Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Valeo Black version


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

no ale nie możesz powiedziec ze sonary i fk to ta sama półka , juz wygląd mówi sam za siebie , o swieceniu i materiałach użytych do produkcji nie wspominając....... ale rysy na psychice nie wymażesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nie polakieruje tych środków na czysto :/ dziś próbowałem rozkleić drugą lampe na brudno i...

.. sie dziwka upiekła :thumbdown: fakt że troche przesadziłem z czasem w piecu , no ale i tak nie dało sie rozszczelnić i i tak bym musiał zniszczyć obudowe, także nie mam już pomysłu i dopóki nie będe miał pomysłu to nie ruszam lamp , bo są mi dość potrzebne :) [br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 23:44 _________________________________________________a gdybym użył coś takiego? http://www.allegro.pl/item292635934_rozpuszczalnik_do_silikonu_sili_kill_100ml.html

a może ktoś wie na co sklejone są te lampy?? jakiś czarny silikon lub klei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje gratulacje, wygląda rewelacyjnie :thumbup:

(widzę że też straciłeś kratkę w zderzaku :confused4: strasznie twarde te koty teraz robią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor, nie poddawaj się...

Zawsze możesz założyć lapmy "IN-PRO" te które pokazałeś w linku... :thumbup:

Też bedzie kox... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ładnie ładnie,dorzysz do celu a to sie liczy...Tylko uwazaj zebys nie zrobil auta tak zeby wygladalo szybciej niz jezdzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ładnie ładnie,dorzysz do celu a to sie liczy...Tylko uwazaj zebys nie zrobil auta tak zeby wygladalo szybciej niz jezdzi :D

Tukanik - i kto to mówi :polew: Twoj RS nie moze szybciej wygladac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ładnie ładnie,dorzysz do celu a to sie liczy...Tylko uwazaj zebys nie zrobil auta tak zeby wygladalo szybciej niz jezdzi :D

Tukanik - i kto to mówi :polew: Twoj RS nie moze szybciej wygladac ;)

i do tego ten kolor co dodaje +5 koni :wink4:

a ja po prostu chce mieć ładne autko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki to kolor który dodaje 5 koni ??? tez sobie pomaluje, przyda sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale OT.. :D

A ja slyszalem ze bez kierowcy to auto jeszcze lepiej chodzi.. :mysli: Testowal ktos..? :naughty:

Koniec OT :wallbash::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ładnie ładnie,dorzysz do celu a to sie liczy...Tylko uwazaj zebys nie zrobil auta tak zeby wygladalo szybciej niz jezdzi :D

Tukanik - i kto to mówi :polew: Twoj RS nie moze szybciej wygladac ;)

Wlasnie chodzi o to,zescie sie zawsze smiali ze szybciej wyglada niz jezdzi.....A polowa ludzi robi to samo,a jesli chodzi o kolor to nie wiem o co kaman Keżor :mysli: Koniec tematu :bicz2: A jesli chodzi o szybciej wyglada to sie zdziwisz :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor jeśli Ci się to uda to odwalisz kawał dobrej roboty :thumbup: Kurcze ja to bym raczej się tego nie podjął... Właśnie też mam sreberko i ostatnio zacząłem myśleć o tych depo dzielonych. Dlaczego np. nie zdecydowałeś się na nie? Chyba nie są akie tragiczne? Ale gratuluję i życzę pomyślności w dalszej "walce" :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor jeśli Ci się to uda to odwalisz kawał dobrej roboty :thumbup: Kurcze ja to bym raczej się tego nie podjął... Właśnie też mam sreberko i ostatnio zacząłem myśleć o tych depo dzielonych. Dlaczego np. nie zdecydowałeś się na nie? Chyba nie są akie tragiczne? Ale gratuluję i życzę pomyślności w dalszej "walce" :th:

bo przez sonary , powiedziałem sobie "podróbkom stop" chociaż wiem że to pożadna firma i nikt nie narzeka ;) ale wole ori. a poza tym ładniejsze sa zespolone :) i takich nikt w polsce jeszcze nie ma z tego co kojaże :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym ładniejsze sa zespolone :) i takich nikt w polsce jeszcze nie ma z tego co kojaże :naughty:

oj Keżorek i tu się możesz mylić... :przebiegly:

ale w czym sie moge mylić?? że zespolone są ładniejsze czy żen ikt takich nie ma ? :P a jak znasz kogoś kto takie ma to pokaż fotki i daj na niego namiary :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...