Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Valeo Black version


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Wiem ze temat stary ale mam pytanko. nie moge poradzić sobie z zaczepami ( regulatorami ) do regulowania swiateł ( te dwa szajs plastiki ) mam oczka valeo i rozebrałem je bo były angole :/ a tu taki shit ze wystarczyło pstryczkiem przestawić przesłone :/ bo valeo robi w standardzie wiec pomyslalem ze pomaluje na czarno heh taki smoke front ;) jak juz mam wsio na wierzchu tylko nie wiem jak zdemontować te regulatory zeby czegoś nie urwać ;) jak to zrobilem w omedze ;) . Pasuje jednak wykrecic soczewke itd zeby czegos nie uciapać przy malowaniu ;) pomożecie ? :hi:

soczewke zakleiłem tasma izolacyjną , po malowaniu zdjąłem i było git. jak chce ci sie poczekac do piatku do odkopie foty z malowania na drugim kompie i ci tu wkleje.

Zreszta zobacz mój post w tym temacie z ..29 Kwiecień 2010, 16:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko zanim zaczne malować to troche czasu minie :/ bo arbait i arbait wiecznie ;) ale tak jak pisałem .... chodzi mi o to jak zdemontowałes odbłysnik i obudowe soczewki od czarnego tyłu lampy bo niestety nie umiem wykrecic tych bolców od regulacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no tak . widze że Keżor to rozłączał . nic dam mu PW a jak mi rzucisz fotkami bede wdzieczny. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no tak . widze że Keżor to rozłączał . nic dam mu PW a jak mi rzucisz fotkami bede wdzieczny. Pzdr

krecisz regulacja zeby sie wysuwala. krecisz i krecisz az calkiem sie te bolczyki plastikowe gwintowane wysuna :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz to rozłączyc tylko do malowania to szkoda twojej roboty , popatrz na fotki 2 strony wstecz , ja miedzy czarna obudowe a ten panel na którym jest soczewka powtykałem papierowe reczniki i malowałem. wszystko ładnie pieknie :)

dsc00060yd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...