Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 4B AYM] 2,5 TDI V6 butowanie od kiedy można


rox79

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem Cię :)

osobiście należę do tych zdecydowanie cierpliwych, aczkolwiek jeśli mi tiptronic na zimnym oleju przytrzyma do 3000 (a one tak mają no bo zimny olej w skrzyni też wpływa na działanie jej samej) to się tym nie przejmuję i spokojnie czekam aż wrzuci wyższy bieg choć nie towarzyszy temu noga w podłodze...

Swoją drogą to ciekawe czy statystycznie Niemicy jeżdżą z zachowaniem podstawowych zasad T/TDi czy mają to w d*pie?? Bo coś czuję, że to u nas (napewno na forum) większa światłość w tej materii panuje.. a może to tylko uprzedzenia narodowościowe mi się odzywają :decayed: - w końcu u nich turbina to rzecz powszechniejsza o co najmniej 5 lat ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha. no gdzies juz pisalismy.... kupujemy nasze autka. piescimy je. boimy sie czy nie "za mocno" przkrecamy kluczyk jak go uruchamiamy. itd itp.

a poprzednio.... jakis helmut czy helga, startowali silnik i w rure. i blogoslawieni ci ktorzy przestrzegali wszystkich przegladow i wymian.

te samochody nie sa z porcelany. i tak naprawde mozna sie nie przejmowac. jednak ci ktorzy je kochaja staraja sie dbac o nie jak najbardziej sie da stad tego typu dywagcje.

ja uwazam tak: moje autko nie wiem jak ( wszystkie przeglady ostatni 2 m-ce przed sprzedaza) ktos eksploatowal, byl to jeden pan 53 lata/117ooo km, nie wiem czy pilnowal sie zasad naszych czy nie, ale u mnie bedzie mialo jak najlepiej, jak tylko moge mu zapewnic. za to gdy kupi go ktos bedzie mial je w stanie idealnym. pewnie zanim sie zgodze sprzedac konretnemu chetnemu pewnie go dobrze przeslucham...... czy np nie bedzie go butowal na zimnym silniku :D wtedy nie oddam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroce jeszcze do kanalu 49 na klimatroniku (temp plynu?), jaka powinna byc optymalna temperatura? u mnie osiąga max 72 stopnie.

a jak jest na zegarach i Vag'u ?

Vag pokazał wczoraj to samo co zegary czyli temp ok 70 stopni..., walnięty termostat???

Ps. Wielkie dzieki dla Lukaszar za wczorajszą wieczorną diagnostyke :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...