Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Uszczelka pod głowicą 1.9tdi 110KM


fejsu

Rekomendowane odpowiedzi

Przy odpaleniu, przy przygazowaniu...

Ale to, że nie słychać to nic nie znaczy,

mi wywalalo płyn od 1,5 roku, a bulgotanie pojawiło się przez ostatnie 0,5 roku przed robieniem głowicy :good:

(mnie kosztowało 1200 pln. - planowanie, szlifowanie gniazd, zawory ssące, termostat, czujnik temp. płynu chłodzącego, nowy tłumik drgań na wydechu, nowy płyn chłodniczy, all filtry i olej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten cały bulgot to kiedy słychać?? przy odpaleniu, podczas jazdy czy kiedy :mysli: bo przyzanm szczerze że ja nic nie słysze takiego, ogrzewanie dobrze grzeje

Piotrek, u mnie od czasu do czasu zabulgotało. Ogrzewanie było. Tester na spaliny nic nie wykazywał. Nie kopcił na biało.

Wywalało płyn zbiorniczkiem, wąż był twardy.

Damian (mechanik)zmieniając uszczelkę, mówił że nie wygląda na wydmuchaną ale po wymianie problemy się skończyły.

Teraz tak myslę, a może króciec mógł pękać z powodu wysokiego ciśnienia w układzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten cały bulgot to kiedy słychać?? przy odpaleniu, podczas jazdy czy kiedy :mysli: bo przyzanm szczerze że ja nic nie słysze takiego, ogrzewanie dobrze grzeje

Piotrek, u mnie od czasu do czasu zabulgotało. Ogrzewanie było. Tester na spaliny nic nie wykazywał. Nie kopcił na biało.

Wywalało płyn zbiorniczkiem, wąż był twardy.

Damian (mechanik)zmieniając uszczelkę, mówił że nie wygląda na wydmuchaną ale po wymianie problemy się skończyły.

Teraz tak myslę, a może króciec mógł pękać z powodu wysokiego ciśnienia w układzie :mysli:

nie wiem zaryzkowałem, kupiłem króciec, wymieniam rozrzad, mechanior stwierdził ze pompa wody przepuszcza :gwizdanie: zobaczymy, wymienie rozrząd 10tys wczesniej niz powinienem, do tego termostat i ten króciec i testy raz jeszcze testy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek daje do mechaniora bo się pogorszyło :decayed: Jaki orientacyjny koszt powiedział wam mechanik za wymianę uszczelki, planowanie, szlifowanie gniazd zaworowych itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...