Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Valeo Black version


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę trochę temat ... bo jak już ładnie swoje lampki rozkleiłem.. to teraz nie wiem czy ja skleić z powrotem a nigdzie nie pisze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa , ile ja sie naszukałem tego tematu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odświeżę trochę temat ... bo jak już ładnie swoje lampki rozkleiłem.. to teraz nie wiem czy ja skleić z powrotem a nigdzie nie pisze :gwizdanie:

ale o co ci chodzi ???? czym skleić ???? najlepiej silikonem :wink4:

ja tak zrobiłem i jest gites , silikon nie twardnieje od razu i mozesz sobie po nałożeniu ładnie wszystko spasować , jesli ci brakuje to dołożyć , no i bez pośpiechu można to robić :good:

tyle tylko ze troche dłuzej schnie niz zwykły klej , conajmniej na jedna nocke musisz zostawić w ciepłym pomieszczeniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa , ile ja sie naszukałem tego tematu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odświeżę trochę temat ... bo jak już ładnie swoje lampki rozkleiłem.. to teraz nie wiem czy ja skleić z powrotem a nigdzie nie pisze :gwizdanie:

ale o co ci chodzi ???? czym skleić ???? najlepiej silikonem :wink4:

ja tak zrobiłem i jest gites , silikon nie twardnieje od razu i mozesz sobie po nałożeniu ładnie wszystko spasować , jesli ci brakuje to dołożyć , no i bez pośpiechu można to robić :good:

tyle tylko ze troche dłuzej schnie niz zwykły klej , conajmniej na jedna nocke musisz zostawić w ciepłym pomieszczeniu :good:

zwykły bezbarwny ?? a ten stary klei usunąłeś całkowicie? bo ja go nożem wyciąłem.. ale troszkę go zostało ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły bezbarwny ?? a ten stary klei usunąłeś całkowicie? bo ja go nożem wyciąłem.. ale troszkę go zostało ...

zwykły :good:

nie wiem jaki ty miałes ori klej , u mnie był taki szary i ładnie odchodził od plastiku jak juz lampa była rozklejona , wczesniej jak była lekko ciepła przed rozklejeniem , jak próbowałem ja rozkleic to za chója nie chcial sie nawet ugiąć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły bezbarwny ?? a ten stary klei usunąłeś całkowicie? bo ja go nożem wyciąłem.. ale troszkę go zostało ...

zwykły :good:

nie wiem jaki ty miałes ori klej , u mnie był taki szary i ładnie odchodził od plastiku jak juz lampa była rozklejona , wczesniej jak była lekko ciepła przed rozklejeniem , jak próbowałem ja rozkleic to za chója nie chcial sie nawet ugiąć :thumbdown:

ok w takim razie jadę po silikon, muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:

WTF ???

to jakie jeszcze bierzesz pod uwage ????

jaki masz kolor auta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:

WTF ???

to jakie jeszcze bierzesz pod uwage ????

jaki masz kolor auta ???

mam jeszcze te plastiki srebrne... kolor auta to taki granat:

RVo4J.jpg

... muszę sobie VT porobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:

WTF ???

to jakie jeszcze bierzesz pod uwage ????

jaki masz kolor auta ???

mam jeszcze te plastiki srebrne... kolor auta to taki granat:

RVo4J.jpg

... muszę sobie VT porobić

wszystko na czarno , zero chromu oprócz odbłysnika długich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:

WTF ???

to jakie jeszcze bierzesz pod uwage ????

jaki masz kolor auta ???

mam jeszcze te plastiki srebrne... kolor auta to taki granat:

RVo4J.jpg

... muszę sobie VT porobić

wszystko na czarno , zero chromu oprócz odbłysnika długich :good:

ale mam srebrny grill z s4... i mierzyłem też czarny i było lipnie moim zdaniem :thumbdown: :thumbdown:

w5hQS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królu, jak zapodasz czarne środki lamp, czarny grill, fajne koło w graficie i lekką glebę to zmienisz zdanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam srebrny grill z s4... i mierzyłem też czarny i było lipnie moim zdaniem :thumbdown: :thumbdown:

w5hQS.jpg

to nic ze masz srebrny grill , maluj całe środki na czarno bo inaczej wyjdzie kupa , słuchaj starszych , pomalowałem juz 4 zestawy lamp więc wiem co mowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam srebrny grill z s4... i mierzyłem też czarny i było lipnie moim zdaniem :thumbdown: :thumbdown:

w5hQS.jpg

to nic ze masz srebrny grill , maluj całe środki na czarno bo inaczej wyjdzie kupa , słuchaj starszych , pomalowałem juz 4 zestawy lamp więc wiem co mowie :wink4:

to napisze jeszcze czym to malowałeś i w środku mat czy połysk :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisze jeszcze czym to malowałeś i w środku mat czy połysk :cool1:

MATT

tak miałem obklejone miejsca które zostały w chromie czyli odbłysnik i soczewka :

dsc00060yd.jpg

tak wyglądało po zdjęciu tasmy maskującej : (zwykła izolacja)

dsc00061sd.jpg

a tak juz na aucie :

dsc00076a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisze jeszcze czym to malowałeś i w środku mat czy połysk :cool1:

MATT

tak miałem obklejone miejsca które zostały w chromie czyli odbłysnik i soczewka :

dsc00060yd.jpg

tak wyglądało po zdjęciu tasmy maskującej : (zwykła izolacja)

dsc00061sd.jpg

a tak juz na aucie :

dsc00076a.jpg

tak jak pokazuje Moskal jest idealnie , ale jak ja obkleiłem odbłyśnik taśmą to potem odkleiłem razem z chromem i to w ori lampie :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciągle nie wiem, bo mój ideał wygląda tak:

Aahy9.jpg

to może nie maluj :decayed: bo te są chyba chromowane :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie będę czytał 4-tej strony na trzeciej pozwolę sobie zakończyć, spartoliłeś ładne lampki :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ja obkleiłem odbłyśnik taśmą to potem odkleiłem razem z chromem i to w ori lampie :confused4:

z moją sie nic nie działo , producent DEPO

a ja ciągle nie wiem, bo mój ideał wygląda tak:

Aahy9.jpg

z mojej strony moge ci powiedziec ze wyglada to tak ze mozna zrobić auto na 2 sposoby , w twoim przypadku gdy masz ciemny kolor mozna polecieć lampy w czerń , ale można tez zostawić w chromie ale wtedy koniecznie ramka grilla na czarno i znaczek w chromie. wtedy srebrne lampy ładnie kontrastują z ciemnym kolorem nadwozia :good:

ja po dzwonie w zime tez chcialem malnąć niedawno lampy na czarno ale jak sie przypatrzyłem dłużej to mi sie spodobało ze są w chromie i ładnie kontrastują z ramką i kolorem auta :gwizdanie:

20100424.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wiem ze temat stary ale mam pytanko. nie moge poradzić sobie z zaczepami ( regulatorami ) do regulowania swiateł ( te dwa szajs plastiki ) mam oczka valeo i rozebrałem je bo były angole :/ a tu taki shit ze wystarczyło pstryczkiem przestawić przesłone :/ bo valeo robi w standardzie wiec pomyslalem ze pomaluje na czarno heh taki smoke front ;) jak juz mam wsio na wierzchu tylko nie wiem jak zdemontować te regulatory zeby czegoś nie urwać ;) jak to zrobilem w omedze ;) . Pasuje jednak wykrecic soczewke itd zeby czegos nie uciapać przy malowaniu ;) pomożecie ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...