Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dzin dybry :)

Opublikowano
:hi: piękne słońce :wink4:
Opublikowano

Jarko jak cię prosze nie kupuj Opla :gwizdanie: :wallbash:

kup Lagune :wink4:

popieram. Lubie auta-pochodnie :decayed:

Opublikowano

Jarko jak cię prosze nie kupuj Opla :gwizdanie: :wallbash:

kup Lagune :wink4:

popieram. Lubie auta-pochodnie :decayed:

Lagunę ale starą a nie Dwójkę :)[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 09:31_________________________________________________

jeszcze tu 12 278 40 40 Zabawa ,

Opublikowano

true :)http://allegro.pl/item908247832_renault_laguna_1_9_dti_uwaga_ostatni_wypust.html

Siamian pochodne to Ty masz ale AUDI :)

Mialem taka jak w linku tyle ze z 2000 roku i w 1.6 16V zagazowana sekwencja

Auto palilo mi nie uwierzysz 8-9 gazu po miescie

i poza glupotami typu wk***iajacy centralny zamek czy poswietlenie zegarow i drobna elektronika nie psulo sie nic

Auto sprzedalem z niespelna 300tys przebiegu

Jezdzilo na taxi (wiec to co Jarko interesuje) i pomimo silnika 1.6 bylo bardzo dynamiczne (105KM) - ze niewspomne ze wieksze od a4 i niestety wygodniejsze

Opublikowano

Szukam osoby która ma uprawnienia technologa od zaplecza samochodowego. Może ma ktoś znajomego o podobnej lub takiej specjalizacji :)

Opublikowano

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

Opublikowano

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

no i co :naughty:
Opublikowano

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

no i co :naughty:

no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: :polew:

Opublikowano

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

no i co :naughty:

no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

no i co :naughty:

no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: :polew:

:good:
Opublikowano

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

no i co :naughty:

no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: :polew:

ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" :)

Opublikowano

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

no i co :naughty:

no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: :polew:

ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" :)

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

no i co :naughty:

no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: :polew:

ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" :)

to musisz schudnac troche zeby nie byla ciezka

Opublikowano

Albo smigac w kapciach :decayed:

Opublikowano

dodam jeszcze ze bylem wowczas (w 2004roku) u Goduli zchipsowac a4 b6,

i wypowiadal sie ze wtedy najlepsze silniki byly wlasnie francuskie - oczywiscie info juz mniej istotne ale jednak i tez sie sprawdzilo przez 180kkm przebiegu przy silniku nic nie robilem poza sprzeglem i padajacymi (w przypadku gazu) dosyc czesto cewkami - min wymiana pojedynczej sztuki raz na rok

no i co :naughty:

no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: :polew:

ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" :)

A obiecali Ci betonowe buty :gwizdanie:

a tak naprawdę myślę że Twoja jazda :gwizdanie: po prostu nie umiesz jeździć :) TAK właśnie

Opublikowano

BINGO :) oo i tu bym poprosil moda o zamkniecie WATKU ,,,,,,,,, :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.