Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany , w przyszły piątek -15 :shocked:

a mnie już teraz jest zimno :decayed:

w ten czwartek w nocy już ma tyle być :decayed:

czyli trzeba jednak zmienić na zimówki :disgust:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany , w przyszły piątek -15 :shocked:

a mnie już teraz jest zimno :decayed:

w ten czwartek w nocy już ma tyle być :decayed:

czyli trzeba jednak zmienić na zimówki :disgust:

I nowy akumulator :decayed:

Opublikowano

Pablo , idz zalej Borygo :tongue4:

Opublikowano

Trzeniek a ile trzeba zaplacić za taką za***ista kropkę ? :)

Wihajster daje za darmo , na święta :wink4:

Bo jakbys zobaczyl na jego opis na GG masz mu mowic Miszczu :D

Heheheh widocznie zapomniales...

MISZCZU!! :D

Opublikowano

Pablo , idz zalej Borygo :tongue4:

Jest full :decayed:

Opublikowano

Trzeniek a ile trzeba zaplacić za taką za***ista kropkę ? :)

Wihajster daje za darmo , na święta :wink4:

Bo jakbys zobaczyl na jego opis na GG masz mu mowic Miszczu :D

Heheheh widocznie zapomniales...

MISZCZU!! :D

on chyba nie wie że od MISZCZA do MISTRZA to jeszcze daleko ;):nabijasie:

Opublikowano

Krakusy, czy w galerii w której jest spot można zjeść dobry obiad??

Opublikowano

Tak ;) Jeff's :kox:

Opublikowano

Dobrej nocki :naughty::hi:

Opublikowano

Krakusy, czy w galerii w której jest spot można zjeść dobry obiad??

moim zdaniem nie :wink4:

Opublikowano

Krakusy, czy w galerii w której jest spot można zjeść dobry obiad??

moim zdaniem nie :wink4:

potwierdzam, nie można :wink4:

Tak ;) Jeff's :kox:

nie żartuj sobie z kolegi :rolleyes:
Opublikowano

a dlaczego? Ja bardzo lubie jeść z Jeffsie i mam wielu znajomych którym też tam jedzenie bardzo smakuje...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 21:20_________________________________________________No powiedzcie mi że stek z argentyńskiej polędwicy w sosie pieprzowym jest nie dobry...

Opublikowano

Alma jest można kupic kilka produktów :D

Opublikowano

a dlaczego? Ja bardzo lubie jeść z Jeffsie i mam wielu znajomych którym też tam jedzenie bardzo smakuje...

No i właśnie to jest kwestia gustu, ja tez tam lubie zarelko i panie donoszące je :decayed:

Opublikowano

Heil, opierdoliłbym kiełbaskę, do której oni tam stoją?

Opublikowano

Heil, opierdoliłbym kiełbaskę, do której oni tam stoją?

jedź śmiało :decayed:
Opublikowano

Na razie nie mogę bo produkt "matko- i żono- podobny" polazł gdzieś w miasto i sam siedzę z córką, a wróci pewnie koło 1-szej więc dlatego pytam do której stoją...

Opublikowano
  • Autor

Bry :hi:

Opublikowano

Na razie nie mogę bo produkt "matko- i żono- podobny" polazł gdzieś w miasto i sam siedzę z córką, a wróci pewnie koło 1-szej więc dlatego pytam do której stoją...

do 3 [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________

Bry :hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Mysle ze jutro a raczej juz dziś na spocie frekwencja bedzie spora :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.