Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietajcie jedno.

Na Zachodzie jest cód , miód i wogóle za***iście.

W Polsce jest syf, brud i ubóstwo...

:wallbash:

Zapomniałem jeszcze dodać, że sam we Włoszech jestem 10 lat, a wcześniej byłem 2 lata w Czechach i 2 lata tułałem się po Niemcowni. Przez ten czas się za***iście dorobiłem, a na wczasy zagraniczne, to nie jeżdże co roku, tylko 2 razy do roku.

No i na koniec dodam, że w Polsce trzeba zasuwać za marne grosze, a na Zachodzie płacą ludziom wory kasiory za nic nie robienie :gwizdanie:

wyślij mi na PW dokładny opis Twojej kariery :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to włosi przyjmują do pracy polaka żeby mu płacić tyle co makaronowi...

Jak ruski zapitala na budowie u sąsiada to nie za tyle co polak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i powiem wam że dzisiaj jest wszędzie cieniutko, w państwach europy zachodniej jest o tyle lepiej że rząd nie może tak łamać praw człowieka jak w Polsce,ale oczywiście tylko na swoich bo przyjezdne firmy z europy wschodniej pracują w obozach pracy....tania siła robocza bez żądnych praw potrzebna aby własne przedsiębiorstwa wyciągnąć z dołka finansowego :cool1:

Obecnie każde państwo by chciało wyjść ze strefy UE ale już jest za późno i te wielkie korporacje zniszczą każde państwo .... :cool1:

i tak naprawdę UE rządzi każdym państwem a nie rząd oni wszystko narzucają i dyktują a politycy to tylko marionetki co biorą niby na siebie odpowiedzialność a przy tym wszystkim jest okazja aby coś zagarnąć dla siebie .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to włosi przyjmują do pracy polaka żeby mu płacić tyle co makaronowi...

Jak ruski zapitala na budowie u sąsiada to nie za tyle co polak.

Może się myle, ale jak wołam powiedzmy murarza do domu, to płacę za jego usługę. Za dobrą dobrze płacę. Za złą kopa w dupe i nie gra tu roli, czy to Włoch, Bułgar, czy Polak.

Tak samu u mnie w pracy. Jesli okazałoby się, że zarabiam mniej niż inny makaron, to już bym tam nie pracował, a robię tam już 9 rok.

Aczkolwiek zdaję sobię sprawę, że ogromna wiekszość firm w ten właśnie sposób postepuje z pracownikami. To temat na trochę inną dyskusję.[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 19:51_________________________________________________

Obecnie każde państwo by chciało wyjść ze strefy UE ale już jest za późno

Moim zdaniem to była najwieksza "pomyłka" UE. Oczywiście Było to starannie zaplanowane i kto miał sie na tym obłowić, ten sie obłowił.

Tak czy siak ten eksperyment miał bardzo małe szanse powodzenia. Nie wszyscy przyjeli do siebie niemiecki entuzjazm i po prostu zamiast patzryć co mogę dać Unii, patrzyli co sie da z niej wyrwać. Skutki widzimy właśnie dzisiaj.

Myślę, że czas Euro dobiega końca, co niewątpliwie znowu odczujemy w swoich kieszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się tu pewne głosy kto był na proteście w warszawie,pewnie nikt nie był,drodzy koledzy bo każdy zapier......w pocie czoła żeby żyć jakoś tam,do tego pierwszego czy do wypłaty,robicie zloty spoty itd. więc zróbmy zlot na wiejskiej pod sejmem ogólnokrajowy zablokujmy tą wiejską albo i całą te warszawę jeżdząc 20 na godz po warszawie i dajmy wyraz temu o czym tu piszemy i na co narzekamy,kto jest za zlotem klubowym protestem pod sejmem? otwieram oficjalną listę chętnych wpisywać się i jedziemy!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

b]kto jest za zlotem klubowym protestem pod sejmem?[/b]

ja mogę jechać jak mi paliwo,nocleg i wyżywienie zasponsorujesz ... bo wybacz ale nie stać mnie na taki wypad :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę jechać jak mi paliwo,nocleg i wyżywienie zasponsorujesz ... bo wybacz ale nie stać mnie na taki wypad :decayed

a myślisz że mnie stać?ale z takim podejściem to nic nie zmienimy tylko sobie tu ponarzekamy,ale w takiej sprawie warto odżałować parę złotych i jechać zablokować te wiejską i pokazać co nas boli,podoba ci się że bezyna jest po 5 złoty a nasz kochany rząd nie chce akcyzy zmniejszyć 1/3 ceny paliwa to akcyza godzisz się na to dlatego nie stać cię jechać do warszawy tak jak i mnie,ale jak tam nie staniesz nie nasikasz im na bramę i nie wsadzisz w tyłek petycji że chcesz tańszego paliwa to nic się nie zmieni!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy przykład w angoli nowy golf 5 kosztował jakieś 15tys funtów.Ja zarabiałem 800 tyrając 7 dni w tygodniu,angol na podobnym stanowisku za 5 dni 4 lata wcześniej zarabiał 1140 dokładając do tego zonę angola zarabiająca tez 1100 płacącą ratę za nowe auto 500 fontów miesięcznie przy kredycie 6% stać ich na nowe auto?Te zarobki co podałem to takie minimum.

jak czytam takie rzeczy-to aż mi się chce płakać :polew: -500 f miesięcznie na ratę?a gdzie wynajem mieszkania,ew spłata kredytu na mieszkanie, rachunki za gaz i prąd,telefony,internet,paliwo,życie?tylko czekam,aż ktoś mi powie,skąd to wiem... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy przykład w angoli nowy golf 5 kosztował jakieś 15tys funtów.Ja zarabiałem 800 tyrając 7 dni w tygodniu,angol na podobnym stanowisku za 5 dni 4 lata wcześniej zarabiał 1140 dokładając do tego zonę angola zarabiająca tez 1100 płacącą ratę za nowe auto 500 fontów miesięcznie przy kredycie 6% stać ich na nowe auto?Te zarobki co podałem to takie minimum.

jak czytam takie rzeczy-to aż mi się chce płakać-500 f miesięcznie na ratę?a gdzie wynajem mieszkania,ew spłata kredytu na mieszkanie, rachunki za gaz i prąd,telefony,internet,paliwo,życie?tylko czekam,aż ktoś mi powie,skąd to wiem... :gwizdanie:

co Ty wiesz o życiu na wyspach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy przykład w angoli nowy golf 5 kosztował jakieś 15tys funtów.Ja zarabiałem 800 tyrając 7 dni w tygodniu,angol na podobnym stanowisku za 5 dni 4 lata wcześniej zarabiał 1140 dokładając do tego zonę angola zarabiająca tez 1100 płacącą ratę za nowe auto 500 fontów miesięcznie przy kredycie 6% stać ich na nowe auto?Te zarobki co podałem to takie minimum.

jak czytam takie rzeczy-to aż mi się chce płakać :polew: -500 f miesięcznie na ratę?a gdzie wynajem mieszkania,ew spłata kredytu na mieszkanie, rachunki za gaz i prąd,telefony,internet,paliwo,życie?tylko czekam,aż ktoś mi powie,skąd to wiem... :gwizdanie:

Milcz. Spieprzyłeś z kraju i może bedziesz teraz ludziom wmawiał jak w Polsce jest fajnie ? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy przykład w angoli nowy golf 5 kosztował jakieś 15tys funtów.Ja zarabiałem 800 tyrając 7 dni w tygodniu,angol na podobnym stanowisku za 5 dni 4 lata wcześniej zarabiał 1140 dokładając do tego zonę angola zarabiająca tez 1100 płacącą ratę za nowe auto 500 fontów miesięcznie przy kredycie 6% stać ich na nowe auto?Te zarobki co podałem to takie minimum.

jak czytam takie rzeczy-to aż mi się chce płakać :polew: -500 f miesięcznie na ratę?a gdzie wynajem mieszkania,ew spłata kredytu na mieszkanie, rachunki za gaz i prąd,telefony,internet,paliwo,życie?tylko czekam,aż ktoś mi powie,skąd to wiem... :gwizdanie:

Milcz. Spieprzyłeś z kraju i może bedziesz teraz ludziom wmawiał jak w Polsce jest fajnie ? :naughty:

pies ogrodnika

nic nie robi, pieniądze wpływają na konto i nie chce żeby koledzy z klubu też tak mieli

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy przykład w angoli nowy golf 5 kosztował jakieś 15tys funtów.Ja zarabiałem 800 tyrając 7 dni w tygodniu,angol na podobnym stanowisku za 5 dni 4 lata wcześniej zarabiał 1140 dokładając do tego zonę angola zarabiająca tez 1100 płacącą ratę za nowe auto 500 fontów miesięcznie przy kredycie 6% stać ich na nowe auto?Te zarobki co podałem to takie minimum.

jak czytam takie rzeczy-to aż mi się chce płakać :polew: -500 f miesięcznie na ratę?a gdzie wynajem mieszkania,ew spłata kredytu na mieszkanie, rachunki za gaz i prąd,telefony,internet,paliwo,życie?tylko czekam,aż ktoś mi powie,skąd to wiem... :gwizdanie:

Milcz. Spieprzyłeś z kraju i może bedziesz teraz ludziom wmawiał jak w Polsce jest fajnie ? :naughty:

pies ogrodnika

nic nie robi, pieniądze wpływają na konto i nie chce żeby koledzy z klubu też tak mieli

:decayed:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę jechać jak mi paliwo,nocleg i wyżywienie zasponsorujesz ... bo wybacz ale nie stać mnie na taki wypad :decayed

a myślisz że mnie stać?ale z takim podejściem to nic nie zmienimy tylko sobie tu ponarzekamy,ale w takiej sprawie warto odżałować parę złotych i jechać zablokować te wiejską i pokazać co nas boli,podoba ci się że bezyna jest po 5 złoty a nasz kochany rząd nie chce akcyzy zmniejszyć 1/3 ceny paliwa to akcyza godzisz się na to dlatego nie stać cię jechać do warszawy tak jak i mnie,ale jak tam nie staniesz nie nasikasz im na bramę i nie wsadzisz w tyłek petycji że chcesz tańszego paliwa to nic się nie zmieni!!!!

A uważasz, że taki protest coś zmieni? jak komuś wetkniesz w tyłek petycję? dostaniesz conajwyżej pałką po łbie i poniekąd słusznie. No to niech pan minister jeden z drugim obniży akcyzę na paliwo, niech zniesie podatki i tak dalej. Zbankrutujemy szybciej niż Grecja, ale co tam, tobie przez pare dni mniej kasy pójdzie na paliwo. Ceny mamy w Polsce europejskie bo skoro rynek unijny jest otwary to trudno żeby było inaczej. A że zarabiamy mniej to co, uważasz że to wina akurat tego jednego obecnego rządu? Rodzimego kapitału nie ma na tyle silnego żeby rozwijać rodzinny przemysł, handel i tak dalej. Polska wpadła w sidła wolnego rynku nie mając nic do zaoferowania poza tanią siłą roboczą. Zachodnie koncerny istnieją w Polsce tylko dlatego, że można nam mniej zapłacić za pracę niż na zachodzie. Innego kapitału u nas nie ma więc jesteśmy skazani. Jeżeli ktoś teraz populistycznie zacznie podwyższać pensje minimalne to skutek będzie natychmiastowy. Zachodnie firmy pozawijają się dalej na wschód a my zostaniemy z niczym. Wrócimy do kopania kartofli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę jechać jak mi paliwo,nocleg i wyżywienie zasponsorujesz ... bo wybacz ale nie stać mnie na taki wypad :decayed

a myślisz że mnie stać?ale z takim podejściem to nic nie zmienimy tylko sobie tu ponarzekamy,ale w takiej sprawie warto odżałować parę złotych i jechać zablokować te wiejską i pokazać co nas boli,podoba ci się że bezyna jest po 5 złoty a nasz kochany rząd nie chce akcyzy zmniejszyć 1/3 ceny paliwa to akcyza godzisz się na to dlatego nie stać cię jechać do warszawy tak jak i mnie,ale jak tam nie staniesz nie nasikasz im na bramę i nie wsadzisz w tyłek petycji że chcesz tańszego paliwa to nic się nie zmieni!!!!

A uważasz, że taki protest coś zmieni? jak komuś wetkniesz w tyłek petycję? dostaniesz conajwyżej pałką po łbie i poniekąd słusznie. No to niech pan minister jeden z drugim obniży akcyzę na paliwo, niech zniesie podatki i tak dalej. Zbankrutujemy szybciej niż Grecja, ale co tam, tobie przez pare dni mniej kasy pójdzie na paliwo. Ceny mamy w Polsce europejskie bo skoro rynek unijny jest otwary to trudno żeby było inaczej. A że zarabiamy mniej to co, uważasz że to wina akurat tego jednego obecnego rządu? Rodzimego kapitału nie ma na tyle silnego żeby rozwijać rodzinny przemysł, handel i tak dalej. Polska wpadła w sidła wolnego rynku nie mając nic do zaoferowania poza tanią siłą roboczą. Zachodnie koncerny istnieją w Polsce tylko dlatego, że można nam mniej zapłacić za pracę niż na zachodzie. Innego kapitału u nas nie ma więc jesteśmy skazani. Jeżeli ktoś teraz populistycznie zacznie podwyższać pensje minimalne to skutek będzie natychmiastowy. Zachodnie firmy pozawijają się dalej na wschód a my zostaniemy z niczym. Wrócimy do kopania kartofli.

:good:

...a tak na serio-jak ktoś nie potrafi sobie poradzić w rodzimym Kraju-to jak zamierza żyć i funkcjonować w innym? Gdzie trzeba rozmawiać w innym języku?znam takich ludzi,którzy mieszkali w UK,zarabiali pieniądze,prawie nic nie jedli,wynajmowali mieszkanie w 5 osób,bo tak było taniej itp-zarobione pieniądze odkładali ,żeby mieć więcej w Pl-wiecie co teraz oni robią? narzekają,ze w Polsce jest źle,bo nawet w Polsce sobie nie poradzili,mając jakiś kapitał przywieziony z obczyzny-oczywiście uogólniam,żeby nie było,że każdy tak robił :wink4:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 21:02_________________________________________________

Milcz. Spieprzyłeś z kraju i może bedziesz teraz ludziom wmawiał jak w Polsce jest fajnie ?

a nie jest? można sobie pozwolić na najdłuższe weekendy w europie(jak nie na świecie) pikietować,w godzinach pracy-stadiony budujemy,orliki,a zapomniałem,że pod krzyżem tez stali jakiś czas-dostawali za to jakieś pieniądze?,czy to w czynie społecznym było? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to wielu tutaj narzeka jak to ciężko w tym naszym kraju i tak dalej. To jedź za granicę i zapłać sobie ubezpieczenie za samochód hehe

Z resztą o czym mowa, prawie wszyscy tutaj mają Audi a narzekają. No ciekawe czy kogoś stać na utrzymanie audi jeśli jest biedny.

Już od dawna mówię otwarcie, że jak kto mi powie że w Polsce jest bieda to go wyśmieję. Pokażcie mi te biedę skoro wszyscy jak jeden latają po prywatnych lekarzach, ludzie jak najęci kupują zagraniczne wycieczki, przynajmniej raz w roku wczasy. Ludziska latają jak posrani po sklepach bo ktoś im wmówił, że jak nie mają telewizora płaskiego na całą ścianę to nie są trendy... Przykładów można by mnożyć. Ilu ludzi stawia domy to nie wspomnę. A co większa wiocha na lubelszczyźnie to same wypasione fury z DE stoją na podwórkach . Takie o których mogę pomarzyć tylko. Jak jeszcze raz usłysze o biedzie ...

Oczywiście nie twierdzę, że jest super rewelacja, łatwo nie jest to prawda. Ale dzięki Bogu mamy teraz wolność wyboru i jak komuś nie pasuje zawsze może zmienić miejsce zamieszkania, może się przekwalifikować i szukać swojego szczęścia gdzie indziej. Jeśli ktoś mimo wszystko decyduje się zostać i narzekać to jest jego własny wybór. Przykre jest to, że w zasadzie od pokoleń co bardziej kumaci Polacy muszą uciekać z tego kraju żeby nie oszaleć. Nie obrażając nikogo ale trzeba stwierdzić, że ci co zostają i pchają się do władzy to bynajmniej nie jest elita społeczeństwa. To raczej w większości miernoty, niezdolne dobrze gospodarować na własnym podwórku a co dopiero krajem rządzić. A ja bym wolał żeby ministrem gospodarki był biznesmen typu Kulczyk, który wie jak obracać kasą. No ale cóż, marzenia ściętej głowy. Za rządzących mamy krzykaczy i manipulatorów, którzy w inny sposób nie są w stanie niczego osiągnąć. Ale sami ich wybraliśmy. I smutne jest właśnie to, że z nieba nam nie spadli, nie zrzucili nam ich wrogowie jak kiedyś stonkę. Zamiast tłumaczyć porażki nisprzyjającym losem i złą wolą innych lepiej byłoby wyciągnąć chociaż raz wniozki z narodowej głupoty i warcholstwa.

Teraz kupują niepełnowarościowe pociągi Pendolino. za moje pieniądze kupuje się pociąg, który nie pojedzie lepiej niż stare wyeksploatowane en57. zamiast tych paru pendolino można było kupić tańsze pociągi w większej ilości. remontuje się szlak kolejowy pod szybkie pociągi a potem zamawia się gówno które nie wykorzysta możliwości ulepszonego torowiska. I tak bezmyślnie wydaje się pieniądze w tym kraju. No ale jak się wpuści chama na salony to czego oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to wielu tutaj narzeka jak to ciężko w tym naszym kraju i tak dalej. To jedź za granicę i zapłać sobie ubezpieczenie za samochód hehe

Z resztą o czym mowa, prawie wszyscy tutaj mają Audi a narzekają. No ciekawe czy kogoś stać na utrzymanie audi jeśli jest biedny.

Już od dawna mówię otwarcie, że jak kto mi powie że w Polsce jest bieda to go wyśmieję. Pokażcie mi te biedę skoro wszyscy jak jeden latają po prywatnych lekarzach, ludzie jak najęci kupują zagraniczne wycieczki, przynajmniej raz w roku wczasy. Ludziska latają jak posrani po sklepach bo ktoś im wmówił, że jak nie mają telewizora płaskiego na całą ścianę to nie są trendy... Przykładów można by mnożyć. Ilu ludzi stawia domy to nie wspomnę. A co większa wiocha na lubelszczyźnie to same wypasione fury z DE stoją na podwórkach . Takie o których mogę pomarzyć tylko. Jak jeszcze raz usłysze o biedzie ...

Oczywiście nie twierdzę, że jest super rewelacja, łatwo nie jest to prawda. Ale dzięki Bogu mamy teraz wolność wyboru i jak komuś nie pasuje zawsze może zmienić miejsce zamieszkania, może się przekwalifikować i szukać swojego szczęścia gdzie indziej. Jeśli ktoś mimo wszystko decyduje się zostać i narzekać to jest jego własny wybór. Przykre jest to, że w zasadzie od pokoleń co bardziej kumaci Polacy muszą uciekać z tego kraju żeby nie oszaleć. Nie obrażając nikogo ale trzeba stwierdzić, że ci co zostają i pchają się do władzy to bynajmniej nie jest elita społeczeństwa. To raczej w większości miernoty, niezdolne dobrze gospodarować na własnym podwórku a co dopiero krajem rządzić. A ja bym wolał żeby ministrem gospodarki był biznesmen typu Kulczyk, który wie jak obracać kasą. No ale cóż, marzenia ściętej głowy. Za rządzących mamy krzykaczy i manipulatorów, którzy w inny sposób nie są w stanie niczego osiągnąć. Ale sami ich wybraliśmy. I smutne jest właśnie to, że z nieba nam nie spadli, nie zrzucili nam ich wrogowie jak kiedyś stonkę. Zamiast tłumaczyć porażki nisprzyjającym losem i złą wolą innych lepiej byłoby wyciągnąć chociaż raz wniozki z narodowej głupoty i warcholstwa.

Teraz kupują niepełnowarościowe pociągi Pendolino. za moje pieniądze kupuje się pociąg, który nie pojedzie lepiej niż stare wyeksploatowane en57. zamiast tych paru pendolino można było kupić tańsze pociągi w większej ilości. remontuje się szlak kolejowy pod szybkie pociągi a potem zamawia się gówno które nie wykorzysta możliwości ulepszonego torowiska. I tak bezmyślnie wydaje się pieniądze w tym kraju. No ale jak się wpuści chama na salony to czego oczekiwać.

Widzisz. Problem polega na tym, ze na tzw. zachodzi ludzie maja w sumie podobne problemy do ludzi w Polsce. Z tym, że ludzie w Polsce tych problemów nie widzą. Widzą za to stan posiadania, zapominając o tym, że sami juz to wszystko maja :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Problem polega na tym, ze na tzw. zachodzi ludzie maja

i tu się zgadzam,bo każdy Kraj ma swoje problemy,pewnie inne niż Polska,ale też je ma,też jest bezrobocie,kryzys i wysokie podatki,ubezpieczalnie podwyższają stawki,zamykają sklepy,ludzie tracą pracę,albo nie dostają podwyżek,tylko np w Uk rozwiązano takie problemy ciut lepiej-każdy może pracować we własnej firmie,sam się rozliczać z podatków-ile zarobisz-tyle będziesz mieć i nie masz powodów do narzekania na pracodawców-bo sam nim jesteś dla siebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak na serio-jak ktoś nie potrafi sobie poradzić w rodzimym Kraju-to jak zamierza żyć i funkcjonować w innym? Gdzie trzeba rozmawiać w innym języku?

Żeby zamiatać ulice w Londynie i napędzać ich gospodarkę horrendalnymi cenami wynajmu mieszkań trzeba znać język?

Będąc tam nigdy nie zarobisz na mieszkanie,chyba ze dostaniesz posadę w banku i dostaniesz pensje angola co co trafia się jak ślepej kurze ziarno.Wiec nie oszukuj się ze nie jesteś tam tania siłą robocza.

Cały czas mowie o tym ze na zachodzie stać się na więcej niż u nas wykonując ta sama prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak na serio-jak ktoś nie potrafi sobie poradzić w rodzimym Kraju-to jak zamierza żyć i funkcjonować w innym? Gdzie trzeba rozmawiać w innym języku?

Żeby zamiatać ulice w Londynie i napędzać ich gospodarkę horrendalnymi cenami wynajmu mieszkań trzeba znać język?

Będąc tam nigdy nie zarobisz na mieszkanie,chyba ze dostaniesz posadę w banku i dostaniesz pensje angola co co trafia się jak ślepej kurze ziarno.Wiec nie oszukuj się ze nie jesteś tam tania siłą robocza.

Trudno oczekiwać żeby człowiek o najniższych kwalifikacjach nagle za granicą został krezusem. Nie oczekuj niemożliwego. Poziom życia jest inny ale bez przesady. Jak nie masz fachu w ręku, nie znasz języka a w głowie siano to nie oczekuj pracy innej niż na zmywaku czy przy miotle. Jesteś inżynierem (chociażby) to poradzisz sobie i w Polsce i za granicą. Ale w Polsce jeszcze wielu ludzi żyje marzeniami o wielkiej kasie bez żadnego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...