Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja wczoraj straciłem dowód i 250 zł :evil:

to dlatego miałem 2 połączenia nieodebrane :mysli: ale chwile potem miałes wyłączony telefon :gwizdanie:

jak uwaliłes konkretnie to mysle ze to główna przyczyna a nie ze komus zona nie dała :cool1:

ja wczoraj przebiłem opone i za cholere nie chciała zejść z piasty , 2 godziny wymieniałem jeba.ą opone :wallbash: wieczorem po ciemku[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 09:06_________________________________________________Kerczi najlepszego.......żebyś w COD-a wszystkim trzepał dupska :decayed: reszty Ci nie zycze bo wszystko masz..........na kredyt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja wczoraj straciłem dowód i 250 zł :evil:

to dlatego miałem 2 połączenia nieodebrane :mysli: ale chwile potem miałes wyłączony telefon :gwizdanie:

jak uwaliłes konkretnie to mysle ze to główna przyczyna a nie ze komus zona nie dała :cool1:

ja wczoraj przebiłem opone i za cholere nie chciała zejść z piasty , 2 godziny wymieniałem jeba.ą opone :wallbash: wieczorem po ciemku[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 09:06_________________________________________________Kerczi najlepszego.......żebyś w COD-a wszystkim trzepał dupska :decayed: reszty Ci nie zycze bo wszystko masz..........na kredyt :decayed:

myślę ze nie :) ale za brak naklejki na szybie :wink4:

a telefonu nigdy nie wyłączam :wink4: [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 09:32_________________________________________________

:hi:

Kerczi dołączam się do życzeń, najlepszego.... :good:

Robert nie martw się... dobrze, że Cię nie spotkała przygoda jak jednego z forumowiczów na stacji benzynowej.

a co się stało ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka ja do dzis nie mam naklejonej,nigdy przy kontroli nie zwracali na to uwagi :gwizdanie: Ale az 250zł??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka ja do dzis nie mam naklejonej,nigdy przy kontroli nie zwracali na to uwagi :gwizdanie: Ale az 250zł??? :mysli:

no nie za to dowód a 250 to za nie ten pas :naughty:

ale takie życie i tak za to co się jeździ /jak/od czasu do czasu się na leży i do tego nie mam nic :wink4: Tak ich praca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie upieram ze około 19-tej miałes wyłączony :wink4: sprawdz sobie powiadomienia, no chyba ze zapadłes sie pod ziemie :decayed:

to co Wy wozicie naklejki w schowku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Wy wozicie naklejki w schowku :gwizdanie:

:yes2::dziura:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Wy wozicie naklejki w schowku :gwizdanie:

:yes2::dziura:

:oklaski: to rejestracje tez mozna by odkręcić i schowac do bagażnika bo po co ją mieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Wy wozicie naklejki w schowku :gwizdanie:

:yes2::dziura:

:oklaski: to rejestracje tez mozna by odkręcić i schowac do bagażnika bo po co ją mieć :gwizdanie:

Nie chce mi sie zdzierac starej bielskiej naklejki :decayed: Mam nadzieje ze mam ja jeszcze w schowku, bo lezy tam od zakupu auta czyli ponad pół roku. A z Ta przednio rejestracja masz racje chyba ja sciagne :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara życiowa mądrość, mówiąca "Dają, to bierz"

powinna być wystarczającym argumentem,

zachęcającym kobiety do zrobienia laski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie upieram ze około 19-tej miałes wyłączony :wink4: sprawdz sobie powiadomienia, no chyba ze zapadłes sie pod ziemie :decayed:

to co Wy wozicie naklejki w schowku :gwizdanie:

nie istotne :wink4: nie tylko nie zdążyłem odebrać z urzędu a PANA to nie interesowało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to też się zastanawiam czy nie złożyć skargi na nich.Bo to co i jak się zachowywali to szkoda gadać.Wiem co mówię bo dość często mam z nimi do czynienia i wiem jak CZŁOWIEK się może zachowywać :) ale .... [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 12:21_________________________________________________

Dostałeś blachy bez naklejki :?: :mysli:

Nie kumam... :blink:

kumaj kumaj -szybę zmieniałem i się uszkodziła :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin :decayed:

urodziny.jpg

istockphoto_2415327-celebration-toast-with-champagne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś blachy bez naklejki :?: :mysli:

Nie kumam... :blink:

kumaj kumaj -szybę zmieniałem i się uszkodziła :naughty:

W profesjonalnych serwisach by Sobie z tym poradzili :wink4:

Mnie kiedyś powiedział że ma zły dzień i mi wypisał 100zł mandatu... To mu ten mandat za wycieraczke wsadziłem i poszedłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie forum policyjne jak bardzo chcecie pogadać to zapraszam na tak owe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie forum policyjne jak bardzo chcecie pogadać to zapraszam na tak owe :decayed:

Ale to wątek spotowy, tu można o wszystkim :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...