Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi a jak wpadniesz to zabrałbyś z kilka tych zapinek o których gadaliśmy? :decayed: ile chcesz za to?

Opublikowano

Kowi a jak wpadniesz to zabrałbyś z kilka tych zapinek o których gadaliśmy? :decayed: ile chcesz za to?

musze zobaczyć ile tego w ogóle mam

Armi wpada???

Opublikowano

Będę. Umówiony jestem na logi :decayed:

Opublikowano

witam klubowiczów mam takie małe pytanko, ile było by chetnych ???? uzbiera sie 10 autek, bo nie wiem czy opłaca mi sie jechac

Opublikowano

witam klubowiczów mam takie małe pytanko, ile było by chetnych ???? uzbiera sie 10 autek, bo nie wiem czy opłaca mi sie jechac

tak ty będziesz 10tym autem
Opublikowano

nie zapomnijcie o zmianie czasu :wink4:

Opublikowano

pisałem o tym wcześniej właśnie :P:D ale za to się wyśpimy:P

Opublikowano

witam klubowiczów mam takie małe pytanko, ile było by chetnych ???? uzbiera sie 10 autek, bo nie wiem czy opłaca mi sie jechac

tak ty będziesz 10tym autem

:polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 22:59_________________________________________________może za 30staka nie spalisz :decayed::polew:
Opublikowano

wiec przyjade :decayed: widze ze niektorzy przeliczaja tylko zlotowki :kwasny: nie miałem zamiaru marnowac całego dnia na 3 osobowego spota ale jesli bedzie 10 autek to wpadne napewno.

Opublikowano

uwierz jak by były dwa to też bedzie za***iście :decayed:

Opublikowano

bierzmy kobiety będzie więcej osób :decayed:

Opublikowano

Spot czy mecz o to jest pytanie :mysli:

[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 10:48_________________________________________________

witam klubowiczów mam takie małe pytanko, ile było by chetnych ???? uzbiera sie 10 autek, bo nie wiem czy opłaca mi sie jechac

tak ty będziesz 10tym autem

:polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 22:59_________________________________________________może za 30staka nie spalisz :decayed::polew:

Odzywa się ten co spoty w połowie drogi chce robić - żeby miał taniej :polew:

_________________________________________________

Ok, decyzja zapadła - spot :)

Opublikowano

Odzywa sie ten co bierze czesci i za nie placi- zeby bylo taniej...

Opublikowano

Ta część nie była dla mnie tylko dla kolegi, poza tym mój kolega się z Tobą kontaktował. Nie mieszaj mnie w swoje nieudane interesy, ja sobie do zarzucenia nic nie mam.

Opublikowano

Z tego co pamietam brales ja dla siebie. Mam wkleic tutaj historie gadu-gadu?

Opublikowano

Armi dam rade sie z Tobą zabrać na spota :mysli:

Opublikowano

Jakos prawie od roku zadnej informacji o tym nie dostalem...

Opublikowano

Ładnie wszystko przekręcasz...:gwizdanie:

Miałem go, ale był w takim stanie jak mój więc mi nie był potrzebny. Sam powiedziałeś żebym go trzymał..

Przy okazji miałem Ci oddać.

Znajomemu potrzebował ten zawór więc za Twoją wiedzą mu go dałem z Twoim numerem tel. Mieliście się dogadać między sobą! Więc nie oczerniaj.

Kontaktował się z Tobą. Wasze interesy to nie moja sprawa.

Jakos prawie od roku zadnej informacji o tym nie dostalem...

Dostałeś, Miłosz pisał do Ciebie. A, że się nie odezwałeś to nie moja wina.

Ja nie mam nic do waszych interesów. Pogoniłem człowieka. Wyjaśnijcie to między sobą i nie mieszaj w to mnie.

Gdy już to wyjaśnisz - oczekuję oficjalnych przeprosin na forum.

Opublikowano

Dobre sobie... Kasy, czesci jak tez zadnej informacji nie dostalem. Wiec na przyszlosc - nie czepiaj sie cudzych wydatkow skoro swoich nie uregulowales...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.