Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vag 311-2 a 409-1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
kup wersję na transoptorach KKL z kabelkiem OBD I i OBD II, a będziesz mógł diagnozować swoje auto oraz auta starsze aż do rocznika 2004.

Wiem...Niech bedzie, kupie wersje KKL...ale ciagle chcialbym wiedziec ktora wersja, na max 232 czy na transoptorach, jest "lepsza" jesli mozna tak powiedziec? Pytanie z czystej ciekawosci

Opublikowano

Ja uzywam rowniez wersji 311-2 i VAG USB KKL line (2 linie K)+kabel OBD2 +kabel piny.

Wedlug mnie smiga znakomicie.

usunięty tekst o nielegalnym softwarze

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam pytania do wersji 311.2.

Połączyłem sie dzisiaj z autem i sprawdzałem poszczególne sterowniki. Nie było problemu z odczytem 01- silnik 03- abs 15-airbag 17-wskaźniki. Natomiast nie mogłem się połączyć z innymi sterownikami 35-centralny, 56-radio, 25-immobilaiser (choć akurat do 25 czytałem na forum że trzeba wejść przez 17).

1 pytanie: Co jest powodem braku mozliwości odczytania danych ze sterowników?

Podczas skanowania (auto-skan) po pokazaniu błędu pierwszego sterownika (01) wyskakuje mi błąd (This funkcion requires VAG-COM to be Registered and activeted. Please contact the autor for activation code).Poczym program zakańcza skanowanie. Usuwałem dodatkowo z pliku AUTOSCAN.TXT sterowniki których może nie być w moim aucie, ale 03 napewno mam.

2 pytanie: Dlaczego nie może mi przeskanować sterowników?

3 pytanie: Skoro twierdzicie że to pełna wersja to dlaczego jest nieaktywne okno funkcji dodatkowych.

Program ściągnąłem z Rosstecha, fejs viaken KKL i zestaw kabli.

Pozdro :a4fan:

Opublikowano

odpowiedzi na Twoje pytanie :

http://www.ross-tech.com/vag-com/vag-functions.html

2 - shareware nie robi auto-scanu

3 - kto twierdzi, że to pełna wersja ? To jest shareware, który ma swoje ograniczenia (ale jest za darmo i możesz go legalnie używać)

odpowiedzi na pytanie 1 :

auta przed 1997 moga nie miec modułu 35

połączenie do radia także nie działa ze wszystkimi modelami ( http://www.ross-tech.com/vag-com/audi_issues.html#Radios )

Opublikowano

Dzięki za info. Widzę że masz ten temat świetnie opanowany.

Pozdrawiam.

Opublikowano

no i w tym roczniku (1996) do Immobilizera wchodzi się na pewno przez 25, a nie przez Licznik (17).

Opublikowano
no i w tym roczniku (1996) do Immobilizera wchodzi się na pewno przez 25, a nie przez Licznik (17).

Podłącze się jutro przez 409-1 i może na tym coś pokaże.

:a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.