, że ceny różne... od 135 tak jak link powyżej do nawet 250zł...

właśnie o taką opinie mi chcodzi ta fryzjerka też powiedziała, że naprawdę daje radę

ona dostała w prezencie od kolezanki z niemiec

Opublikowano

Witam,

szukam maszynki akumulatorowo-sieciowej do strzyżenia i podgalania włosów

do użytku prywatnego nie firmowego

cena do 300zł

macie jakieś doświadczenie i co polecacie sprawdzonego

zależy mi na tym aby nie rwała włosów itd.

na jajach, czy na glowie?

Opublikowano
  • Autor

jedno i drugie ale głównie na jajach itd. :kox:

Opublikowano

marki raczej z górnej pólki a nie filipś :tongue4:

Chrzanisz.

10 lat temu kupiłem Philipsa za 250zł. Jedyne co, to noże sie przytępiły więc wymieniłem.

Czterech chłopa przez te lata maszynka systematycznie obrabiała.

I kosi dalej.

Ten "filipś" to jeden z najlepszych zakupów jaki kiedykolwiek zrobiłem.

Opublikowano

marki raczej z górnej pólki a nie filipś :tongue4:

Chrzanisz.

10 lat temu kupiłem Philipsa za 250zł. Jedyne co, to noże sie przytępiły więc wymieniłem.

Czterech chłopa przez te lata maszynka systematycznie obrabiała.

I kosi dalej.

Ten "filipś" to jeden z najlepszych zakupów jaki kiedykolwiek zrobiłem.

mam philipsa ok 7 lat (kupiony za 100zł)i nigdy nie miałem z nim problemu i nie widzę sensu żeby wydawać kasę na coś droższego

Opublikowano

ja mam philipsa od 5lat,kosztował koło 100zł i używam go prawie co 2tyg. i do tej pory działa bez zarzutów.

Opublikowano

U mnie Philips obcina 3 glowy 2x w miesiacu minimum (praca tego wymaga) - mam go od 5lat przynajmniej. Jedyne na co moge narzekac to bateria po takim czasie juz nie trzyma - ale na jajach na baterii zdarzysz sie ogolic ;)

Opublikowano

U mnie Philips obcina 3 glowy 2x w miesiacu minimum (praca tego wymaga)

Ja pier.. stary, gdzie ty pracujesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.