Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sposoby na pozbycie się brzydkiego zapachu w aucie (papierosów)


chrisnetpl

Rekomendowane odpowiedzi

A próbowaliście takich preparatów w sprayu które nie maskują tylko likwidują przykry zapach, ambi pur lub sonax mają coś takiego w swojej ofercie. Jak kupiłem autko to poprzedni właściciel jeździł z psem który chyba nie był nauczony higieny i zostawiał często co nieco po sobie, w wyniku czego w aucie pachniało jak w jednej wielkiej kuwecie :kwasny: Wyprałem całe wnętrze 2 razy i niewiele to pomogło, auto postało trochę na słońcu i znów zaczęło w nim śmierdzieć :wallbash: Ja osobiście wybrałem preparat ambi pur kupiłem 2 opakowania i spryskałem samochod gdzie tylko się dało, i naprawdę efekt mnie mile zaskoczył 2 miesiące i w autku nadal utrzymuję się miły i przyjemny zapach ani śladu po zwierzaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie wnętrza ale tylko dobrym środkiem i profesjonalnym sprzętem co pierze i od raz wsysa brudną wodę z fotela.

Piankami nie dasz rady bo to tylko powierzchownie, do tego wchodzi w fotel i długo schnie powodując większą wilgoć.

Ciekawe pomysły z cytryną i kawą czy kadzidełkiem, zawsze mozna spróbować raczej sie nie obejdzie.

Zresztą pranie polecam każdemu raz w roku. Ja mam szyberdach i mimo wszystko sporo sie kurzy.

Wiecie jakie syf leci z foteli :D woda jest czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na brzydki zapach we wnętrzu skuteczna jest soda oczyszczona, nasypana do dużego płaskiego pojemnika - na kilka dni.

To samo można zastosować w lodówce.

Sprawdzony i skuteczny sposób - bez ściemy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiełm peugeota partnera do firmy po budowlańcach. w środku to nie był zapach papierosów ale popielniczki fotele nie niebieskie ale czarne, wzoru materiału nie było widać, totalna masakra. oddałem auto do myjni na cały dzień. 200pln i jest nówka. środek cały, szyby z naklejek, silnik, podwozie. po 3 miesiącach jest dalej jak nówka. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście pozbywałem się zapachu najpierw myjąc, a następnie kilkakrotnie ozonując (prywatny ozonator, mocniejszy niż te w zakładach). Zapach papierosów zniknął po paru takich ozonowaniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość, sprawdzone, potwierdzone. Jak macie jakiś brzydki zapach, to kupujecie ocet, nalewacie do paru miseczek i rozstawiacie po samochodzie. Zamykanie okna, drzwi i zostawiacie na jakiś czas. Następnie, wyciągacie cały ocet, bierzecie parę zwykłych zapałek i odpalacie wewnątrz. Siarka spowoduje że zniszczy nam zapach octu i w samochód już nie będzie niczym śmierdział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...