Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do tematu stylistyki Audi, to zgodze sie z Tomkiem wszystkie nowe samochody tej marki wyglądają bardzo podobnie ,ciężko z daleka odróżnić czy to jedzie a4,a6 czy a8 .Mogliby sie bardziej postarać i zróżnicować te klasy, oczywiście nie mówie że są brzydkie bo bardzo mi sie podoba stylistyka tylko za mała różnorodność między tymi modelami. :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 19:52_________________________________________________w starszych modelach widać różnice gołym okiem i nie trudno odróźńić modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu stylistyki Audi, to zgodze sie z Tomkiem wszystkie nowe samochody tej marki wyglądają bardzo podobnie ,ciężko z daleka odróżnić czy to jedzie a4,a6 czy a8 .Mogliby sie bardziej postarać i zróżnicować te klasy, oczywiście nie mówie że są brzydkie bo bardzo mi sie podoba stylistyka tylko za mała różnorodność między tymi modelami. :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 19:52_________________________________________________w starszych modelach widać różnice gołym okiem i nie trudno odróźńić modele

Kiedyś jak widziałem nową A3ke sportback z relingami to miałem mówić ze jedzie B7ka a tu patrze bliżej i :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejebane a8

bez komentarza, tak w ogole to :hi: Pancie.

Szczawnica odpada, ja w ten weekend tez zreszta na wyjazd, ale nocny wyskok chetnie, mozna komus wpier****c za Arke :P[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:41_________________________________________________buahahahah Jezyk a CIebie to dawno nie bylo

:)[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:43_________________________________________________Waski listwy beda jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber w sobote, bo jutro to lipa, w sobote o 5 jade z soczkami wiec lepiej sobota wieczor...

widzieliscie pierwszego dostawczaka audi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta w Sobote Jarko tez chetny...[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:00_________________________________________________zdj%C4%99cie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w niedziele kręgle odpadają :no:

byłam dzisiaj w tej knajpie co mi JARKO dał namiary, rzeczywiście klimat spoko i duzo miejsca ale niedziele mają już zarezerwowaną także kicha :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w niedziele kręgle odpadają :no:

byłam dzisiaj w tej knajpie co mi JARKO dał namiary, rzeczywiście klimat spoko i duzo miejsca ale niedziele mają już zarezerwowaną także kicha :thumbdown:

no to fantazay park :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w niedziele kręgle odpadają :no:

byłam dzisiaj w tej knajpie co mi JARKO dał namiary, rzeczywiście klimat spoko i duzo miejsca ale niedziele mają już zarezerwowaną także kicha :thumbdown:

no to fantazay park :wink4:

no ale Ogrowy mówił ostatnio że tam tory wykopane i mu kule krzywo lecą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...