Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No, rezanie to masakra jest.. :decayed:

Ale co zrobic, myslalem ze juz wyrezalem wszystko co chcialem, a tu lista modow jest dluga jak mur chinski :decayed:

Rezamy Bixa teraz :decayed:

No no :decayed: tylko uważaj co byś galeri spierdolonych modów nie powiększył

Karwa, mam swój plan na BiXa :kox:, muszę sobie go zapisać, bo bede to rezał w następnym roku :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam był zrobił ale nie chce wchodzić w ta chorobę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bix zjebisty i do długich leda z a8 :kox:

Ja narazie lamp nie ruszam, ale za rok :gwizdanie:, Jak bede coś z nimi robił, to pojawi się coś czego na forum jeszcze nie było :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor
:polew:, nie :angry:
Opublikowano

hmm, lampy z malucha wyrezasz w a4 ? :mysli:

Panowie,co znaczy to słowo??? "wyrezasz"

Co chwilę widzę, że ktoś coś "reza"

Z góry dzięki za odp.

Opublikowano
  • Autor

hmm, lampy z malucha wyrezasz w a4 ? :mysli:

Panowie,co znaczy to słowo??? "wyrezasz"

Co chwilę widzę, że ktoś coś "reza"

Z góry dzięki za odp.

Wyrezaź, do znaczy zrobić coś, zmodzić przy aucie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zdradz plan co za lampy masz zamiar wyrezac :decayed:

Seria, tylko na Bixie :wink4:, i może dzienne zamiast długich :gwizdanie:, reszty nie powiem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a to noting speszjal chyba ze "reszty nie powiem" to cos wyczesanego

:przebiegly::evil:

Opublikowano

a to noting speszjal chyba ze "reszty nie powiem" to cos wyczesanego

:przebiegly::evil:

czy to będzie zalotne spojrzenie? :D

glamourcarfor64010.jpg

Uploaded with ImageShack.us

BTW slepy chyba będę miał dla Ciebie zegary z fisiorem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a to noting speszjal chyba ze "reszty nie powiem" to cos wyczesanego

:przebiegly::evil:

czy to będzie zalotne spojrzenie? :D

glamourcarfor64010.jpg

Uploaded with ImageShack.us

BTW slepy chyba będę miał dla Ciebie zegary z fisiorem :decayed:

Kórwa KOLKOV, na to nie wpadłem, jest :kox:, A jaki Fisior, poliftowy, z Białym podświetleniem :naughty:

Opublikowano

Ślepy zrób oczy od Scani to będzie od do podrobienia :decayed:

Opublikowano

A jaki Fisior, poliftowy, z Białym podświetleniem :naughty:

nieee przedlift do tdi ideał, zero wylanych linii i przebieg tylko 285kkm :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A jaki Fisior, poliftowy, z Białym podświetleniem :naughty:

nieee przedlift do tdi ideał, zero wylanych linii i przebieg tylko 285kkm :naughty:

To przebieg taki jak mój prawie :polew:, Jak coś to się odezwij na PW :wink4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 10:05_________________________________________________73999789.jpg

66904463.jpg

82367617.jpg

83707627.jpg

Opublikowano

mmm... :kox:

kosa jak dla mnie :kox:

zawsze będę to powtarzał :kox:

Opublikowano

no nieźle dbasz o autko naprawdę :good: , świetnie to wygląda

Opublikowano
  • Autor

no nieźle dbasz o autko naprawdę :good: , świetnie to wygląda

:hi:

Opublikowano

zgadnij co bym chcial powiedziec :kox:

Opublikowano
  • Autor
:mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

zielone padlo :kox: te kolory sa przeeeepiekne :kox:

Opublikowano
  • Autor

a no tak , no tak :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.