Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło


morsdicti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zachaczyłem na OtoMoto o pewne Audi RS4, które od kilku lat jest przedmiotem mojego zainteresowania (niestety na razie jedynie w teorii i prędko to się pewnie nie zmieni) ale jednak :) No i natrafiłem na coś takiego:

http://otomoto.pl/show?id=C18988139

Oczywiście wydaje mi się to jakimś fake ale ... napisałem do kolesia maila i w odpowiedzi dostałem coś takiego:

==

Witam,

Ciesze sie, slyszac, ze sa zainteresowani, aby kupic samochodu!

Samochód jest w doskonalym stanie, bez obecnosci kolizji na ten samochód, nie ma zadrapan lub wgniecen!

Ten biegów samochodu jest jak w fabryce!

Silnik w tym samochodzie dziala jak za nowe.

Jestem z Walii, a samochód jest tutaj ze mna. Kupilem ten samochód z Polska, poniewaz pracuje tam, ale kiedy wrócilem w Walii próbuje zarejestrowac samochód i zdalem sobie sprawe, ze koszty byly zbyt wysokie i do tego motywacje postanowilem sprzedac go z powrotem w Polska. Posiada wszystkie niezbedne formalnosci: zaswiadczenie o rejestracji w Polska.

Samochód ma kierownice po lewej stronie ... to sposób i nie podoba i jest niezwykle dla mnie, i bardzo trudno jest znalezc nabywcy w moim kraju.

Jestem drugim wlascicielem i dokumenty sa w jezyku polskim!

Mozna tu kupic samochód bezposrednio ode mnie, nie bedzie problemu, czy moge dostawy do kraju za pomoca firmy transportowej ... podatków, do transportu bedzie mój problem!

Jesli mozesz napisac do mnie po angielsku, bedzie wielki!

Dziekujemy za poswiecony czas i zainteresowanie!

==

Nic z tego nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele i kola są warte prawie tyle ile chce za samochód.

Bądźmy dorośli :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrozumiał jakby tam było nie wiem 55 tyś zlotych - no to rzeczywiście okazja :) ale 24 tyś to na starcie brzmi na oszustwo ... dostałem angielski numer telefonu od kolesia ... z ciekawości bym zadzwonił ale nie wiem czy jak to zrobie to mój telefon się nie teleportuje do Angli :) bo strasznie dlugi ten numer he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sądzę że to może być zwykłe s4 po jakimś koksie (wątpię żeby w 2002 roku wychodziła jeszcze s4 b5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brać i zapytać czy nie ma więcej sztuk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w opisie najlepsze perełki:

ABS, Alufelgi, Filtr czastek stalych, Immobilizer, Naped na cztery kola, Reflektory ksenonowe, Uklad ESP , 8 poduszek powietrznych. 4 ksenonowych. Audio Bose. Nawigacja. Sport rs4 lether miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe.już i u nas wskoczyli z tymi ogłoszeniami :decayed: na mobile.de zazwyczaj jak jest jakaś "promocyjna" cena to tak własnie wygląda korespondencja,wpłac częśc kasy na konto firmy spedycyjnej a resztę dopłacisz przy odbiorze :cool1:

Wał jak ch..j :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sądzę że to może być zwykłe s4 po jakimś koksie (wątpię żeby w 2002 roku wychodziła jeszcze s4 b5)

to auto stoi w Niemczech za duzo grubsza kase (albo stalo, bo sie sprzedalo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rok temu na innym Forach były tematy z tymi wałkami. Typ piszę łamaną polszczyzną a ludzie naiwni wysyłają zaliczkę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zaliczka za takie pienądze można po niego skoczyć do Walii :decayed:

napisz ze pracujesz w Anglii i chcesz obejrzec, może powie ci ze tylko wysyła wchodzi w grę

WAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mu,ze masz kolegę w Walii- i chciałby auto zobaczyć i przetestowac,bo przecież w ciemno nie wyślesz mu pieniędzy-tak go podejdź :wink4: choć z góry wiadomo,że to wajha,ale pośmiejemy się chodciaż-daj numer-zadzwonię i się zapytam,czy na spotkanie się umówi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój koleś tak "trafił" forestera, bajera się kleiła, o zaliczce nie było mowy, do momentu samego wyjazdu( powiedziałem, że to wał, ale ludzie wierza w swoje nadzwyczajne szczęscie),a auto w spadku po bracie, pan jest w USA , auto europa ale stoi pod Londynem, pan nie chce zaliczki, tylko zabezpieczenie, że nie będzie leciał ze Stanów na darmo ble,ble,ble....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick przecież jak da Ci numer to Ty go zwiniesz dla siebie. Sprzedając fotele samochód Ci się zwróci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick przecież jak da Ci numer to Ty go zwiniesz dla siebie. Sprzedając fotele samochód Ci się zwróci :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4: nie no podzielę sie kasą :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...