Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Co sądzicie-fajne te felusie!!!


danielo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przyszedł czas na zmiane felunku i tak zastanawiam,się nad tymi dwoma rodzajami.

http://moto.allegro.pl/felgi-17-5x112-vw-audi-seat-skoda-mercedes-okazja-i1587759018.html

Dodam tylko,że te drugie posiadam o rozmiarze 17 a,19 to chyba będzie efekt pioruna!!!

http://moto.allegro.pl/405-felgi-nowe-19-5x112-audi-a8-s8-a6-vw-i1607879752.html

Z góry dziękuje za miłe komentarze pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można mieć rozbieżność miedzy 17 a 19 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pasują?Obecnie posiadam te drugie,tylko,że17".Są za***iste.Chciałem uzyskać info czy na polskie drogi to17 jest max czy można zakładać większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze są tragiczne :sick3:

jakaś pochodna od równie paskudnych Dotz Hanzo :sick3:

jeszcze nie widziałem samochodu, który wyglądałby dobrze na tych felgach.

Te drugie całkiem przyzwoite :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pasują?Obecnie posiadam te drugie,tylko,że17".Są za***iste.Chciałem uzyskać info czy na polskie drogi to17 jest max czy można zakładać większe.

:blink:

A jaki styl jazdy preferujesz? Jak nie omijasz krawężników i nie patrzysz na dziury to 17 za dużo a jak dbasz to i 19 w B7 da radę...Zależy czego oczekujesz.

17 do B7 to tragedia moim zdaniem.Opcja zimowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zdecyduje na te 19ki to trzeba by było chyba zapodać jakiś dystansik co nie koleszki?

A styl preferuje bardzo osrtożny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej cos lepszej jakosci ?

bo to chinszczyzna sama co pokazales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zdecyduje na te 19ki to trzeba by było chyba zapodać jakiś dystansik co nie koleszki?

A styl preferuje bardzo osrtożny!!!

To pakuj 20 :decayed::kox:

Kiedyś wszyscy krzyczeli ładuj 19 już jest ładuj 20cali ehhh

Wszystko zależy od dróg.... we Wrocku na 20 calach to nie pojeździłby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze jak dla mnie padaka, drugie ujdą. A jeździłes kiedyś na 19":> żebyś potem nie żałował bo wygląda świetnie ale po Polsce to trzeba uważać i mieć stalowe nerwy. Ja na twoim miejscu wrzucił bym Avusy 18":) A tak ogólnie jakie masz zawieszenie;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalowych nerwów to ja niemam,a droga z Koszałka do Kołbaskowa też jest tragiczna.A zawias to mam chyba standart.Po kodach z wlepki doszedłem,że komfort :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jaki masz pakiet i kolor lakieru. Moim zdaniem do B7 bardziej pasuje ori z Rs6 lub S-line. Z tych co pokazales to raczej nie za bardzo do twojej niuni. Na nasze drogi moim zdaniem 18 to max. Ja osobiscie mam 17 - Rs6 i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że osoby które nie doświadczyły tego na własnej skórze nie powinny się wypowiadać :gwizdanie:

W tym tygodniu jeżdżę na 16" i maksymalnie obniżonym gwincie (chcę wytrzeć nadkola starymi zimówkami) ale już nie mogę się doczekać kiedy znów zamontuję 18" bo na 16" jest g... a nie jazda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam po Wrocławiu na 17" i chociaż bardzo podobają mi się 18"i19"to mam wrażenie, że wpadł bym w depresję, bo i tak po każdej starszej (czytaj dziurawej)ulicy muszę jeździć jak stara pierdoła żeby nie uszkodzić kół i zawiechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli panowie 19ki sobie odpuścić zapodać 18ki. :naughty:

Macie może jakieś konkretne wzorki alusków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym Ci 18" ale z tym zawiasem to może super nie wyglądać. Chociaż jabyś miał te 1BE/BV to wtedy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie kupuj podróbek z rozmiaru 18" i więcej

zreszta tutaj masz temat o tym:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201577.0

jak masz dobre, mocne felgi to bez obawy możesz jeździć na 19", zwłaszcza przy standardowym zawiasie, ja mam w B7 takie 19" jak chcesz założyć, ori s-line z A8, komfort ten sam co na 18", wysłałem Ci PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...