Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi nie grzeją, trza się za to zabrać, bo coraz częściej by się przydawały :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

w B6 na pokrętełku jest 6 stopni ustawienia grzania, ja jak używałem to max na 2-3. Kiedyś kumpel ustawił na 6, to zaczął podskakiwać, bo go w dupsko parzyło :)

no właśnie też o tym myślałem, oglądałem na allegro włączniki i na niektórych też jest 6 pozycji :wink4:, może jakby je zastosować i używać na niskich wartośćiach to bedzie ok :mysli:

a Te?

http://moto.allegro.pl/maty-grzewcze-grzejne-podgrzewanie-foteli-tuning-i1331003334.html

czy ori podgrzewane fotele miały maty też w oparciu?

Tak :wink4:

nie bedziesz miał nic takiego :naughty:

Opublikowano

Nie, muszą być fotele śmiecie żeby mi się opłacało to wyciągać :)

Opublikowano
  • Autor

Nie, muszą być fotele śmiecie żeby mi się opłacało to wyciągać :)

no właśnie wiem o tym, dlatego szukam jakiejś alternatywy :wink4:, myślę że w samym siedzisku by wystarczyły te maty :mysli:, jak myślicie?

Opublikowano

odpusc te maty a linkow, bo sie bedziesz pierdoczyl i jeszcze sie okarze ze nic z nich nie bedzie

Opublikowano
  • Autor

odpusc te maty a linkow, bo sie bedziesz pierdoczyl i jeszcze sie okarze ze nic z nich nie bedzie

no ale dorwać ori maty, to jest sieka :thumbdown:, wiem bo Grzesiek88, już sporo czasu szuka :thumbdown:, a może by zdały egzamin sam nie wiem, i tak bede je rozbierał to by to założył, no ale sam nie wiem, grzanie by się sprzydało, bo coraz zimniej :confused4:

Opublikowano

wiem o co chodzi ja swoich tez szukalem z pol roku :decayed: ale bylo warto

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiem o co chodzi ja swoich tez szukalem z pol roku :decayed: ale bylo warto

Maty ori już dogadane :decayed:, teraz tylko przełączniki, i dorobienie wiązki :wink4:

Po weekendowych mrozach fura odmówiła posłuszeństwa, i tył siadł mi jak na Airridzie ;(

321bm.jpg

Amorki od gwintu, bedą musiały pewnie się zregenerować :thumbdown:

Z wójkiem moskalem dogadałem już zawieszkę od parówy, także przed świętami pewnie wpadnie seria :decayed:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Opublikowano

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Czaję się :decayed:

Wracam.. najpóźniej wyjazd w piątek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Czaję się :decayed:

Wracam.. najpóźniej wyjazd w piątek :naughty:

:good:, to kiedy wysyłać :naughty:

Opublikowano

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Czaję się :decayed:

Wracam.. najpóźniej wyjazd w piątek :naughty:

:good:, to kiedy wysyłać :naughty:

Jak nie używasz to wyślij nawet jutro :wink4:

Napisz w środku karteczkę od kogo i numer tel. dopisz żółte nici + skóra lambo i będę wiedział o co biega :kox:

Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Czaję się :decayed:

Wracam.. najpóźniej wyjazd w piątek :naughty:

:good:, to kiedy wysyłać :naughty:

Jak nie używasz to wyślij nawet jutro :wink4:

Napisz w środku karteczkę od kogo i numer tel. dopisz żółte nici + skóra lambo i będę wiedział o co biega :kox:

leży i czeka sobie obdarta na Twój powrót :naughty:, Wyślę w tym tygodniu :good:

Opublikowano

Tylko wyślij razem ze znaczkiem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tylko wyślij razem ze znaczkiem :wink4:

spoko, spoko :wink4:, i nie zapomnę o karteczce, jak ostatnio :decayed:, ragga a ogarniałeś może już temat podgrzewania kiery?

Opublikowano

ragga a ogarniałeś może już temat podgrzewania kiery?

Nie i prawdopodobnie nie ogarnę bo ..nie mam czasu, ani trochę chęci zdobywac co raz to nowych umiejętności :decayed:

I bez tego ciężko mi wydobyc się z roboty regulaminowo ( 18:00 )..no ale po moim powrocie to się zmieni :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ragga a ogarniałeś może już temat podgrzewania kiery?

Nie i prawdopodobnie nie ogarnę bo ..nie mam czasu, ani trochę chęci zdobywac co raz to nowych umiejętności :decayed:

I bez tego ciężko mi wydobyc się z roboty regulaminowo ( 18:00 )..no ale po moim powrocie to się zmieni :naughty:

ok, spoko, tak kminiłem, zeby dołożyć bo by się sprzydało, ale i tak trzebabyłoby kombinować jak to podpiąc potem :gwizdanie:, kierkę wyślę jeszcze w tym tygodniu :naughty:, dasz cynka i zrobie przelew :decayed:

Opublikowano

Nie ma sprawy :wink4:

Co do kiery.. znajdź se gorącą kochanicę na fotel pasażera to podgrzewana kiera nie będzie potrzebna :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy :wink4:

Co do kiery.. znajdź se gorącą kochanicę na fotel pasażera to podgrzewana kiera nie będzie potrzebna :naughty::kox:

Mam, mam taką, ale za nim do niej dojadę to wiesz :naughty:, zrobię grzane fotele, to i tak bedzie ciepło :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.