Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze skonfigurowaniem polaczenia bluetooth w navi RNS-E. Mianowicie w instrukcji jest napisane zeby po wlaczeniu zaplonu w przeciagu 5 minut wyszukac w tele zestaw samochodowy ale niestety nie wyszukuje mi tego. Auto wyposazone w "Przygotowanie do GSM z zestawem głośnomówiącym i funkcją Bluetooth, słuchawka usytuowana w podłokietniku". Telefony na ktorych probowalem sie polaczyc to nokie E65 i 6680. Jesli ktos wie co moze byc tego przyczyna prosze o pomoc. Z gory wielkie dzieki.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ten zestaw Bluetooth jest taki nie bardzo dopracowany chyba. U mnie się łączy, póżniej się rozłancza sam, po chwili znowu się łączy :kwasny: czasami się tak dzieje a czasami jes ok. Także nie wiem co jest z tym. A mam N70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety telefony z symbianem działają bardzo rzadko z BT Audi , zwykłe fony bez problemu i nie jest to wina starej centralki BT bo w nowym Q7 z najnowszą centralką też nie działa :) P.Andrzej nie klikaj w telefonie : wyszukaj akcesoria audio tylko wchodzisz w urządzenia powiązane / opcje/ powiąż z nowym urządzeniem , oczywiście telefon musi być wyciągnięty z zestawu :) No i tylko włączasz zapłon bez rozruchu silnika , ale to chyba wiesz . Musi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem mialem z Iphonem, tam BT (w telefonie) przechodzil w tryb oszczedzania energii. Efektem bylo wlasnie to rozlaczanie o polaczanie co jakis czas. Niestety apple do dzis nie rozwiazal problemu, czytaj: nie dodal opcji wylaczania trybu eco. :foch: Z Sony-Ericssonem P1i nie mam takich problemow. Poprostu dziala (tel ma symbiana).

ps. goscie na audi zine pisali, ze w przypadku iphona wystarczy uruchamiac go z ladowarka. Nie wiem, nie sprawdzalem czy dziala, bo wykopalem nadgryzione jablko na All.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już znajdzie ten zestaw telefon prosi o wpisanie kodu dostępu. Czy to jest kod radia?

nie, to kod bluetootha do rnse (ale nie kod urządzenia), pewnikiem jest to 1234

można zmienić vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje zaraz sprawdze... [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 12:20 _________________________________________________Działa super! Mam moją A4 B7 kilka dni a z dnia na dzień jest lepiej. N95 działa idealnie w połączeniu z tym zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam dam... tylko mu zrobie kółka na cacy i wstawie zdjęcie....

tylko nie chodzi o foty a zapewne o działanie zestawu BT z N95 :decayed: dalej twierdzisz że działa cacy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam dam... tylko mu zrobie kółka na cacy i wstawie zdjęcie....

tylko nie chodzi o foty a zapewne o działanie zestawu BT z N95 :decayed: dalej twierdzisz że działa cacy??

no i jakby co, to mamy taką specjalną lutownicę od rynien i poprawiamy na spotach auta, żeby dobrze działały telefony :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jakby co, to mamy taką specjalną lutownicę od rynien i poprawiamy na spotach auta, żeby dobrze działały telefony

yyyy ale o so chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jakby co, to mamy taką specjalną lutownicę od rynien i poprawiamy na spotach auta, żeby dobrze działały telefony

yyyy ale o so chodzi??

bo Ciebie nie było, więc Ci nie naprawiliśmy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam N95 łacze sie z audi :D dzwonie ale nie slysze rozmowcy :( audi A4 B7 napomne ze mialem podlaczony wczesniej jakis zestaw simensa ktory rozwalilem hehehe ale jeszcze go nie odlaczylem :( moze to byc przyczyna ?? jeszcze taka uwaga podlaczylem w tym uchwycie na telefon antene i druga wtyczke bo byly odlaczone ale nie pomoglo czekam na wyjmaki wyjme navi i zerkne jak odlaczyc ten kabelek od zestawu simensa ale jest jeszcze taka sprawa kolega ma nie N95 ale tez telefon z symbianem i po polaczeniu sie z navi pokazuje zasieg a jak moj telefon sie laczy to nie ma tych kresek z zasiegeim a na forum znalazlem zdjecia ze powinien byc zasieg oraz ikonka bloota u niego jest tylko zasieg u mnie po polaczeniu ani ikonki z blutetm ani zasiegu :wallbash: nie wiem czy jakos zrozumiale opisalem problem :polew: ale staralem sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam dam... tylko mu zrobie kółka na cacy i wstawie zdjęcie....

tylko nie chodzi o foty a zapewne o działanie zestawu BT z N95 :decayed: dalej twierdzisz że działa cacy??

mineło więcej niż tydzień :> i działa dalej bez problemu.... teraz muszę wymienić telefon i zastanawiam się czy z iPhone-m nie będzie problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...