Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeważnie klubowicze czytają pierwszą stronkę, więc będą mieli problem z zakodowaniem...

Wrzućcie z trzeciej na pierwszą i będzie git.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie klubowicze czytają pierwszą stronkę, więc będą mieli problem z zakodowaniem...

Wrzućcie z trzeciej na pierwszą i będzie git.

:hi:

Racja przenieście trzecią stronę na pierwszą, bo nikt nie czyta 88 stron. Sam męczyłem się cały dzień z kodowaniem :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być trochę trudne:

pre_pl

Ostatnio aktywny:

28 Luty 2011, 13:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze poprawił :notworthy:

pierwszy post teraz jest jak najpardziej prawidłowy

a korzystając z okazji to i ja pochwalę się ostatnią - drugą próbą uruchomienia tempo w moim Paździochu :>

1a41249560da930f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chciał bym dowiedzieć się kilka szczegółów

Jeżeli w A4 B6 mam oryginalnie kierownicę 3 ramienna to jest duża szansa na to że mam moduł Midline

Jeżeli tak jest to czy moje manetki z B6 muszę wymieniać na jakieś inne z B7, czy po prostu mogę dokupić tempomat i manetkę pod komputer i będzie to grało z kierą B7 multifunkcyjną i poduszka do niej??

Pogubiłem się w tym co mam już wymienić. Jedni piszą że muszę wszystko od B7 założyć inni że to co mam styknie i wystarczy tylko dołożyć manetki i kiere.

Za wszelka pomoc dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego "JotAeN" z tego co Ja rozumiem i wyczytalem z tego watku dot. wymiany mdulu pod tempomat to na poczatek musisz sprawdzic z jaka literka posiadasz modul pod kierownice i wtedy bedziesz wiedzial czy owy modul wspiera tempomat lub nie (ostatnio kumplowi dokladalem tempomat i tez mial kiere 3 ramienna sportowa a modul nie wspieral tempomatu)

Co do zmiany manetek , kiery etc etc to jezeli dokladasz tylko tempomat do swojej B6 pod stara kiere to po za zmiana modulu i dolozeniem manetki do tempomatu nic wiecej nie zmieniasz no chyba , ze chcesz odblokowac pelen FIS to jeszcze zmieniasz manetke wycieraczek na taka z przyciskiem "reset".

Jezeli zmieniasz modul pod tempomat i jest to modul od modelu B7 i chcesz np. zmienic kiere na taka z multifunkcja , ktora rowniez pochodzi z B7 to tasma pod kierownice tez musi byc z modelu B7 + pare przerobek w okablowaniu do poduszki chyba :mysli:

Mam nadzieje ze to Ci pomoze , jezeli gdzies zrobilem blad lub cos zle wytlumaczylem to z gory przepraszam :hi:

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym zdaniem podsumowując jeżeli mój moduł z B6 nadawać się będzie pod tempo a ja chcę założyć kiere od B7 to i tak muszę go wymienić na moduł z B7 :mysli:

Tak.

A to nie są takie same moduły??

Nie. Potrzebujesz modułu z końcówką Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy teraz 2 pytanka z mojej strony podobne do powyzszego a mianowicie w mojej niuni posiadam modul z literka T i owy modul pochodzi z RS4 , teraz jezeli bede chcial zmienic kiere na taka z multi od B7 to wychodzi na to , ze modul pozostawiam ten sam a jedynie zmieniam tasme od B7 ?

I druga sprawa a mianowicie czy tylko kiera od A4 B7 pasuje czy tez pod tasme i modul od B7 moge zalozyc kiere z poducha od A3 lub A6 (mowie o tych kierownicach z multi stosowanych od 2005r)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

I druga sprawa a mianowicie czy tylko kiera od A4 B7 pasuje czy tez pod tasme i modul od B7 moge zalozyc kiere z poducha od A3 lub A6 (mowie o tych kierownicach z multi stosowanych od 2005r)

:hi:

Temat o wymianie kierownicy masz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

I druga sprawa a mianowicie czy tylko kiera od A4 B7 pasuje czy tez pod tasme i modul od B7 moge zalozyc kiere z poducha od A3 lub A6 (mowie o tych kierownicach z multi stosowanych od 2005r)

:hi:

Temat o wymianie kierownicy masz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0

tak, jeżeli będziesz miał moduł i taśmę od B7 to bezproblemu zagra poducha np. z A3 (możliwy jest tylko minimalnie inny kształt kostki od AIRBAGA którą wpinasz w taśmę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok tak jak w opisie kupiłem manetke tempomatu + sterownik z koncówka N założyłem wszystko zaprogramowałem kompem i od pierwszego razu działa podziekowania dla autorów,

jesli sie komus przyda mam moduł z koncówka F na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie komus przyda mam moduł z koncówka F na sprzedaz

Jak większość ludzi po tym modzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy jak wymienię moduł na ten z B7 z literką Q, manetki pod tempomat i kompa oraz zwijak airbaga a nie będę jeszcze zmieniać kierownicy na MF z B7 to czy moja z B6 będzie prawidłowo działać (razem z poduszką) czy muszę zostawić może zwijak i okablowanie to co mam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli narazie założysz tylko moduł z manetkami a kierownica zostanie ta która jest teraz to nic zwijaka nie ruszasz

jak będziesz chciał kierownicę multifunkcyjną z B7 to wtedy musisz kupić zwijak z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jezeli mam kierownice z multifunkcja to rozumiem ze mam mozliwosc montazu tempomatu bez wiekszych komplikacji? dostepu do kompa nie mam a kierownicy tez mi sie nie chce rozkrecac bo i tak nie mam odpowiednich narzedzi wiec nie mam jak sprawdzic numeru, wystarczy ze kupie sama manetke tempomatu za ok 150zl, zaloze, zakoduje i po sprawie? :P

I czy jest ktos we Wroclawiu lub okolicach co moglby pomoc w montazu tego elementu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz ale manetkę kupisz za połowę tego co piszesz.

moduł możesz sprawdzić odkręcając obudowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...