Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co Ty wiesz masz P206 :naughty:

prawie WRC ;)

No to kultywując tradycje małopolskiego forum, Wąski ale będzie fura, a nawet dwie :P

DWIE :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 12:07_________________________________________________

:hi: :hi: :hi: :hi: Pancie :)

joł
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

:hi:

Premierę GT5 przesuwali kilka razy i pewnie w tym roku nie wyjdzie także nie ma się co napalać :naughty: Jest cały wątek na forum o tej grze : >

Premiera będzie na święta i już nie będzie przesunięta bo "tłoczą" już kopie w fabrykach, potwierdzone od przedstawiciela z Sony :gwizdanie:

Opublikowano

Pietrov w bandzie:D :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pietrov w bandzie:D :polew: :polew: :polew:

Nie widziałem, muszę oblookać replay :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:45_________________________________________________Cud miód tylko brakuje Q :kox:

http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-mmi-xenon-skora-i1267865220.html

Opublikowano

Pietrov w bandzie:D :polew: :polew: :polew:

Nie widziałem, muszę oblookać replay :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:45_________________________________________________Cud miód tylko brakuje Q :kox:

http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-mmi-xenon-skora-i1267865220.html

tylko motor ścierwo

Opublikowano

Pietrov w bandzie:D :polew: :polew: :polew:

Nie widziałem, muszę oblookać replay :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:45_________________________________________________Cud miód tylko brakuje Q :kox:

http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-mmi-xenon-skora-i1267865220.html

tylko motor ścierwo

i sedan

i grill w styli okleiny łazienkowej :gwizdanie:

Opublikowano

poradzi ktoś szybko gdzie się podpina kabelki odpowiedzialne za sprysk tylnej szyby? nie bryzga mi jej a w taką pogodę to koszmar, mam w kierownicy jakieś 2 druty widoczne od strony manetki wycieraczek [ heh czad ze są :decayed: ] i doszedłem do tego że trzeba by je gdzieś podpiąć :P jakieś pomysły, tylko nie mówcie ze mam rozbierać pół auta :gwizdanie:

Opublikowano

pANOWIE DZISIAJ JAKIES KIELBASKI?

Opublikowano

:hi:

Premierę GT5 przesuwali kilka razy i pewnie w tym roku nie wyjdzie także nie ma się co napalać :naughty: Jest cały wątek na forum o tej grze : >

Premiera będzie na święta i już nie będzie przesunięta bo "tłoczą" już kopie w fabrykach, potwierdzone od przedstawiciela z Sony :gwizdanie:

Tak, 23 grudnia ma się pokazać :kox:

Opublikowano

pANOWIE DZISIAJ JAKIES KIELBASKI?

ja po 22 owszem

Opublikowano

Prezesi :hi:

Ja też chętny na wurst i orenżade

Opublikowano

Ale pojechała szydera po sedaniku z :kox: grillem :polew:

Opublikowano

Ale pojechała szydera po sedaniku z :kox: grillem :polew:

Bo wiocha z taką jajcarnią do jajek na pysku jezdzić

Opublikowano

Ale pojechała szydera po sedaniku z :kox: grillem :polew:

Bo wiocha z taką jajcarnią do jajek na pysku jezdzić

Grill od RS'a zapodać i malinka :decayed:

Opublikowano

500 zł i kilka punktów :evil: za wjazd w nowo otwartą ul.LEMA !!!!! f*ck [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 19:44_________________________________________________a i sprawa do Sądu :evil:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 19:45_________________________________________________

Wóz drabiniasty z obciachowym grilem :decayed:

teraz to wóz :naughty:
Opublikowano

pANOWIE DZISIAJ JAKIES KIELBASKI?

f*ck, dopiero przeczytałem a już jestem po :drunk:

a i sprawa do Sądu :evil:[br]

nie przyjąłeś mandatu?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.