Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Planuje na wiosnę pomalować felgi pod kolor auta czyli na czarno.

Czy malować same ramiona na czarno a rant zostawić srebrny czy zrobić odwrotnie czyli pomalować rant na czarno a ramiona pozostawić srebrne ??

Tak jest obecnie

audia4fe9dh4.jpg

A tak ma być

932220028064db79.jpg

czarny rant:

144a74eb6c4e8150.jpg

Proszę o poradę i opinie oraz "pomalowanie" w photoshopie chętnej osoby rantu na czarno i zostawienie środka srebrnego.

Opublikowano

Ja bym zostawil tak jak jest, tylko zafundowal bym jeszcze polerke rantu.. :th:

Opublikowano

czarny rant da tyle, ze bedzie wizualnie zlewal sie z opona i fela bedzie sie wydawala o rozmiar mniejszy

osobiscie to bym w ogole wywalil te felgi i zalozyl jakies ktore beda pasowac do tego auta - no ale jezeli koniecznie chcesz zostac przy nich - spoleruj ranty

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Chłopaki prosiłem o opinie na temat lakierowania felg a nie polerki rantów :)

Opublikowano

Witam,

Chłopaki prosiłem o opinie na temat lakierowania felg a nie polerki rantów :)

Zatem:

Nie maluj rantow w kolor, bo jak to kolega wczesniej powiedzial:

czarny rant da tyle, ze bedzie wizualnie zlewal sie z opona i fela bedzie sie wydawala o rozmiar mniejszy

Wymaluj ramiona. (i zrob polere rantu :naughty:)

Opublikowano
  • Autor

Tak chcę zrobić ale z ta polerą to nie wiem czy mój "bodyshop" da rade... :embarrassed:

Opublikowano

rant tylko srebrny i najlepiej wypolerowany :cool:

Opublikowano

Czarne ramiona i polerka rantu :mysli:

Opublikowano

jak przegladasz zagraniczne fora audi to widzisz na zdjęciach ,że przeważnie felga jest czarna a rant wypolerowany, to samo zrób u siebie da to najlepszy efekt. ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Z polarewaniem rantu jest problem bo po polercen nie mozna juz nalozyc lakieru bo nie ma do czego sie przykleic :)

Efekt jest fajny ale do czasu az zaczna sie pojawiac plamy...

Sprobuje polerki i czarnych ramionek.

Dzieki za rady.

Opublikowano

Witam,

Z polarewaniem rantu jest problem bo po polercen nie mozna juz nalozyc lakieru bo nie ma do czego sie przykleic :)

Efekt jest fajny ale do czasu az zaczna sie pojawiac plamy...

Sprobuje polerki i czarnych ramionek.

Dzieki za rady.

jak nie mozna jak mozna nałożyć lakier :P z tym, że jesli nim pomalujesz przepolerowany rant to nie bedzie sie aż tak błyszczał ale ochroni przed wzerami, mozna tez nie lakierowac i co jakis czas przepolerowac pastą lekkościerną i tez powinno być dobrze

pozdro

Opublikowano

dorzuciłęm czarne ranty , ale chyba lepiej z czarnymi ramionami ;)

Opublikowano
  • Autor

dorzuciłęm czarne ranty , ale chyba lepiej z czarnymi ramionami ;)

Dzienx !!

Fajnie to wyglada !!

Mi sie podoba :)

Nie wiem co wybrac :confused4:

A jak bys jeszcze w drugim zdjeciu do tych czarnych ramion rancik spolerwoal w photoshopie...?

Opublikowano

ja bym zrobil czarne ramiona i polerke rantu

a teraz poza tematem:

zrob z lampami tak jak zrobil kezor ze swoimi valeo czyli wloz do pieca ( efekt bedzie mega ) jak bedziesz miec caly czarny grill / czarne ramiona felg i czarne lampy

Opublikowano

Czarna felga i rant na lustro. Malowac rantu nie musisz. Cały sezon jeździłem z wypolerowanym rantem i prawie nic nie stracił na połysku, a profilaktycznie przed nowym sezonem bierzesz szmatke, paste i ranty świecą się jak psu jaja :)

Opublikowano

zgadzam się z większością kolegów wymaluj ramiona a ranty wypoleruj będzię super efekt

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja bym zrobil czarne ramiona i polerke rantu

a teraz poza tematem:

zrob z lampami tak jak zrobil kezor ze swoimi valeo czyli wloz do pieca ( efekt bedzie mega ) jak bedziesz miec caly czarny grill / czarne ramiona felg i czarne lampy

Nie będę wkładał reflektorów do pieca.

Kupie czarne lampy z białym kierunkiem.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 20:07 _________________________________________________Witam,

Co sądzicie o pomalowaniu ramion lakierem z wersji AUDI Titanium ??

essen2006rs42xp3.jpg

Opublikowano

wyglada swietnie :thumbup:

Opublikowano

Tragedii nie ma ale ja bym ładował czarne!!

Opublikowano

Witam,

Co sądzicie o pomalowaniu ramion lakierem z wersji AUDI Titanium ??

Ładnie :wink4:

A co sadzisz o białych ? http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=120215882726&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=002

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.