Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napijcie się razem wódki, posmyrajcie po napletach a ja Was później do domów rozwiozę :naughty:

EDIT

zapraszam wszystkich do siebie na wódeczke wpadajcie jak dacie rade.........

Na Pomorską :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurfa ale miksy :decayed::polew: :polew: :polew:

to może chodzmy wszyscy na miasto :gwizdanie:

Opublikowano

Grześ, kilka postów wcześniej, zanim napisałeś że Cię nie zapraszam sam ustawiałeś się tylko z Jarko :wink4:

nie ustawiłem sie tylko z nim to raz, dwa szukałem kompana na dziś, :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a ja i moje 2 flaszki ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

witajcie koledzy, zapraszam wszystkich do siebie na wódeczke wpadajcie jak dacie rade.........

a gdzie :kox:

Opublikowano

Cuber, dzwoniłeś do Pani Zosi z BT :?: :)

Jadę gdzieś wozidło wypucować :mysli:

Opublikowano

witajcie koledzy, zapraszam wszystkich do siebie na wódeczke wpadajcie jak dacie rade.........

a gdzie :kox:

do dużego pokoju :cool1:

Opublikowano

yebany :kox::polew:

Opublikowano

mnie miażdzy BAT i PIZZA ;p

Opublikowano

Grześ gratki!! Synuś cud malinka :tongue4:

Sama bym sobie takiego zrobiła ale juz za stara jestem na takie akrobacje!!!!

jeszcze raz wszystkiego naj dla małego :good:

Opublikowano

kuwa, śnieg pada a ja quattrówe zostawiłem w warsztacie ;(

Opublikowano

kuwa, śnieg pada a ja quattrówe zostawiłem w warsztacie ;(

w QS ? :wink4: co padlo ? :wink4:

Opublikowano

kuwa, śnieg pada a ja quattrówe zostawiłem w warsztacie ;(

w QS ? :wink4: co padlo ? :wink4:

e tam w QS, mam "swój" warsztat :wink4:

nic nie padło, po prostu ją sobie urabiam

Opublikowano

Panowie to na którym Parkingu jutro ?:) bo dach zamkniety chyba? :wink4: na niebieskim ? ;> tam was chyba ostatnio widziałem :)

Opublikowano

Panowie to na którym Parkingu jutro ?:) bo dach zamkniety chyba? :wink4: na niebieskim ? ;> tam was chyba ostatnio widziałem :)

na niebieskim, tylko PABLO na parterze czeka :decayed:

Opublikowano

Panowie to na którym Parkingu jutro ?:) bo dach zamkniety chyba? :wink4: na niebieskim ? ;> tam was chyba ostatnio widziałem :)

na niebieskim, tylko PABLO na parterze czeka :decayed:

Jak ktos zobaczy Bordowe mondeo z białym zderzakiem z tylu i cmokniętą lampą tylną to ja :D

Opublikowano
  • Autor

Grześ gratki!! Synuś cud malinka :tongue4:

Sama bym sobie takiego zrobiła ale juz za stara jestem na takie akrobacje!!!!

jeszcze raz wszystkiego naj dla małego :good:

dziękuję :notworthy:

Opublikowano

Panowie to na którym Parkingu jutro ?:) bo dach zamkniety chyba? :wink4: na niebieskim ? ;> tam was chyba ostatnio widziałem :)

na niebieskim, tylko PABLO na parterze czeka :decayed:

:D

A tak po za tym to :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema ziomki.... :evil:

Opublikowano

siema siema :dance2::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.