Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak coś to 22-30 pas startowy i ślizganko :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedzie ktos jutro do laskowej posmigac?

Opublikowano

Jedzie ktos jutro do laskowej posmigac?

no była u mnie taka "laskowa" przed świętami i chyba faktycznie po starej znajomości się po niej poślizgam :polew:

Opublikowano

Jedzie ktos jutro do laskowej posmigac?

no była u mnie taka "laskowa" przed świętami i chyba faktycznie po starej znajomości się po niej poślizgam :polew:

:decayed: :decayed: :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Panowie

Opublikowano

Jedzie ktos jutro do laskowej posmigac?

no była u mnie taka "laskowa" przed świętami i chyba faktycznie po starej znajomości się po niej poślizgam :polew:

:polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

no i czego brechtacie?, może i jestem (co do Was) stary ale zawsze poważnie podchodzę do sprawy - żadna z 3 żon nie narzekała, :polew:

Opublikowano

Nie znam Cie Robercie zbyt dobrze, ale z tego co czytam i jak Cie posluchalem ostatnio na spocie - potrafisz poprawic czlowiekowi humor :decayed::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. a co do Twojego podejscia do sprawy - nie watpie! :cool1:

Opublikowano

:hi:

Jak coś to 22-30 pas startowy i ślizganko :naughty:

Ja śmigałem ok 3:00 po pasie a później przyjechali niebiescy mnie spisać za grzeczne siedzenie w aucie gdzie wcinałem "kości" z KFC z kobitą :decayed:

Okazało się że jeden z nich ma też A4 i po chwili dopytywania się o moje :audi: zadeklarował ze przyjedzie na spota :decayed::polew:

Opublikowano

>Pablo jak już ktoś pytał o Twojego to prze...., poza tym niewidomych z tego co wiem do policji nie zatrudniają a tak poważnie to chyba w zeszłym roku Cię prosiłem abyś w ramach opierdalania się w pracy spróbował sparować z czymś tą najtańszą (i małą przede wszystkim!) navi Manty z BT. Są efekty? no bo wiesz ja już stary jestem i nie mam czasu na pier...enie się z odpowiedziami , i znowu będzie nadziewane..., a po co Ci to .. kuku9nc4.th.jpg potem kupa sama wypada...

a tak poważnie to zamiast dymać galerianki to spróbowałbyś, bo jak na razie na 3 sztuki, 3:0 dla mnie na razie.

pozdr

Opublikowano

Ulala :)

Dzięki za wczorajszego mini spota na pasie :D:notworthy::kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Cub :hi: GG!!

Opublikowano

:hi:

jest ktoś dzisiaj na spocie? bo nie wiem czy się opłaca ubierać :wink4:

Opublikowano

:hi:

jest ktoś dzisiaj na spocie? bo nie wiem czy się opłaca ubierać :wink4:

UBIERAJ SIE LENIU !!!!!!!!!!!!!!!!! BEDZIE DUZO OSOB

Opublikowano

:hi:

potwierdzam przybycie :)

Opublikowano

:hi:

jest ktoś dzisiaj na spocie? bo nie wiem czy się opłaca ubierać :wink4:

Trzeniek nawet niektorzy specjalnie na taka uroczystość Twojego przybycia żony wezmą :D

Opublikowano

:cool1:

nie zamula Wam forum?

Opublikowano

:cool1:

nie zamula Wam forum?

Tak teraz zwal na forum bo pojechali Ci po obecności :D

Opublikowano

:cool1:

nie zamula Wam forum?

nam nie, Tobie moze tak, to taka zaleznosc, zamulasz w domu -> zamula Ci forum

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.