Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo , a nie mogłeś sobie zrobić tablic Fablo? :naughty:

Nie

a jakieś uzasadnienie czy cuś? :kox:

Trzeniu proszę Cię :polew:

spoko , wiedziałem że to już za dużo jak na Ciebie :decayed:

Pablo , kiedy wychodzi nowy COD lub Medal of Honor?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MOH

15.10 PL

widziałem dzisiaj reklame

Opublikowano

WItam Panowie :hi:

Sprzedam Wam historie z życia wziętą - sytuacja na Uniwersytecie Warszawskim - opowiadał nam to dzisiaj koleś prowadzący szkolenie :)

"Prowadzony jest egzamin na Uniwersytecie i nagle Profesor prosi od dziewczyny test i bez żadnych "ale" stawia jej 2.0 i wyprasza z sali. Laska wychodzi i na progu wali do ludzi zebranych przed salą:

- j**any alfons....

Profesor nagle wychodzi zaprasza studentkę do siebie i na oczach dziewczyny poprawia wcześniej wpisane 2.0 na 4.0. Laska w szoku pyta:

- a to za co...

A profesor na to:

- Żaden Alfons swojej k**wy nie skrzywdzi.."

:):):):)

Opublikowano

MOH

15.10 PL

widziałem dzisiaj reklame

oooo , to już :kox: dzięki Kamil :good:

Opublikowano

Pablo , a nie mogłeś sobie zrobić tablic Fablo? :naughty:

Nie

a jakieś uzasadnienie czy cuś? :kox:

Trzeniu proszę Cię :polew:

spoko , wiedziałem że to już za dużo jak na Ciebie :decayed:

Pablo , kiedy wychodzi nowy COD lub Medal of Honor?

A skąd mam wiedzieć, co ja na sofcie pracuje???

Trzeniu wystarczy => google http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7845996,Medal_of_Honor___premiera_15_pazdziernika__Sprytnie.html

Ale wiem to już za dużo jak dla na Ciebie :decayed:

Czyli powinna być ze 2 dni wcześniej w MM :tongue4:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:14_________________________________________________

MOH

15.10 PL

widziałem dzisiaj reklame

Miażdży suty :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:15_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-rs4-quattro-380km-maly-przebieg-i1271462308.html

Ale lala :kox:

Opublikowano

fajna,

ale takiego "starocia" bym bardziej chciał :decayed:

http://otomoto.pl/audi-rs2-porsche-2-2-t-315-ps-rarytas-C15483527.html

za***ista ale to już jako inwestycja :)

miałem okazje jeździć taką i nawet się odpycha :)

Opublikowano

:hi:

większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

Jak ja :P

Właśnie o tym pisałem...

Nie wierzę że za Bratko nikt większy nie stoi, że On sam miał taki za***isty pomysł i go zrealizował...

Że widział to w Anglii, a Polska mafia NIE...

Dla mnie również wielki szacun dla ludzi którzy zaczynali od zera, dlatego jestem zdecydowanie przeciwny stawiać go w jednym szeregu z takimi właśnie ludźmi :wink4:

Nigdzie nie pisałem o spadkobiercach majątku, nie wiem po co piszesz o skrajnościach :rolleyes:

Opublikowano

WItam Panowie :hi:

Sprzedam Wam historie z życia wziętą - sytuacja na Uniwersytecie Warszawskim - opowiadał nam to dzisiaj koleś prowadzący szkolenie :)

"Prowadzony jest egzamin na Uniwersytecie i nagle Profesor prosi od dziewczyny test i bez żadnych "ale" stawia jej 2.0 i wyprasza z sali. Laska wychodzi i na progu wali do ludzi zebranych przed salą:

- j**any alfons....

Profesor nagle wychodzi zaprasza studentkę do siebie i na oczach dziewczyny poprawia wcześniej wpisane 2.0 na 4.0. Laska w szoku pyta:

- a to za co...

A profesor na to:

- Żaden Alfons swojej k**wy nie skrzywdzi.."

:):):):)

to jedna z takich historii którą każdy słyszał i wydarzyła się na każdym uniwersytecie...

Słyszałem to już z tysiąc razy... Bajeczka jakich wiele... :gwizdanie: :gwizdanie:

I pomyśleć że wielki Pan Bankier w to uwierzył :decayed: :decayed:

... w Św. Mikołaja też jeszcze wierzysz?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

WItam Panowie :hi:

Sprzedam Wam historie z życia wziętą - sytuacja na Uniwersytecie Warszawskim - opowiadał nam to dzisiaj koleś prowadzący szkolenie :)

"Prowadzony jest egzamin na Uniwersytecie i nagle Profesor prosi od dziewczyny test i bez żadnych "ale" stawia jej 2.0 i wyprasza z sali. Laska wychodzi i na progu wali do ludzi zebranych przed salą:

- j**any alfons....

Profesor nagle wychodzi zaprasza studentkę do siebie i na oczach dziewczyny poprawia wcześniej wpisane 2.0 na 4.0. Laska w szoku pyta:

- a to za co...

A profesor na to:

- Żaden Alfons swojej k**wy nie skrzywdzi.."

:):):):)

to jedna z takich historii którą każdy słyszał i wydarzyła się na każdym uniwersytecie...

Słyszałem to już z tysiąc razy... Bajeczka jakich wiele... :gwizdanie: :gwizdanie:

I pomyśleć że wielki Pan Bankier w to uwierzył :decayed: :decayed:

... w Św. Mikołaja też jeszcze wierzysz?? :polew: :polew: :polew:

Siemian , Ciebie nikt o zdanie nie pytał. To że Ty masz za sobą 5 x pierwszy rok studiów i koty talkie bajki slysza to wybacz. Ja widocznie nie miałem okazji tego usłyszeć. Moze jak bedziesz na 2gim roku to też będziesz tak reagował :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może :decayed: Teraz wiem że trzeba było od razu iśćna KSW to teraz byłbym dr :naughty:

Opublikowano

Byłem dzisiaj w Krakowie, ale się gość rozbił na Wielickiej, chyba trochę za szybko jechał... :wallbash:

Opublikowano

fajna,

ale takiego "starocia" bym bardziej chciał :decayed:

http://otomoto.pl/audi-rs2-porsche-2-2-t-315-ps-rarytas-C15483527.html

w tej cenie wolał bym RS4 B5 :kox:

za 60tys to będzie ścierwo nie rs4

Opublikowano

fajna,

ale takiego "starocia" bym bardziej chciał :decayed:

http://otomoto.pl/audi-rs2-porsche-2-2-t-315-ps-rarytas-C15483527.html

w tej cenie wolał bym RS4 B5 :kox:

za 60tys to będzie ścierwo nie rs4

No a po ile chodzą :mysli:

Opublikowano

fajna,

ale takiego "starocia" bym bardziej chciał :decayed:

http://otomoto.pl/audi-rs2-porsche-2-2-t-315-ps-rarytas-C15483527.html

w tej cenie wolał bym RS4 B5 :kox:

za 60tys to będzie ścierwo nie rs4

No a po ile chodzą :mysli:

popyt i podaż kształtują cene tych aut

Opublikowano

http://forums.audipassion.com/topic/51682-rs4-b5cest-beau/page__st__1800

tu można podglądnąćfajne afta

[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 00:11_________________________________________________

fajna,

ale takiego "starocia" bym bardziej chciał :decayed:

http://otomoto.pl/audi-rs2-porsche-2-2-t-315-ps-rarytas-C15483527.html

w tej cenie wolał bym RS4 B5 :kox:

za 60tys to będzie ścierwo nie rs4

No a po ile chodzą :mysli:

popyt i podaż kształtują cene tych aut

trzeba uważaćbo można władować się w skarbonke :)

Opublikowano

Dobry jest ten szary sedan zrobiony na RS4 :kox:

Szkoda że nie wychodziły takie tylko avanty.

Opublikowano

chciałem coś napisać ale ugryzłem sie w język :gwizdanie: to jak walenie głową w mur

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.