Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

no bylo kox poza tym ze nie jezdze juz wiecej przed Siemianem

eee tam nie przesadzaj.

Ja już nie jeżdze ani za Tobą ani przed....

Jak jechałem za, to po tym jak podkręciłeś VAGiem świecenie tylnych świateł to wygląda jakbys jechał na przeciwngielnych,

wyprzedziłem Cie i myślałem że Jezus mi się objawił bo nagle zrobiło się tak jasno. :decayed: :decayed: :wink4: :wink4: Dobrze że mam fotochroma...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no widzisz, to wszystko jest po to zebys nie jezdzil kolo mnie ;p

Opublikowano

załóż sobie jeszcze HIDowe obrysówki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czytam czytam nex i notuje w kajeciku :naughty:

Pany nie ma ktos z Was ochoty troche sie na siłce wypocić bo poćwiczyłbym troche przed latem ale samemu sie nie chce, tylko okolice podgórza mnie interesują?

siemian zwolnij :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek pw :wink4:

Opublikowano

czytam czytam nex i notuje w kajeciku :naughty:

Pany nie ma ktos z Was ochoty troche sie na siłce wypocić bo poćwiczyłbym troche przed latem ale samemu sie nie chce, tylko okolice podgórza mnie interesują?

siemian zwolnij :gwizdanie:

Ja zapraszam do Aqua Parku na siłkę albo podaj mi nazwę tej siłowni to sprawdzę czy mam ją na liście darmowych siłek w krk.[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 02:38_________________________________________________Panowie filmiki z niebieskim sedanem RS6 zrobionym na 750KM pokazującym jak zapitala ale miśka EVO6 nie bierzemy pod uwagę bo to bolid tylko w budzie EVO6 (po prostu biały zapierdalacz :polew:) :decayed::kox:

Drugi filmik mnie zastanawia jak potrafił tak objechać Nissana GTR który katalogowo ma 3.6s do 100KM/H :mysli::kox:

Opublikowano

siemian zwolnij :gwizdanie:

hmmm... a teraz to o co niby chodzi?[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 05:20_________________________________________________a tak w ogóle to witam wszystkich

Opublikowano

Siema

Opublikowano

Boseronek pw :wink4:

Cuber odpowiedz na pw.

siemian chodziło mi o Wasze wyczyny wieczorne, nawiązałem do wypowiedzi :decayed:

Pablo to siłka na zawiłej All Star czy jakoś tak :gwizdanie:

przepraszam, ale to nie ja przejechałem na czerwonym :decayed::wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 12:55_________________________________________________A tutaj pojedynek z 700 konnym GT-R :gwizdanie:

I mówią że te ruskie nie mają kasy :gwizdanie:

Opublikowano

Czesc pany :hi:

Opublikowano

I mówią że te ruskie nie mają kasy :gwizdanie

Pablo, Rosja ma najwyższy współczynnik Giniego w europie

Opublikowano

I mówią że te ruskie nie mają kasy :gwizdanie

Pablo, Rosja ma najwyższy współczynnik Giniego w europie

i najwięcej "nowobogackich" w przełożeniu na liczbe mieszkańców :decayed:
Opublikowano

I mówią że te ruskie nie mają kasy :gwizdanie

Pablo, Rosja ma najwyższy współczynnik Giniego w europie

i najwięcej "nowobogackich" w przełożeniu na liczbe mieszkańców :decayed:

ale w MM mówili przecież co innego...

to pewnie Ci sami znawcy co od silników i napędów :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I mówią że te ruskie nie mają kasy :gwizdanie

Pablo, Rosja ma najwyższy współczynnik Giniego w europie

i najwięcej "nowobogackich" w przełożeniu na liczbe mieszkańców :decayed:

ale w MM mówili przecież co innego...

to pewnie Ci sami znawcy co od silników i napędów :polew: :polew: :polew: :polew:

Mówili też klienci jak to takie pingwiny lubią na czerwonych światłach co chwile przejeżdżać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi:

ZIELUCH :good::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: ZA DZISIEJSZE REZANIE PEWNIE ROBILBYM DALEJ (ROLETKI TEZ ZROBILEM W KONCU :) )

Opublikowano

I mówią że te ruskie nie mają kasy :gwizdanie

Pablo, Rosja ma najwyższy współczynnik Giniego w europie

i najwięcej "nowobogackich" w przełożeniu na liczbe mieszkańców :decayed:

ale w MM mówili przecież co innego...

to pewnie Ci sami znawcy co od silników i napędów :polew: :polew: :polew: :polew:

Mówili też klienci jak to takie pingwiny lubią na czerwonych światłach co chwile przejeżdżać :polew: :polew: :polew: :polew:

no i widzisz to mieli tyle racji co w przypadku wiedzy o silnikach i napędach. :) Właśnie to pokazuje jak Twoje wypowiedzi opierają się na mrzonkach i plotkach... Jakbyś choćby minimalnie się wysilił to przeczytałbyś (a czytać chyba potrafisz, bo wątpie żeby ktoś Ci czytał forum :decayed:) że jechał wtedy Kerczi, Przemian, Dawid i moja skromna osoba.

Co więcej, przejeżdzanie na czerwonym świetle nie tyczyło się mnie... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

(a czytać chyba potrafisz, bo wątpie żeby ktoś Ci czytał forum :decayed:)

Siemian , a ch*j go wie jak jest :naughty::decayed:

Opublikowano

(a czytać chyba potrafisz, bo wątpie żeby ktoś Ci czytał forum :decayed:)

Siemian , a ch*j go wie jak jest :naughty::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Panowie o ktorej jedziemy w piatek?? Kto w ogole jedzie??? Umawiamy sie jakos? Czy kazdy sobie rzepke skrobie??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.