Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chodzi mi o wysyłkę, bo oczywiste jest, że za jednym razem, ale chodzi mi o perforę :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mi się widzi perfora :naughty:, myślałem o gładkiej ale jednak perfora robi większą robotę, jak u Moskala :slina:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 20:03_________________________________________________Panowie jak wam się widzi taka felga, do mojej Zielonej :gwizdanie:

1209207569_2

Opublikowano

obleśna :thumbdown: ogólnie ona jest

Opublikowano
  • Autor

obleśna :thumbdown: ogólnie ona jest

myślisz :mysli:, a już miałem na nią plan :kox:

Opublikowano

wiem jak wygląda real na pasacie, bo jeździ taki w mnie w mieście.... nie dość że robi wrażenie mniejszej to jeszcze urodą nie grzeszy

Opublikowano

Mam te koło u siebie i wygląda zacnie :gwizdanie:

Opublikowano

obleśna :thumbdown: ogólnie ona jest

Aju co ty gadasz, jesli bedzie na niej dobrze naciagnieta guma, srodek pojdzie w jakis ladny kolor + gleba auta wtedy bedzie jak najbardziej ok :good:

jesli ktos na tej feldze ma "typowe" gumy to nie robi szalu

Opublikowano
jesli ktos na tej feldze ma "typowe" gumy to nie robi szalu

no o tym właśnie mówię

Opublikowano
  • Autor
jesli ktos na tej feldze ma "typowe" gumy to nie robi szalu

no o tym właśnie mówię

No ale myślę że 225/40, powinno się już ładnie na 8,5J ułożyć, nie bedzie Mega naciągu, ale powinno być ok :mysli:

Opublikowano

no na tróję z plusem będzie

Opublikowano

Felga :good: Jak masz ją w dobrych pieniądzach to bierz :wink4:

Opublikowano
jesli ktos na tej feldze ma "typowe" gumy to nie robi szalu

no o tym właśnie mówię

No ale myślę że 225/40, powinno się już ładnie na 8,5J ułożyć, nie bedzie Mega naciągu, ale powinno być ok :mysli:

bedzie tak delikatnie naciagniete, ja bym zalozyl 215/40 abys znow pozniej nie byl rozczarowany naciagiem :cool1:

Opublikowano

Jak chcesz mieć naciąg to 205/35R18 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no na tróję z plusem będzie

Te pierwsze co wklejałem na Battalionie widziałem dzisiaj na żywo i nie robią roboty :thumbdown:, te może bedą dobre :mysli:

Felga :good: Jak masz ją w dobrych pieniądzach to bierz :wink4:

Narazie, tylko się zastanawiam bliżej zimy bede myślał, o jakiejś zmianie :wink4:

jesli ktos na tej feldze ma "typowe" gumy to nie robi szalu

no o tym właśnie mówię

No ale myślę że 225/40, powinno się już ładnie na 8,5J ułożyć, nie bedzie Mega naciągu, ale powinno być ok :mysli:

bedzie tak delikatnie naciagniete, ja bym zalozyl 215/40 abys znow pozniej nie byl rozczarowany naciagiem :cool1:

wiem, ale szkoda mi puszczać tych oponek, i kupować nowych, zajebałem że odrazu nie wziąłem 215/40 :gwizdanie:, no ale lekki naciąg powinien być, zobaczymy co bedzie :wink4:

Jak chcesz mieć naciąg to 205/35R18 :naughty:

Na tym kolego to nie ma jazdy :thumbdown:, wygląd kosa ale :no:

Opublikowano

Ślepy fajnie modzisz tylko nasówa się podstawowe pytanie?? :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ślepy fajnie modzisz tylko nasówa się podstawowe pytanie?? :mysli: :mysli:

WTF? :mysli:

Opublikowano

po jakiego c**ja to wszystko:d :naughty:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:laghing2:

Opublikowano

po jakiego c**ja to wszystko:d :naughty:

bo jest pierdolnięty tak jak ja czy Ty :mysli: ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.