[ALL B7] Roleta na szybę boczną z tyłu B6/B7 - co polecacie?

dj_bobo

A może ktoś posiada numery katalogowe tych zaczepów do rolet ori. Mam już zamontowane boczki z roletami ale nie mam ich do czego zaczepić. Szukam w ETCE i nic nie mogę znaleźć. Pomóżcie, jeśli możecie.

Wieszak - 8E0 861 337 4PK

Do tego potrzebujesz wkrety i podkladki

Podkladka 8E0 086 359 - 2.35PLN

Sruba N908 555 01 - 045PLN

Kup tez kilka tych elementow, bo mozna je urwac prz demontazu boczka

Klip 8E0 086 243 - 1.70

[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:33_________________________________________________Tu masz wszystko co potrzebne

No cóż. Decyzja zapadła. Mam nadzieję, że spełnią swoje zadanie na 4+ :wink4:

http://allegro.pl/roleta-przeciwsloneczna-samochodowa-2x50-a66351-i1606755338.html[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 17:31_________________________________________________

Edit:

No i zamontowałem. Nie wygląda to w pełni profesjonalnie jak roletki oryginalne, ale jak za 24,99zł za 2 szt. są całkiem niezłe. Niestety montaż na haczyki odpada. Szyba nie podnosi się do samego końca i wręcz cofa się, bo napotyka opór. Zamontowałem roletę na przyssawki. Dolna część na rzep. Zobaczymy jak się sprawdzi w pełnym słońcu i czy przetrwa ten sezon i czy jej nie zgubię po opuszczeniu szyby ;)

87cb2ed4eaf16f1am.jpg ee5556b1ecbb8c64m.jpg bed1f734e38c5040m.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:28_________________________________________________

Panowie, wznawiam wątek, bo mam możliwość kupna oryginalnej roletki mocowanej do górnej części boczka na wkręty. Zamontowałbym ją na solidny rzep 3M Dual Lock żeby nie przewiercać górnej cześci boczka.

Ta roleta jest w ORI opakowaniu z napisem Audi A4 Avant 8E.

Pytanie: Czy podpasi do sedana? Sprzedawca nie ma pojęcia, a ja już na oko widzę, że Avant (Kombi) ma ciut inny kształt szyby niż Sedan. Chodzi o górną krawędź. Szyba Sedana ucieka szybko w dół, a Avanta idzie raczej prosto.

Nie chcę wtopić kasy. 150zł.

roleta.jpg

tak wygłąda roleta w avant właśnie zamontowałem ori trochę jeszcze brakuje po bokach więc może tamte ci przypasują

Nie za bardzo jest możliwość manewru rolety, o ktorej mowi dj_bobo:

Prawde mowiac wyglada ona srednio. Do tego ponoc grzechocze:

273IMG_0245.jpg

no rzeczywiście nie ma manewru i wygląd nie bardzo ,wydaje mi się że nie wejdą ci do sedana

Mnie się ona podoba. Jest ładniejsza niż ta co kupiłem.

A ta cena 150zł (zawiera koszt wysyłki pobraniowej) jest OK? Czy drogo? Gdyby coś to odsprzedałbym ją komuś, kto ma Avanta.

Co o tym myślicie?

cena wysoka nie jest co do odkupienia może ktoś się skusi ,dla porównania na allegro kupiłem 2 boczki z roletami za 200zł

A ta cena 150zł (zawiera koszt wysyłki pobraniowej) jest OK? Czy drogo?

O ile dobrze kojarze w ASO kosztuje 400, wiec cena ok. ;)

wydaje mi się, że do sedana nie podejdą. swego czasu jak kupowałem do avanta to po sprawdzeniu w etce są różne oznaczenia.

No i niestety nie pasują do Sedana. No, ale walczyłem do końca i miałem nadzieję, że podejdą. Pewnie przy odrobinie zdolności krawieckich dałoby radę przerobić ją do Sedana, ale zdecydowałem się puścić ten zacny komplecik w Polskę.

Zaraz wystawiam w Dziale Ogłoszeń.... Niestety nie mam uprawnień. Dla Klubowicza przewiduję upominek.

http://allegro.pl/roleta-przeciwsloneczna-audi-a4-avant-8e-2-szt-i1667698384.html[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 18:17_________________________________________________Sprzedane!