Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeglądarka IE vs Google vs FireFox


Internet Explorer czy Google Chrome  

  1. 1. Internet Explorer czy Google Chrome



Rekomendowane odpowiedzi

FF używają Ci którzy nie mieli styczności z innymi (i używają dlatego ze wujek ciotka czy tam dziadek powiedzieli ze to jest najlepsze)

Próbowałeś kiedyś developować i debuggować serwisy internetowe korzystając tylko z Chrome albo Opery? (o IE nie wspomnę z litości) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Chyba nie, bo piszesz takie głupoty, że żal czytać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxthon ma pewną fajną funkcję jakiej w innych przeglądarkach nie ma :rolleyes:

A opera... Od dawna mam do niej słabość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opera nr 1 - dużo korzystam z poczty a ma wbudowaną więc od razu widze co mi przychodzi, na niektórych stronach sobie nie radzi co mnie bardzo wkur....

... więc korzystam w 2 kolejności z firefoxa => jeszcze mnie nie zawiódł ale jednak Opera nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wgrałem chrome...

Pod wzgledem szybkosci bije na łeb firefoxa :good:

Firefox na tyle mnie dzisiaj wkórfił że go odinstalowałem, raczej juz nie wróci

Co podoba mi sie w google, toto że dzieki wyszukiwarce i jej odłamom jest to dosc uniwersalna przegladarka w której wszystkie te odłamy ładnie sie integruja z programem, np google tłumacz. Siedze na francuskim forum A4 i czytam po polsku fakt czasem nie do końca dobrze przetłumaczone ale po łebkach idzie sobie skojarzyć o co chodzi :wink4: w firefoxie musiałem wchodzic na google żeby takie cyrki robić :D

Jak tylko zainstalowąłem przegladarke odrazu do roboty posżły wtyczki, których w firefoxie miałem pod dostatkiem.

Zainstalowałem Adblock+, Mail Checker Plus(integruje gmaila z przegladarka dajac animowana ikonke w której widac kiedy cos przyjdzie), video downloader, download button i tabb menu :good: teraz jest całkiem fajna :good:

Brakuje mi noscript, niby jest dla chroma, ale nie działa tak wspaniale jak w firefoxie pod wzgledem obsługi

Jak kktos ma fajne sprawdzone rozszerzenia to niech daje nazwy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...