Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Garwolin i okolice spot........


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pany zróbmy to raz a porządnie, bo w tą niedziele to widze że wyjdzie lipa, krzyniek daj info w pierwszy post w tytuł i jedziemy z tym :naughty:

Ja daje termin za tydzień niedziela(23.10.11) godzina 15:04 w Mińsku :good: i wpisywać sie na liste

Dokładne miejsce obsession określi :good: najlepiej z współrzednymi dla navi :decayed: (który parking/market/działka/altanka)

Ja juz bede po wszelkich naprawach grata wiec dla mnie lepiej :wink4:

1. Kowi87

to nie pędzisz do Zamościa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie pędzisz do Zamościa?

o jasny ptaszek Ty kurde zapomniałem to i ja za tydzień nie mogę... :blink::wallbash: Bo mam inną imprezę, pytanie czy jechać do LRA... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to bez różnicy czy ta niedziela czy następna i tak będę. No ale faktycznie szkoda, żeby ktoś tłukł tyle kilometrów po to, żeby się spotkać we 4 osoby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli d*pa ze spotu... eh. Paru chłopa nie potrafi się zebrać i dogadać... moja żona już szybciej podejmuje decyzje, np. w co ma się ubrać, a kto ma żonę, ten wie, że to u kobiet nie jest prosta decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na czym się ostało ?

że spot jest w Zamościu, macie rzut beretem :polew:

skoro piszesz, że rzut beretem to chyba w dwie strony? z Zamościa do nas też :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 15:51_________________________________________________nie problem przełożyć tylko, żeby zadeklarowało się więcej osób na następny termin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień będzie to samo co teraz, czy się mylę? Przepraszam, może troszkę nie potrzebnie się unoszę...

zdaje się że to samo :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mówiłem, że za tydzień będzie ciężko :wink4: nawet jeśli termin będę miał wolny to pojadę do Zamościa, więc spot Mińsk/Siedlce/Garwolin odpada :no: Za 2 tygodnie to co innego... :D:decayed: Ale za 2 tygodnie mogę nie jechać w rodzinne strony więc za 3 tygodnie... :D a za 3 tygodnie to tak odległy termin że jeszcze nie wiem co będę robił w weekend :D chociaż... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie jeszcze poczekacie :tongue4:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 16:47_________________________________________________jak widać zero konkretów tylko pierdółki ...

ja jak będzie spot to jadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień będzie to samo, ten może, ten nie może...

zróbcie w jak największej grupie i tyle, nigdy wszystkim nie dogodzisz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...