Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam do Siedlec, pojedziemy do Biedronki :decayed: :decayed:

a9s4y9.jpg

Opublikowano

Zapraszam do Siedlec, pojedziemy do Biedronki :decayed: :decayed:

a9s4y9.jpg

Ale ten mój zderzak sie rózni :wallbash:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 15:12_________________________________________________a9s4y9.jpg

Teraz lepiej :naughty:

Opublikowano
bjd1tt.jpg
Opublikowano
  • Autor

Krzyniek nie widziałeś tej srebrnej B5 na obwodnicy zapakowanej po sufit jak d*pę za sobą ciągnęła?

widziałem ją w lewym lusterku :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 15:54_________________________________________________

WPR w Tedeiczku

Wyprzedzałem ją :kox:

Goniła za wami jak wlecieliscie na obwodnice

no coś tam próbował gonić :naughty:
Opublikowano

Szkoda, że jednak nie było wyścigów "wózkami" dookoła Tesco :> :naughty:

Opublikowano

i że Krzyniek nie stawiał :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Etam, źle nie było. Teraz kolej na Siedlce :hi:

Opublikowano

Ło i kowi jest;-) ale masz fmic :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 16:55_________________________________________________zamieniłeś fury :polew:

Opublikowano

Ło i kowi jest;-) ale masz fmic :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 16:55_________________________________________________zamieniłeś fury :polew:

to Krzyńka padło :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ło i kowi jest;-) ale masz fmic :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 16:55_________________________________________________zamieniłeś fury :polew:

to Krzyńka padło :gwizdanie:

licz się ze słowami :naughty::baseball::kox:
Opublikowano

Ło i kowi jest;-) ale masz fmic :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 16:55_________________________________________________zamieniłeś fury :polew:

to Krzyńka padło :gwizdanie:

licz się ze słowami :naughty::baseball::kox:

hehe chyba nie sądzisz że się przestraszą :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

góral powiem Ci że jeden liść załatwi wszystko :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

góral powiem Ci że jeden liść załatwi wszystko :gwizdanie: :decayed:

liść łopata jeden c**j

Opublikowano

góral powiem Ci że jeden liść załatwi wszystko :gwizdanie: :decayed:

liść łopata jeden ch***j

:polew: :polew:
Opublikowano

góral powiem Ci że jeden liść załatwi wszystko :gwizdanie: :decayed:

jeszcze tydzień po by we łbie dzwoniło :polew:

Opublikowano

PS. szczególne pozdrowienia dla ..... YKK

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PS. szczególne pozdrowienia dla ..... YKK

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak i jeszcze flaszka mu się należy za sumienne wykonywanie narzuconych mu procedur i wzorowe sprawowanie :notworthy: :notworthy:

napisałem pismo do Krzysztofa Jarzyny -który jest szefem wszystkich szefów, ale kimże jest wysłannik YKK, który jest de facto nad nim w firmowej hierarchii? Wg niektórych źródeł można rościć przypuszczenia, że mamy być może do czynienia z samym "Bogiem". Nie jest to jednak wiadomość sprawdzona.

:wink4: :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki w niedzielę spocik w Siedlcach, jest okazja żeby wpaść i się zrewanżować. Napijemy się wódeczki, wpadną jakieś dupeczki albo odwrotnie.... :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.