Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanko,gdzie lub u kogo z forum mogę zrobić logi w rejonie podgórza,mogilan,skawiny?

Wielkie dzięki

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wąski doszło Ci pw?

Opublikowano

u mnie. Bede w Krk.

Opublikowano
  • Autor

widziałem sie dziś z gościem który kiedys był na naszm forum nie kazdy go napewno kojarzy ale starzy forumowicze napewno Adi kraków jeździ s4 , byłem u niego w zakładzie samochodowym..... :gwizdanie: Vagował moją a4 troche pogadaliśmy , ma do sprzedania s8 z 2001r.

kurde to juz nie miałes do kogo jechać ? :cool1:

To jest gość który poprostu uciekł na inne forum u Nas ma Bana a dlaczego to Ci powiem jak sie jakoś spotkamy.

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Adiego widziałem kiedyś na spotach A6 klubu bo tam też robili spoty z ełu :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: jeszcze dzien jutrzejszy i wątrobo wybacz :kox:
Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

siema :)

Opublikowano
  • Autor

yoł :yeah:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: Listopad 09, 2010, 07:36:20 _________________________________________________Dzis dostalem maila koszt remontu silnika 2.2T (panewki,szlify,obróbka głowicy)itp 8-10 tys zł :kox:
Opublikowano

siema :)

:hi:

Kij z wyjazdem bo handlarz w ostatniej chwili mi powiedział że nie ma oryginalnych papierów auta tylko kopie, bo jak twierdzi nie dojechały mu jeszcze od momentu sprowadzenia auta a z tego co wiem musi mieć takie papiery jeśli auto jest do opłat. Jeśli będzie miał w pt albo poniedziałek to mogę wtedy jechać te 500km do niego.

Promotor z pracy kupił tak auto i od 3 miesięcy ściga gościa bo miał mu wysłać papiery a zrobił go w ch^^a i nie może auta zarejestrować..

Opublikowano

:hi:

jarko zarejestrowałeś się u mnie na forum? :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

jarko zarejestrowałeś się u mnie na forum? :decayed: :decayed:

On nie ma 4 pasków :decayed:

Opublikowano

Jak chcecie zobaczyć to: www.cs-szambo.pl dopiero niedawno ruszyłem tak że nie śmiać się :wink4: cały czas się ucze php

Opublikowano

hej :wink4:

w niedziele po spocie kręgle na godz 20.30 zarezerwowane na Kamiennej

zapraszam/my

Opublikowano
  • Autor

hej :wink4:

w niedziele po spocie kręgle na godz 20.30 zarezerwowane na Kamiennej

zapraszam/my

:good:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: Listopad 09, 2010, 07:36:20 _________________________________________________Dzis dostalem maila koszt remontu silnika 2.2T (panewki,szlify,obróbka głowicy)itp 8-10 tys zł :kox:

dlatego go nie wkładam :decayed:

waży tyle samo co 4.2 V8

a 4.2 kupisz za 2 tys :kox:

wiadomo, 2.2 T jest bardziej rozwojowy

ale w 4.2 też da się w przyszłości grzebać :naughty:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 19:57_________________________________________________2.2 T :gwizdanie:

Opublikowano

4.2 V8 wazy mniej chyba o 10kg o 2,2T :naughty: Ale dzwiek 2,2T :kox: jest cudowny.A co do rozwoju V8 bedzie on bardzo drogi :disgust: ale cos za cos tani zakup droga przeróbka :decayed:

Opublikowano

a dźwięk V8 nie jest fajny ? :)

a przeróbka czy droższa, wątpię

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.