Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leon Top Sport by Mario22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fajny fajny:) Przed kupnem Audioli rozglądałem się za takim tylko FRka, obejrzałem 2 i zwątpiłem:) takie padło i koniec koncem staneło na Audi. Wracając jeszcze do Leona to moim zdaniem ma jednego minusa, wnętrze. Deczko wieje poprzednią epoką.

Fura git. Bezawaryjności życzę. Pozdr...

to już wiadomo czemu Mario wrzucił tylko fotki zewnątrz :decayed:

Nie wrzucilem bo nie zrobilem ale zrobie z reszta na zywo zobaczycie... wiadomo nie jest to

B8 ale wszystko na swoim miejscu... mi się podoba ale to oczywiscie kwestia gustu... Niektórzy ocenia na piatkowym zlocie.. :decayed:

no B8 na pewno nie ale czy chociaż B5 na dobrym wypasie :naughty:

zobaczysz przy okazji zlotu...wpadne na katowice jak mi zmiany spasują....

Opublikowano

nie wiem co jest tak strasznego ale osobiście wnętrze leona bardzo mi się podoba - użytkuje B8 na codzień a mimo wszystko przesiadka do Leona specjalnie mnie nie razi

Opublikowano

no Mario wkoncu jakies porzadne autko :good:

kiedy opijamy? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no Mario wkoncu jakies porzadne autko :good:

kiedy opijamy? :gwizdanie:

Jak będzie okazja...na razie mam weekendy zaplanowane na drukowaniu pieniązków... :( :( :( Nawet na Zator nie wpadne na jeden dzień... :chytry:

Opublikowano

no Mario wkoncu jakies porzadne autko :good:

kiedy opijamy? :gwizdanie:

Jak będzie okazja...na razie mam weekendy zaplanowane na drukowaniu pieniązków... :( :( :( Nawet na Zator nie wpadne na jeden dzień... :chytry:

pussy :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

no Mario wkoncu jakies porzadne autko :good:

kiedy opijamy? :gwizdanie:

Jak będzie okazja...na razie mam weekendy zaplanowane na drukowaniu pieniązków... :( :( :( Nawet na Zator nie wpadne na jeden dzień... :chytry:

pussy :thumbdown:

:wink4:... :gwizdanie:

Opublikowano

Ładny Leon :kox:

Zrobisz co planujesz i będzie kosa :kox:

Opublikowano

A jaki był koszt zakupu tego Leona? (jeśli można wiedzieć :wink4:)

Opublikowano
  • Autor

poszło PW :wink4:

Opublikowano

No i wykresik bardzo fajny, graty :good: Ciekawe jak by to latało w porównaniu do mojego.

Opublikowano
  • Autor

No i wykresik bardzo fajny, graty :good: Ciekawe jak by to latało w porównaniu do mojego.

Nooo ciekawe ciekawe...i umnie ośka a u Ciebie Q...

Opublikowano

to teraz pewnie banan na twarzy :kox:

Opublikowano
  • Autor

to teraz pewnie banan na twarzy :kox:

Jest przyjemnie... ale męczy mnie ten IC....ale coś wymyslimy... jest fajna opcja coolera z Ibizy Cupry BPX i jest plug&play...

Opublikowano

no fajnie fajnie ale musiałeś to wklejać na katowicki wątek chwalipięto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no fajnie fajnie ale musiałeś to wklejać na katowicki wątek chwalipięto :decayed:

Nie pyskuj !!! Bo Cie objade... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no fajnie fajnie ale musiałeś to wklejać na katowicki wątek chwalipięto :decayed:

Nie pyskuj !!! Bo Cie objade... :polew: :polew: :polew:

:embarrassed::decayed:

Opublikowano

no fajnie fajnie ale musiałeś to wklejać na katowicki wątek chwalipięto :decayed:

Nie pyskuj !!! Bo Cie objade... :polew: :polew: :polew:

:embarrassed::decayed:

niedaj sie :decayed:
Opublikowano

no muszę przyznać, że nieźle to lata na banie trochę się przegoniliśmy i muszę zdjąć czapkę przed leonem niestety nie dałem mu rady więc waga + odrobinę lepszy sofcik od mojego daje radę graty za furkę bardzo fajna :kox:

Opublikowano

No i wykresik bardzo fajny, graty :good: Ciekawe jak by to latało w porównaniu do mojego.

tak na uczciwie - możesz mieć z nim problem[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Twoje A4 ma pewne znaczące minusy ( quattro, 19, masa ) :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.