Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Dużo spala-przyczyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio mam taki problem cos za duzo pali bo przy wmiae spokojnej jezdzie wychodzi 15litrow. Czy jezdze spokojnie czy nie wychodiz tak samo. Na jednej przedzialce baku od polo w dol do pierwszej malej kreski zrobilem 30km w trasie jadac max 100km\h. Silnik pracuje rowno nic si enie dlawi, ,wyciekow paliwa tez niegdzie nie znalazlem nie smierdzi paliwem. To skad sie bierze takie spalanie zawsze palila mi max 12-13 zimaa teraz wychodzi masakra. Jakies pomysly??

Opublikowano

obstawiałbym sondę lambda, u mnie przy uwalonej palił cały czas ok 18, najlepiej podłącz vaga powinien wykryć błąd mieszanki

Opublikowano
  • Autor

Byl blad skladu mieszanka ze adaptacja byla przekroczona. Ale on caly czas mi wyslakiwal ale palil wtedy tez normalnie.

Opublikowano

Byl blad skladu mieszanka ze adaptacja byla przekroczona. Ale on caly czas mi wyslakiwal ale palil wtedy tez normalnie.

wtedy mogło to być sporadycznie-teraz już jest permanentnie
Opublikowano
  • Autor

Za pierwszym razem skasowalem blad i po zrobieniu 40km bladu nie ma a auto pali jak holera spalilo mi 1\4 baku przy spokojnej jezdzie. zadnych bladow nie mam.

Opublikowano

w ciemno stawiam przepływke nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj ori nową

Opublikowano
  • Autor

Wogole jak auto stoi na wolnych obrotach to slychac jak strzela lekko w wydech jakby byl przylewany az czuc troche paliwo. Moze najpierw sprobuje ja jakos wyczyscic.

Opublikowano

w ciemno stawiam przepływke nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj ori nową

może być,ale po logach będziemy pewni :wink4:
Opublikowano
  • Autor

właśnie problem w tym że nie mam jak ich zrobić. Jak coś na jakich kanałach robić?

Opublikowano

właśnie problem w tym że nie mam jak ich zrobić. Jak coś na jakich kanałach robić?

po raz kolejny -ale niech Ci będzie 003 przepływka,031 korekty na sondzie
Opublikowano

czujnik wody zdechł

sprawdz na VAG-u jakie sa wskazania temp wody

podłacz na zimny silnik i sie przejedz az sie nagrzeje do 90 stopni

zobaczysz czy osiaga własciwa temp pracy i czy sie nie wiesza

Opublikowano
  • Autor

Ktory czujnik jest odpowiedzilany za temp podawana ecu czarny czteropinowy czy niebieski dwu pinowy??

Opublikowano

czteropinowy

jak masz klimatronik to tez mozesz zobaczyc jakie sa wskazania

procedura jest na forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.