Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana hamulców przednich na 312mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już niedługo przedstawię projekt mocnego i relatywnie taniego upgrade'u przodu w oparciu o zaciski stosowane w S4 B6&B7

co ważne...plug'n'play

prace w toku...:)

Opublikowano

Ja czekam z niecierpliwoscia :naughty:

Opublikowano

no super :P

ja Michał jak co wezme od ciebie twoje :P

Opublikowano

dzisiaj "graty" powinny się pojawić u mnie...motul dot 5.1 tez juz w drodze...pozostanie przymiarka, malowanie i w końcu wymiana...mam nadzieje ze wloze pozniej zimowke 16" :)

Opublikowano

dzisiaj "graty" powinny się pojawić u mnie...motul dot 5.1 tez juz w drodze...pozostanie przymiarka, malowanie i w końcu wymiana...mam nadzieje ze wloze pozniej zimowke 16" :)

Nie włożysz...bedziesz musial zakładac dystans

Opublikowano

nawet przy tarczy 320mm a nie 345 jak w S4?

Opublikowano

nawet przy tarczy 320mm a nie 345 jak w S4?

321mm to tarcza w S4 b5

nie wiem jaka jest w S4 B6 ?

Opublikowano

zgadza sie ze 321mm to m.in S4 B5

w S4 B6 siedzi tarcza 345mm

...ale kto powiedzial ze zacisku od S4 B6 nie można zamontować w tarczy 321mm?

ja wiem już że można :)

kwestia czy kolo 16" wejdzie na zime z tym duzym zaciskiem + tarcza 321mm?

Opublikowano

Nie wejdzie

321 i zacisk S4 w B6 ledwo wchodzi 16 z dystansem

nie ma bata

Opublikowano

no wlasnie - moze byc i z dystansem byle weszla 16 > jaki dystans proponujesz?

Opublikowano

no wlasnie - moze byc i z dystansem byle weszla 16 > jaki dystans proponujesz?

Ale na która opcje ? B5 czy B6?

na zaciski S4 B5 wejdzie 16" z dystansem 15mm

na zaciski S4 B5 wejdzie tylko 17" w góre bez dystansu

Opublikowano

mowa jest tylko i wylacznie o zestawie:

zacisk S4 B6 + tarcza 321mm > jaka najmniejsza felga wejdzie?

Opublikowano

17" :naughty:

Opublikowano

niefajnie...ale jeszcze to sprawdze moze w sobote > graty juz przyszly to cos moze poprzymierzam[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 16:29 _________________________________________________przyszly juz graty - pozostaje pomalowac i montowac:

http://img148.imageshack.us/my.php?image=cimg8417ev9.jpg

zamierzam to sam podmienic i w zwiazku z tym mam 3 pytania:

1. jaka jest dokladnie procedura wymiany płynu i odpowietrzania?

2. narazie mam tylko 1 oslonke przeciw chlapaniu tarczy np wodą - czy pozniej mozna bedzie dolozyc ta druga bez demontazu calego zacisku?

3. w zestawie brak przewodów płynowych (są wykręcone) - mam nadzieje ze aktualnie zamontowane w "starych" zaciskach beda pasowaly?

Opublikowano

guardian a jak tam koszta ?? jeśli to nie tajemnica

Opublikowano

1200zl (zaciski,tarcze, klocki i oslonki)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam. a mozecie mi powiedziec jakie rozmiaru sa tarcze do 2.4 z 2002roku.

zalozylem nowe felgi:

http://img120.imageshack.us/img120/1241/dsc00021uh0.jpg

no i niestety oryginaly przy nich troche kiepsko wygladaja, zwlaszcza tyl.

zamierzam zalozyc 312 no i wlasnie nie wiem czy przod tez musze zmieniac. co tam moge miec? pewnie 288?

Opublikowano

wydaje mi sie ze powinno byc u ciebie 312 :) a jesli nie to musisz zmienic jarzma i kupic tarcze :)

Opublikowano

Czylie z tego co czytam, to jeśli mam Audi 3.0 Quattro to mam już w standardzie większe tarcze (312 mm) ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.