Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana hamulców przednich na 312mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z jakich Audi i wersji silnikowych szukać jarzm na tył pod tarcze 255?

Opublikowano

Mam takie nowe LUCASA po 74zł

Opublikowano

Z jakich Audi i wersji silnikowych szukać jarzm na tył pod tarcze 255?

odpusc sobie, szukaj od razu 288/12mm

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie w przyszłym tygodniu czeka mnie wymiana kompletu przód i tył tarcze plus klocki.

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka powinna być średnica tarcz przód a jaka tył ?

A4 avant 2003 (modelowo 04, cokolwiek to znaczy) 2.5 TDI quattro , tip , 180 km BAU i zawiecha 1B , felgi 17 ori.

Opublikowano

312/255 mm

wal od razu 320/288 mm :decayed:

Opublikowano
312/255 mm

wal od razu 320/288 mm :decayed:

Czy bede musial cos zmieniac czy tylko wsadzic klocki plus tarcze ?

Opublikowano

niestety, tutaj musisz zmieniac dosłownie wszystko

tarcze klocki zaciski jarzma osłony

koszt ok 2600zł/kpl no i oplot by sie przydał :decayed::decayed:

Opublikowano
niestety, tutaj musisz zmieniac dosłownie wszystko

tarcze klocki zaciski jarzma osłony

koszt ok 2600zł/kpl no i oplot by sie przydał :decayed::decayed:

hahahaha

Usmialem sie

Leca tarcze 312 255 :D

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

A jeszcze pytanko lac normalny plyn hamucowy czy cos lepszego typu EBC BF307+ lub FERODO DOT 5.1 ?

Opublikowano

najlepiej EBC BF307+, ale jego trzeba wymieniac co 12 miesiecy

mozna zapodac jeszcze Ate BlueRacing (wymiana co 2lata)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Czy moze ktos wie jakie sa heble na przodzie w audi A4 B6 1.8T quattro 2001r

Opublikowano

288/25/46.5 mm

Opublikowano

Ja mam 312mm przód , 288mm z 3.0tdi tył i przy nawiercanych przodach hamuje to w miarę dobrze :wink: ale pewnie jak się wydymają tarcze to na przód zapodam 320mm :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

robie swapa na 320.... brakuje mi juz tylko tarcz i klockow...

co polecacie z nawiercanych tarcz? chce zeby oprocz dobrego hamowania fajnie wygladaly pod fela :decayed::wink:

devastation, moze ty masz cos dobrego do zaoferowania... ? latam glownie po autostradach 160-170, do tego nie chcialbym zeby bardzo pylily, a przede wszystkim maja nie piszczec :wink:

p.s. 170 kuni :wink:

Opublikowano

Mam perforowane Otto Zimmermanny i klocki Ferodo DS lub Premier

Opublikowano

napisz mi prosze tu albo na priv ile taka przyjemnosc u Ciebie kosztuje juz z przesylka ? :wink:

Opublikowano

Na jakich klockach ?

Opublikowano

jak nie jest znaczaca roznica w cenie to na tych lepszych :wink:

Opublikowano

320 zl roznicy pomiedzy Premier a FDSP.

Opublikowano

łooooooooo :shock3: na samych klockach 320 zl ?!

w takim razie jaka cena z tymi tanszymi klockami ?

Opublikowano

680 z wysylka

Tarcze OZ perforowane

Z ori klockami 720zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.