Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Tylne lampy AVANT (propozycje, swoje cuda...itd)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad lampami (przod chyba poleca VALEO) ale na tyl zaczyna sie problem bo niema za duzo ladnych lamp do b5 avanta a do tego moja kochanka jest srebrna...Wiadomo ze gdby byla czarna to problemy by nie bylo...prosze was o pomoc jakies rady moze sami macie jakos fajnie zrobione. (albo wezme spray i pomaluje na srbrno) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliftowe- to jedyna normalna propozycja rynkowa na dzien dzisiejszy :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to zeby to sie wszystko ladnie zgrywalo (napewno wiecie jak wyglada czarne autko z czarnymi lampami: nie ledy) strasznie mi sie to podoba szkoda ze nie robia srebrnych :D ja znalazlem cos takiego ale to jest zabardzo dziwaczne:) http://moto.allegro.pl/item292026712_audi_a4_avant_95_01_lampy_tylne_lexus_design_chrom.html

http://moto.allegro.pl/item294993362_in_pro_lampy_tylne_audi_a4_nowe_srebrne_tyl_a_4.html << jeszcze takie kurde fajne tylko troche bardzo przezroczyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły

Olej sobie wszelkie lexy bo to kaszana i padaka , mi sie osobiście robi niedobrze na widok tego badziewia :sick3:

http://moto.allegro.pl/item294993362_in_pro_lampy_tylne_audi_a4_nowe_srebrne_tyl_a_4.html << jeszcze takie kurde fajne tylko troche bardzo przezroczyste

Odezwij sie do Dextera on chciał swoje sprzedać [ firma MWH ] ..lamki fajne i sam o takich myślałem ale mam jak narazie wazniejsze rzeczy do zrobienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman mi tez sie nie porobaja lexy i ledy np te ktore sa wyzej:) mi podobaja sie bardziej cos typu zwyklych tylko ladniejszych niz zwykle i moze pod kolor auta tylko to moze nie wypalic i wygladac dobrze sam juz nie wiem:D Ja w sumie tez mam teraz wazniejsza rzczy i wydadki na glowie ale chcialem sie mniejwiecej dowiedziec co sadzicie i jak to u was wyglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porob sobie VT ;) z różnymi lampkami .

U mnie narazie zostaje tak jak jest czyli stare lampki ..moze oferta rynkowa sie ruszy i wyprodukują coś ciekawego . Nawet na ebayu nic nie ma :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły moja rada. Poczekaj jeszcze moze cos wypuszcza. A jak nie to duzo nie stracisz, a moze nawet zyskasz bo cena spadnie.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk

Kazdego namiawiasz na czekanie :polew: A co bedzie jak nam do Avantów nic nie wymodzą :embarrassed: Mogli by tam wietnamce zrobić coś tymi małymi żółtymi łapkami... i zeby jeszcze na diodach było ala II lift :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat sie nie spieszy jak napisalem wczesniej mam inne rzeczy do roboty za nie mala kase ;( chcialem sie poprostu dowiedziec... Ale dobrze bedzie moze cos zrobia by wzbogacic nasze niunie:) Dzieki za pomoc :):drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ostatnio srebrna A4 na takich lampkach i nie powiem bo calkiem, calkiem to wygladalo :th:, no a jak dobrze wiemy to rynek jesli chodzi o avanty jest... :thumbdown: wiec albo drugi lift, albo te LEDy... no albo sciemnic, ale to tylko przy czarnej budzie, wedlug mnie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie drugi lift wygląda gorzej niz 1. Przed 2 liftem swiatło cofania jest lekko przydymione. Wygląda lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły

Olej sobie wszelkie lexy bo to kaszana i padaka , mi sie osobiście robi niedobrze na widok tego badziewia :sick3:

http://moto.allegro.pl/item294993362_in_pro_lampy_tylne_audi_a4_nowe_srebrne_tyl_a_4.html << jeszcze takie kurde fajne tylko troche bardzo przezroczyste

Odezwij sie do Dextera on chciał swoje sprzedać [ firma MWH ] ..lamki fajne i sam o takich myślałem ale mam jak narazie wazniejsze rzeczy do zrobienia ;)

Zgadzam sie z przedmowca - ledy to badziew! nie ma do avanta fajnych. Ostatnio widzialem bardzo ciekawe czarne lampy na tyl...to jest dobra propozycja ;] Ale niestety nie mam zadnego linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wlasnie widzialem na ibeju LEDy do avanta B6 a'la ORI. Takze mozliwe ze i do B5 cos lepszego wymysla.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sp3cmx jesli mamy na mysli te same lampki, to nie moge powiedziec co by mi sie one podobaly.. :confused4:

Ja bym na Twoim miejscu chwilke odczekal, jak cos ladnego sie pojawi. No ale pospieszyles sie.. Tobie ma sie podobac.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...