Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vag 311-2 a 409-1


adrian009

Rekomendowane odpowiedzi

kup wersję na transoptorach KKL z kabelkiem OBD I i OBD II, a będziesz mógł diagnozować swoje auto oraz auta starsze aż do rocznika 2004.

Wiem...Niech bedzie, kupie wersje KKL...ale ciagle chcialbym wiedziec ktora wersja, na max 232 czy na transoptorach, jest "lepsza" jesli mozna tak powiedziec? Pytanie z czystej ciekawosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania do wersji 311.2.

Połączyłem sie dzisiaj z autem i sprawdzałem poszczególne sterowniki. Nie było problemu z odczytem 01- silnik 03- abs 15-airbag 17-wskaźniki. Natomiast nie mogłem się połączyć z innymi sterownikami 35-centralny, 56-radio, 25-immobilaiser (choć akurat do 25 czytałem na forum że trzeba wejść przez 17).

1 pytanie: Co jest powodem braku mozliwości odczytania danych ze sterowników?

Podczas skanowania (auto-skan) po pokazaniu błędu pierwszego sterownika (01) wyskakuje mi błąd (This funkcion requires VAG-COM to be Registered and activeted. Please contact the autor for activation code).Poczym program zakańcza skanowanie. Usuwałem dodatkowo z pliku AUTOSCAN.TXT sterowniki których może nie być w moim aucie, ale 03 napewno mam.

2 pytanie: Dlaczego nie może mi przeskanować sterowników?

3 pytanie: Skoro twierdzicie że to pełna wersja to dlaczego jest nieaktywne okno funkcji dodatkowych.

Program ściągnąłem z Rosstecha, fejs viaken KKL i zestaw kabli.

Pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi na Twoje pytanie :

http://www.ross-tech.com/vag-com/vag-functions.html

2 - shareware nie robi auto-scanu

3 - kto twierdzi, że to pełna wersja ? To jest shareware, który ma swoje ograniczenia (ale jest za darmo i możesz go legalnie używać)

odpowiedzi na pytanie 1 :

auta przed 1997 moga nie miec modułu 35

połączenie do radia także nie działa ze wszystkimi modelami ( http://www.ross-tech.com/vag-com/audi_issues.html#Radios )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w tym roczniku (1996) do Immobilizera wchodzi się na pewno przez 25, a nie przez Licznik (17).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...