Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo powiem, że drewniane koła macie...

Opublikowano

Ej ale ja jestem z lubelskiego :gwizdanie: i też tam jako gość wpadam :decayed:

Opublikowano

Na siłę przecież nikt nikogo nie będzie ciągnął...

Opublikowano

Krzyniek nigdzie nie jezdzi :angry:

Opublikowano
  • Autor

Krzyniek nigdzie nie jezdzi :angry:

słuchaj były czasy że byłem na każdym wtorkowym spocie w wawie wychodziło ok 200km tam i na chatę więc ... a zresztą
Opublikowano

Krzyniek nigdzie nie jezdzi :angry:

słuchaj były czasy że byłem na każdym wtorkowym spocie w wawie wychodziło ok 200km tam i na chatę więc ... a zresztą

a do nas niechcesz przyjechać :decayed:

Opublikowano

To zbierać chłopaków w Siedlcach żeby godnie Was przyjąć?

Opublikowano
  • Autor

Krzyniek nigdzie nie jezdzi :angry:

słuchaj były czasy że byłem na każdym wtorkowym spocie w wawie wychodziło ok 200km tam i na chatę więc ... a zresztą

a do nas niechcesz przyjechać :decayed:

bo zawsze jakoś mi nie pasuje :kwasny:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 11:35_________________________________________________

To zbierać chłopaków w Siedlcach żeby godnie Was przyjąć?

kogo chcesz zbierać ? jak ostatnio czytałem to jest was trzech :naughty::cool1:

Korzeń odpada bo już go to nie kręci z tego co słyszałem :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Dlatego mówie że lepiej zrobić moze w mińsku spota u obsesiona :mysli: od nas to pewnie i tak tylko ja i armi byśmy pojechali, bo reszta.. reszty nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 11:38_________________________________________________Pavullon po drodze by sie złapał :good:

Opublikowano
  • Autor

w Mińsku to jest u Frania :decayed: moze a6 podjedzie :wink4:

Opublikowano

Mogę się do Mińska przejechać, w Siedlcach jest kilka osób, ale ciężko zebrać, gdyby się dowiedzieli, że ktoś w gości przyjeżdża może by się zorganizowali....

Opublikowano
  • Autor

ewentualnie możemy zawitać na spota AKP do Łukowa ;) każdy by miał chyba porównywalne trasy ;)

Opublikowano

A do tego Mińska to w weekend?

Opublikowano

Od Ryk do Łukowa 56km + Stęzyca 12km

Od Ryk do Mińska 80km + Stęzyca 12km

Od Ryk do Siedlec 83km(przez trojanów) + Stężyca 12km

Od Garwolina do Łukowa 58km

Od Garwolina do Mińska 37km

Od Garwolina do Siedlec 62km

Od Siedlec do Łukowa 29km

Od Siedlec do Mińska 49km

Według zumi :hi:

Opublikowano

To teraz jeszcze kalkulacja spalania :decayed:

Opublikowano

łuków najciekawiej wypada, kręca tam sie jakies A4kowe spoty :mysli:

Opublikowano

W Łukowie tylko AKP chyba.... dla mnie wszystko jedno, może być Łuków, Mińsk, Siedlce... [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 11:58_________________________________________________HarryH chętny, Korzeń raczej też i ja... w grę wchodzi tylko niedziela

Opublikowano

Ok to zobaczymy jak reszta, bo mi pasuje ta niedziela(na 99%)

Opublikowano

To daj znać. Dobrze by było parcha trochę przewietrzyć i rurę wydmuchać, bo coś mi na czarno ostatnio daje...

Opublikowano
  • Autor

w grę wchodzi tylko niedziela

no to łuków odpada bo oni w piątki...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.