[ALL] Co zrobić z taką szramą ?

KubaWallace

tylko nie zdjęcia bramy!!! :evil:

:polew: :polew: :polew:

Ja miałem podobnie to musiałem lakierować cały element.

obily mi sie o uszy jakies markery do lakieru ? czy ktos z was korzystal z tego typu przedmiotu /? dodam rowniez ze aktualnie nie jestem na stanie wydatku lakierowania :(

Próbowałem na srebrnym i szczerze to wg mnie to nic nie daje, może jakieś lekkie płytkie ryski faktycznie maskuje, ale jak już podkład widać to lipa.

To już lepiej spróbuj TEMPO powalczyć, zupełnie nie zatrzesz ale nie będzie tak w oczy koliło.

kup papier wodny 2000 albo 2500 zmatuj delikatnie tak żeby nie popryecierac i spoleruj,powinno obejśc sie bez malowania,albo podjedz do jakiegoś lakiernika i ci to zrobi za 30 zł.coś zostanie ale napewno dużo mniej.

moim zdaniem to tylko pastą lekkościerną ściągnąc pozostałości lakieru z bramy to wszystko co się da a te markery to tak jak kolega pisze na jakieś małe ryski

tu kolega dobrze pisze...albo spróbuj poprostu psata polerska (moze byc G3)

Możesz jeszcze spróbować wg kodu w bagażniku np. w norauto kupić lakier w sztyfcie i po lekkiej polerce troszkę to zamalować a potem zaś polerka. Może nie będzie się rzucać aż tak w oczy.

Ja jestem z kolegą "trzcina 80" To jest przetarcie ale nie widać podkładu tylko się rysło po bezbarwnym. Papier 2500 woda i kawałek prostej kostki, trochę umiejętnego tarcia i pasta polerska i po krzyku. Pewnie coś tam zostanie bo nie wszystko zejdzie ale 80% powinno zniknąć.

Farecla G3 sobie z tym poradzi bo z tego co widac to lakier nie jest jakoś mocno uszkodzony tylko na otarciu jest farba z bramy którą spokojnie zetrzesz za pomoca pasty polerskiej.

no wiec masz potwierdzenie drugiego lakiernika...to do dzieła farecla w dlon i do przodu :naughty:

Polerka powinna dać radę, a jeśli sztyft to po co w Norauto, w ASO komplecik z klarem kosztuje 40 zyli.

Napisałem np. w Norauto bo ja tam kupowałem za 15zł :tongue4: Lakier z Motipa.

mialem podobna sytuacje tylko nie z brama :) pojechalem do sklepu lakierniczego i kupilem za 10 zl cos takiego jak dla dziewczyn do malowania paznokci :) pod kolor lakieru =] pomalowalem w sloncu to widac nawet mocno ale o tako to napewno jest lepiej niz zeby bylo tak jak u Ciebie :D:D