Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co zrobić z taką szramą ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam drodzy koledzy...niestety we wczorajszy piatek 13 mialem nieprzyjemna stytuacje gdy wjezdzalem do garazu...mialem bliskie spotkanie z brama :( jak myslicie mozna jakos to zamaskowac w jakis niedrogi sposob?

Opublikowano

są fotki,bo nie widze :mysli:

Opublikowano

Daj foty coś tam naczynił z tą bramą :slina:

Opublikowano

Dawaj foty, bo jak nie to tylko pisz pw do Koperfielda.

Opublikowano

tylko nie zdjęcia bramy!!! :evil:

Opublikowano

tylko nie zdjęcia bramy!!! :evil:

:polew: :polew: :polew:

Ja miałem podobnie to musiałem lakierować cały element.

Opublikowano
  • Autor

obily mi sie o uszy jakies markery do lakieru ? czy ktos z was korzystal z tego typu przedmiotu /? dodam rowniez ze aktualnie nie jestem na stanie wydatku lakierowania :(

Opublikowano

obily mi sie o uszy jakies markery do lakieru ? czy ktos z was korzystal z tego typu przedmiotu /? dodam rowniez ze aktualnie nie jestem na stanie wydatku lakierowania :(

Próbowałem na srebrnym i szczerze to wg mnie to nic nie daje, może jakieś lekkie płytkie ryski faktycznie maskuje, ale jak już podkład widać to lipa.

To już lepiej spróbuj TEMPO powalczyć, zupełnie nie zatrzesz ale nie będzie tak w oczy koliło.

Opublikowano

kup papier wodny 2000 albo 2500 zmatuj delikatnie tak żeby nie popryecierac i spoleruj,powinno obejśc sie bez malowania,albo podjedz do jakiegoś lakiernika i ci to zrobi za 30 zł.coś zostanie ale napewno dużo mniej.

Opublikowano

moim zdaniem to tylko pastą lekkościerną ściągnąc pozostałości lakieru z bramy to wszystko co się da a te markery to tak jak kolega pisze na jakieś małe ryski

Opublikowano

kup papier wodny 2000 albo 2500 zmatuj delikatnie tak żeby nie popryecierac i spoleruj,powinno obejśc sie bez malowania,albo podjedz do jakiegoś lakiernika i ci to zrobi za 30 zł.coś zostanie ale napewno dużo mniej.

tu kolega dobrze pisze...albo spróbuj poprostu psata polerska (moze byc G3)

Opublikowano

obily mi sie o uszy jakies markery do lakieru ? czy ktos z was korzystal z tego typu przedmiotu /? dodam rowniez ze aktualnie nie jestem na stanie wydatku lakierowania :(

Możesz jeszcze spróbować wg kodu w bagażniku np. w norauto kupić lakier w sztyfcie i po lekkiej polerce troszkę to zamalować a potem zaś polerka. Może nie będzie się rzucać aż tak w oczy.

Opublikowano

Ja jestem z kolegą "trzcina 80" To jest przetarcie ale nie widać podkładu tylko się rysło po bezbarwnym. Papier 2500 woda i kawałek prostej kostki, trochę umiejętnego tarcia i pasta polerska i po krzyku. Pewnie coś tam zostanie bo nie wszystko zejdzie ale 80% powinno zniknąć.

Opublikowano

Farecla G3 sobie z tym poradzi bo z tego co widac to lakier nie jest jakoś mocno uszkodzony tylko na otarciu jest farba z bramy którą spokojnie zetrzesz za pomoca pasty polerskiej.

Opublikowano

Farecla G3 sobie z tym poradzi bo z tego co widac to lakier nie jest jakoś mocno uszkodzony tylko na otarciu jest farba z bramy którą spokojnie zetrzesz za pomoca pasty polerskiej.

no wiec masz potwierdzenie drugiego lakiernika...to do dzieła farecla w dlon i do przodu :naughty:

Opublikowano

Polerka powinna dać radę, a jeśli sztyft to po co w Norauto, w ASO komplecik z klarem kosztuje 40 zyli.

Opublikowano

Polerka powinna dać radę, a jeśli sztyft to po co w Norauto, w ASO komplecik z klarem kosztuje 40 zyli.

Napisałem np. w Norauto bo ja tam kupowałem za 15zł :tongue4: Lakier z Motipa.

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki panowie sprobuje ktoregos z waszych sposob :) jeszcze raz dzieki za pomoc jak naprawie, pokaze jak wyglada po naprawie ;)

Opublikowano

mialem podobna sytuacje tylko nie z brama :) pojechalem do sklepu lakierniczego i kupilem za 10 zl cos takiego jak dla dziewczyn do malowania paznokci :) pod kolor lakieru =] pomalowalem w sloncu to widac nawet mocno ale o tako to napewno jest lepiej niz zeby bylo tak jak u Ciebie :D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.