Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Garwolin i okolice spot........


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre sobie... Kasy, czesci jak tez zadnej informacji nie dostalem. Wiec na przyszlosc - nie czepiaj sie cudzych wydatkow skoro swoich nie uregulowales...

Jak zwykle zmieniasz fakty...

Tak samo było z felgami. Proste, niespawane i nikt nie wie od kogo je kupiłeś ...

Teraz dzwoniłem do Miłosza i wiem że kontaktował się z Tobą. Specjalnie nie reagujesz :gwizdanie:

Skoro jestem winny kasę to dlaczego nie powiedziałeś na spocie, dlaczego nie poszedłeś na policje, dlaczego nie założyłeś wątku na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfidentem.... Więc chodzi Ci tylko o zemstę, że komuś nie wcisnąłeś spawanych felg...

Pamiętam jak zostałeś oszukany na allegro przez sprzedawcę, który Ci wcisnął felgi. Później z nimi się męczyłeś. A potem komuś chciałeś zrobić podobny numer... Miałem się przyglądać jak forumowicza chcesz oszukać?? :cool1:

Sory ale to nie w moim stylu.

btw, Marek jest u mnie i Cię pozdrawia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty i tak się wszystkiego wyprzesz. Żeby się do czegoś przyznać trzeba mieć jaja.

Dla Ciebie może jestem żałosny, ale dla innych po prostu uczciwy.

Nie zależy mi na Twojej opinii bo wiem jak wielki masz do mnie "żal" o to że powiedziałem na głos, że próbujesz sprzedać na forum spawane felgi.

Śmieszne było czytanie Twoich kłamstw i zapewnień jak to nikogo nie oszukałeś a ja nie wiem od kogo, za ile i w jakim stanie je kupiłeś.

Szkoda tylko, że kupiłeś je od mojego szwagra.

Moderator prosił żebyś wkleił zdjęcia felg - nie miałeś tyle odwagi :gwizdanie:

O czymś to świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wasze prywatne sprawy nie powinny byc wyciagane w oficjalnym watku spotow ...... :thumbdown: co nie zmienia faktu ze mam nosa do oszustów i skner finansowych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj to ty nie masz straciles je na silce. Do tego zeby porozmawiac spojrzec komus w oczy trzeba miec jaja a nie pisac takie bzdety jak ty. Nawet stoisz z ludzmi na spocie rozmawiasz z nimi a potem ich oczerniasz na forum. Taki z ciebie kozak? Miej odwage im to bezposrednio powiedziec a nie pojedziesz do domku i pierd... na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na skuterach przyjedziemy ;)

a spróbuj tylko skuterem przyjechać chce zobaczyc twoje łaaałdi :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj to ty nie masz straciles je na silce. Do tego zeby porozmawiac spojrzec komus w oczy trzeba miec jaja a nie pisac takie bzdety jak ty. Nawet stoisz z ludzmi na spocie rozmawiasz z nimi a potem ich oczerniasz na forum. Taki z ciebie kozak? Miej odwage im to bezposrednio powiedziec a nie pojedziesz do domku i pierd... na forum.

Ale co powiedzieć?

Cześć paput, jak się jeździ na spawanych felgach od mojego szwagra? Szkoda, że na forum nie poszły - zarobił byś na nich jakieś 500zł? :cool1:

Ja zrobiłem swoje, poinformowałem o tym o czym wiedziałem i nie miałem zamiaru ciągnąć tego tematu dalej.

Czego jeszcze ode mnie wymagasz? Że będę przepraszać bo Cię wydałem?

Gdybym nie miał jaj to bym nikogo o mojej wiedzy nie informował, wolałbym święty spokój. Niestety taki nie jestem.

Ale ok, na następny spot przyjadę z Markiem od którego kupiłeś te felgi. Możemy od razu zajechać na wulkanizację na której byliście przed sprzedażą. Dla mnie nie ma problemu. To Ty masz problem bo Cię wydałem. Nie jest mi z tego powodu przykro.

To Ty mnie oczerniasz bo jakoś musisz się bronić, ja piszę tylko prawdę i to Cię bardzo boli.

Dlaczego nie jeździsz na spoty poza Puławy? Może dlatego, że boisz się że ktoś spyta jak to ze spawanymi felgami było.

Szkoda, że nie byłeś na wojewódzkim w Opolu Lubelskim, prezes Hugo chętnie by posłuchał co masz do powiedzenia.

Żenada w Twoim wykonaniu, nie potrafisz się do niczego przyznać. Zamiast tego próbujesz mnie oczernić, na próżno. Mnie ludzie znają i wiedzą, że jestem ostatnią osobą, która by kogoś oszukała. Tyle z mojej strony.

Masz problem, załóż osobny wątek. Tym czasem ruszam na spota.

Przepraszam wszystkich, którzy musieli to czytać ale nie mogę tolerować, publicznego obrażania mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na skuterach przyjedziemy ;)

a spróbuj tylko skuterem przyjechać chce zobaczyc twoje łaaałdi :polew: :polew:

Korzeń dzwonił że skuterem będzie jechał

więc chyba i ja wezmę skuter :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

jebne wam na spocie jak przyjedziecie skuterami :polew: :polew: :polew:

to najpierw Korzeniowi bo mi jak jebniesz to już Korzeniowi nie dasz rady :naughty: bo wiesz jak co pożyczone to oddaje od razu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

jebne wam na spocie jak przyjedziecie skuterami :polew: :polew: :polew:

to najpierw Korzeniowi bo mi jak jebniesz to już Korzeniowi nie dasz rady :naughty: bo wiesz jak co pożyczone to oddaje od razu :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...