Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

ale wszystko bylo wporzadku przed zmiana modulu... ide zamienic z powrotem wsadzic stary modul bo juz nawet hamulce zaczely sie swiecic... :( tylko bez latarki ani rusz [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 17:59_________________________________________________zamontowalem stary modul... z f na koncu... i d..a dalej sie lampki swieca... tylko ze teraz jest 00778 - Steering Angle Sensor (G85): Implausible Signal Possible Causes i 01486 - System Function Test Activated. Na drodze ABS zgasl, ale po ponownym odpaleniu silnika znowu sie pali... ktos ma jakies rozwiazanie na to?? Wedlug Ross-Tech 01486 to trzeba byloby jakis tescik zrobic... Nieprawdaz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no bo trzeba zrobic tak jak jest napisane na samym poczatku :)

basic settings i skalibrować czujnik skrętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc to robilem, tylko on wogole nie widzial czujnika skretu... moglem krecic sobie kierownica ile chcialem i tak nic nie dawalo... caly czas byla wartosc 0.0 (18036 Powrtrain Data Bus: Missing message from sterring angle sensor P1628 35-00). Przy starym module wszystko wrocilo do normy... nic sie nie swieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś numery tych przycisków w kierze po lewej i prawej stronie?

Takie jak tu:

http://allegro.pl/item478059325_kierownica_skorzana_audi_a8.html

Moje nie działają :( Jest tylko podświetlenie.

po lewej 4E0 951 527A (trw)

po prawej 4E0 951 527 (trw)

Chodzi mi o kompatybilność z modułem pod kierownicą w B6 8E0 953 549 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty no moje tez nie działały ale sie świeciły :P znaczyło to o błędzie komunikacji

ale przyjacielu kochany zakąłdałes do B6 kiere od B7 to musisz miec moduł albo Q albo R

juz masz rozwiązanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak znajdę moduł z końcówką R lub Q to spokojnie zakoduje na nim kiere, przepisze vin, uaktywnie tempomat i zakoduję czujnik G85 do ESP ?

Teraz mam z literką L typowo do B6, ale kiera od A8.

Popraw mnie jesli nieprawidłowo rozumuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak znajdę moduł z końcówką R lub Q to spokojnie zakoduje na nim kiere, przepisze vin, uaktywnie tempomat i zakoduję czujnik G85 do ESP ?

Teraz mam z literką L typowo do B6, ale kiera od A8.

Popraw mnie jesli nieprawidłowo rozumuję?

tak montując kiere od B7 czy cos podobnego do B6 musisz miec moduł Q albo R bo przyciski w takich kierwonicach sa przypisane cyfrowo

a nie jak w B6 analogowo :) wiec musisz miec odpowiedni moduł :)

ja miałem Q zakodaowałem tempomat to działał alejak przyszło co do czego i chciałem ząłozyc MF zwykłą od B6 to kupa :(

nie działało od Malika wziąłem moduł z N i zadziałała odrazu :)

gadaj z malikiem on ma modół Q i moze sie z toba zamieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy co?

Jesli komputer bedzie mi sie zgadzal to potrzebuje tego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=498845681&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

(ta jest chyba pod tempomat??)

i tego:

http://www.allegro.pl/item499291969_audi_a4_01_04_przelacznik_zesp_tempomat_nowy.html

no i oczywiscie kodowania vagiem tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to slicznie zaraz lece do garazu zobaczyc co to za komputer siedzi u mnie.Dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest modul z koncowka F.Czyli teraz szukam calego kompletu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co myslicie o takiej manetce??

http://www.allegro.pl/item554031986_audi_a4_01_04_przelacznik_tempomatu_nowy.html Jakas podruba ale moze ktos probował??

I mam pytanie odnosnie tempomatu...wystarczy załozyc modol komptabilny a tasmy nie musze zmieniac?, tzn calego tego bajeru co jest wpiete w modoł?? Chce tylko Tempomat bez multifunkcji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...