Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Separator antenowy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem separator w poprzenym pionku, w obecnym założyłem bez i radio odbiera bez problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie radio (Panasonic - było, Pioneer - jest) gra bez użycia separatora. Nie do końca wiem czy ma to jakieś znaczenie ale mam nie seryjną instalację audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego do każdego nie fabrycznego radia potrzebny będzie ci separator. Jeśli go nie założysz to radio będzie słabo zbierało. W mieście może różnicy nie będzie, ale efekt zastosowania separatora docenisz w miejscach gdzie jest słaby sygnał. Separator na allegro kupisz już za 20zł z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam już te radyjko,założone i ładnie się wkomponowało.Mam tylko kłopot z ustawieniami,np zegara,co ustawię to po wyłączeniu np kluczykiem ze stacyjki radio wraca do poprzednich ustawień,np godziny 1:00.No i radio wyłapało fale radiowe,ale słyszę szumy nic więcej ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szumy bo słaby sygnał i nie obędzie sie bez separatora

a nikną ustawienia bo masz z zasilaniem coś pokombinowane i nie masz podłaczonego podtrzymania pamieci pod stałe +12V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak pisałem wcześniej załóż separator. Podmień kable zasiania, o ile dobrze pamięta, to są to czerwony i żółty. I wszystko będzie działa jak należy. A jak już będziesz miał separator to podepnij pod niebieski kabelek wychodzący z radia (zasilanie anteny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak pisałem wcześniej załóż separator. Podmień kable zasiania, o ile dobrze pamięta, to są to czerwony i żółty. I wszystko będzie działa jak należy. A jak już będziesz miał separator to podepnij pod niebieski kabelek wychodzący z radia (zasilanie anteny)

Jak się podmienia kable zasilania?Próbowałem w starym radiu czerwony z żółtym podmienić w tej wtyczce i się nie dało nawet wyjąć tego kabelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienkim śrubokrętem trzeba nacisną taką cienką zapadkę w kostce i można swobodnie wyciągnąć kabelek, a w niektórych radiach na kablach zasilających są złączki które można zamieni nie kombinyją z kostkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...