Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Powitoł wszytkich :hi:

Boseron uważam że mądrze robisz bo nie można się kierować tylko egoizmem że trzeba mieć fajne wakacje ponad bezpieczeństwo dziecka. Masz jeszcze małą tą dzidzię i trzeba się poświęcić u nas zawsze jest bezpieczniej szybciej z jakąś pomocą a za granicą to różnie z tym jest i nie można liczyć zawsze na to że "co się może stać". Takie moje zdanie.

Czyżby we wtorek na dachu GK szykowała się jakaś gala boksu POLSATU Don King już wie ?

Będzie ktoś dzisiaj na Bora bo akurat będę wychodził z tyry więc może dzisiaj jakiś mini spocik ?

Ja może podjadę, tylko ciekawe czy będzie taka akcja jak była tydzień temu na zakopiance :mysli:

a co auto Ci się zepsuło... :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co auto Ci się zepsuło... :decayed: :decayed: :decayed:

komu?

Opublikowano

nie no Pablo pisał o akcji na zakopiance to pytam czy mu auto padło... :tongue4:

Ale pewnie chodzi o te pały...

Niepotrzebnie zacytowałem całość.

A co Tomciu tobie coś nie hula w autku?

Opublikowano

:hi:

Powitoł wszytkich :hi:

Boseron uważam że mądrze robisz bo nie można się kierować tylko egoizmem że trzeba mieć fajne wakacje ponad bezpieczeństwo dziecka. Masz jeszcze małą tą dzidzię i trzeba się poświęcić u nas zawsze jest bezpieczniej szybciej z jakąś pomocą a za granicą to różnie z tym jest i nie można liczyć zawsze na to że "co się może stać". Takie moje zdanie.

Czyżby we wtorek na dachu GK szykowała się jakaś gala boksu POLSATU Don King już wie ?

Będzie ktoś dzisiaj na Bora bo akurat będę wychodził z tyry więc może dzisiaj jakiś mini spocik ?

Ja może podjadę, tylko ciekawe czy będzie taka akcja jak była tydzień temu na zakopiance :mysli:

a co auto Ci się zepsuło... :decayed: :decayed: :decayed:

Mi się nie psuje jak Twój paździoch :decayed: :decayed: :decayed:

No po za wymianą dwóch łożysk ostanio to nic się nie psuje :decayed:

Jak by się zepsuło to bym nie modził a kolejny mod za pare dni czyli pełny FIS z manetkami :kox:

Opublikowano

A co Tomciu tobie coś nie hula w autku?

Na razie puk.. puk.... odpukać nic :wink4:

Opublikowano

Kto się deklaruje na Bora dzisiaj oprócz Tomka :?:

Ja bym przyjechał tak najwcześniej o 22:30

Opublikowano

Fajna cyfra stronki 3333 :tongue4:

Opublikowano

Fajna cyfra stronki 3333 :tongue4:

Jak by nie ucięli stron to teraz pewnie było by z 9999 :decayed:

Opublikowano

Jak by się zepsuło to bym nie modził a kolejny mod za pare dni czyli pełny FIS z manetkami :kox:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Od mojego pytania o olej coś tu się nastroje popsuły :thumbdown:

Moim modem miały być nowe felgi 17' ale po tym jak wystawili mi rachunek za przegląd to nie ma już felg :(

Opublikowano

Przyjedź do mnie u mnie przegląd jest free :>

Opublikowano

Przyjedź do mnie u mnie przegląd jest free :>

cos mnie zab boli, ja chyba przyjade :naughty:

siemano :hi:

Opublikowano

Przyjedź do mnie u mnie przegląd jest free :>

cos mnie zab boli, ja chyba przyjade :naughty:

siemano :hi:

??

Opublikowano

cos mnie zab boli, ja chyba przyjade :naughty:

siemano :hi:

Zapraszam :)

Opublikowano

cos mnie zab boli, ja chyba przyjade :naughty:

siemano :hi:

Zapraszam :)

A ile sobie liczysz za przegląd? Bo coś 4 mnie boli...

Opublikowano

A ile sobie liczysz za przegląd? Bo coś 4 mnie boli...

łrajt ap ist frji[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:37_________________________________________________okład z kleszczy też :decayed:

Opublikowano

Pablo , będziesz dzisiaj wywracał Vectrę? :decayed:

Opublikowano

Pablo , będziesz dzisiaj wywracał Vectrę? :decayed:

A co chcesz się przyłączyć :?: :decayed:

Opublikowano

Trzeniek nie ma mnie wieczorem bo dziś mam ostatnią przed urlopem służbe :notworthy:

Pablo dałem cynka kolegom i dzis będą polować tylko na Ciebie :decayed: ale nie przejmuj sie załatwiłem Ci najlepsza cele na Monte- na parterze co bys sie nie nachodził za dużo z telewizorem i dvd :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.