Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Garwolin i okolice spot........


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

to co robimy spota w Mińsku czy w Garwolinie ? tylko tak wcześniej o 15-stej :good:

pisałem na Akp to tylko Lukasz mi napisał żebym wpadł w piątek do nich i tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co robimy spota w Mińsku czy w Garwolinie ? tylko tak wcześniej o 15-stej :good:

pisałem na Akp to tylko Lukasz mi napisał żebym wpadł w piątek do nich i tyle ...

mi to wsio rybka moze być garwolin moze być mińsk jeden uj, navi mam :decayed: odnajde sie :polew: albo przełozyc wszystko na za tydzień, no chyba że zaczna sie wypowaidać wszyscy podgladacze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to zaraz strzele focha i nigdzie nie pojadę :gwizdanie:

Ty i Foch,,, no no :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:41_________________________________________________Kowi to może jak będziesz leciał do mińska to zajedziesz po mnie i pojedziemy na dwa ;) wiele drogi nie dołożysz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko tylko przydało by sie większą ekipe zaganać z twoich rejonów, ostatnio widziałes ile było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to zaraz strzele focha i nigdzie nie pojadę :gwizdanie:

Ty i Foch,,, no no :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:41_________________________________________________Kowi to może jak

A co nie mogę? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to zaraz strzele focha i nigdzie nie pojadę :gwizdanie:

Ty i Foch,,, no no :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:41_________________________________________________Kowi to może jak

A co nie mogę? :decayed:

ale od razu foch .. fachowe... :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:48_________________________________________________

spoko tylko przydało by sie większą ekipe zaganać z twoich rejonów, ostatnio widziałes ile było :wink4:

Kowi ok, tylko widzisz na siłę nikogo nie zgarniesz, zrobiliśmy przecież spot, kiedyś ze dwa chyba .... chyba nie mają ochoty albo nie wiem czy chłopacy nie czytają tego wątku czy nie mają czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to niema co przekładać na za tydzień bo będzie tak samo albo i gorzej, mi to w sumie rybka gdzie, mogą i być Puławy bo coś się ostatnio tam zadomowiłem :wink4: ale myślę że paput i reszta Puławiaków z chęcią ruszyli by w 'trasę' a nie siedzieli w domu. Ogólnie to za dużo pierd*****a, jeden daje hasło Łuków godzina 15.00 pod czołgiem (to tylko przykład) i tyle, reszta ma się dostosować a jak nie pasii to trudno, innym razem...

PS. Jak będziemy się kierować na Łuków, Siedlce to ja jadę przez Radzyń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to niema co przekładać na za tydzień bo będzie tak samo albo i gorzej, mi to w sumie rybka gdzie, mogą i być Puławy bo coś się ostatnio tam zadomowiłem :wink4: ale myślę że paput i reszta Puławiaków z chęcią ruszyli by w 'trasę' a nie siedzieli w domu. Ogólnie to za dużo pierd*****a, jeden daje hasło Łuków godzina 15.00 pod czołgiem (to tylko przykład) i tyle, reszta ma się dostosować a jak nie pasii to trudno, innym razem...

PS. Jak będziemy się kierować na Łuków, Siedlce to ja jadę przez Radzyń :)

taa weź paputa gdzieś wyciagnij :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie najprawdopodobniej nie wypali wyjazd na spota :hi: Nie wracam chyba na rodzinne strony, więc i spot odpada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany zróbmy to raz a porządnie, bo w tą niedziele to widze że wyjdzie lipa, krzyniek daj info w pierwszy post w tytuł i jedziemy z tym :naughty:

Ja daje termin za tydzień niedziela(23.10.11) godzina 15:04 w Mińsku :good: i wpisywać sie na liste

Dokładne miejsce obsession określi :good: najlepiej z współrzednymi dla navi :decayed: (który parking/market/działka/altanka)

Ja juz bede po wszelkich naprawach grata wiec dla mnie lepiej :wink4:

1. Kowi87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można tego zrobić w tę niedzielę? Kto będzie ten będzie.

jak maja być z nami jeszcze dwie osoby to jaki sens gonic prawie stówe w jedna strone :mysli:

Nikt sie nie udziela praktycznie nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak się ktoś zdecyduje to dajcie znać, postaram się jakoś dostosować do terminu, bo gdzie to będzie jest mi w sumie wszystko jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...