Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sprężyny przód s4 rs4


Klecha86

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy sprezynki z s4 rs4 b5 podejda do a4 ? i ile obnizaja ?? z gory dzieki za info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podejdą, S4 i RS4 to quattro, a ty masz FWD (inna konstrukcja tyłu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co jak i tak nie obnizy tyle ile trzeba, spręzyny są do V6 a nie do 1,9TDI i na kategoria wagowa, wiec moze być nawet tak ze auto bedzie stało tak samo jak na seryjnych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem u siebie z tyłu sprężyny i po tygodniu zaczęły coś skrzypiec podczas jazdy jak jakaś stara wersalka, co to może być? kumpel coś mi przepowiedział ze na sprężynie powinna być taka guma na tym talerzyku czy jakoś tak..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się chyba nazywa "odbuj" :wink4: ta "guma an amorze na talerzyku"

I tak powinna tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mogło go nie być ta guma "odbuj" powinna być ponieważ zabezpiecza ona amor przed dobijaniem do spodu a tym samym uszkodzeniu.

np przy amorach gazowych czasem jedno takie dobicie do spodu amora prowadzi do stałego uszkodzenia Amora

Amor porostu strzela

olejowe są bardziej wytrzymalsze

ale jeśli ty nie masz tej gumy to radze ja kupić jak masz niezbyt dobre drogi tym samym wydłużysz żywotność amorów ;)

Zobacz na allegro jeśli kupujesz komplet amorów to masz w nich od razu odboje i osłony na nie które zapobiegają dostawaniu się piachu i innego syfu

np

http://allegro.pl/audi-a4-zawieszenie-sportowe-40mm-oslony-odboje-i1607609608.html

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zawieszenie-tyl-dyfer-audi-a4-b5-1-8-t-quattro-i1592813123.html mi chodzi generalnie tak jak w tym linku na 2giej fotce jest pokazane dokladnie, jest sprezyna na tum talerzyku i czy sprezyna powinna lezec sama bezposrednio na tym talerzyku? moze przez to jest to skrzypienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...