Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

kozacka zabawka[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:06_________________________________________________Waski, teraz auto doslownie lata, az pojechałbym na hamownie z ciekawosci :)

Tomek, teraz auto pali nawet na cieplym silniku, gdzie wczesniej musialem chwile krecic, mozliwe to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

takie głupie pytanie czy kierownica do PS3 działa tylko na wybranych grach :mysli: czy w ustawieniach należy poszukać ?[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:27_________________________________________________

:hi:

kozacka zabawka[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:06_________________________________________________Waski, teraz auto doslownie lata, az pojechałbym na hamownie z ciekawosci :)

Tomek, teraz auto pali nawet na cieplym silniku, gdzie wczesniej musialem chwile krecic, mozliwe to??

niezły prezent dla pań ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego odrazu pan???? :))

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:50_________________________________________________

B8 najmniej awaryjne do 50kkm

http://moto.onet.pl/138882,5908930,1,zdjecie.html?node=27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego odrazu pan???? :))

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:50_________________________________________________

B8 najmniej awaryjne do 50kkm

http://moto.onet.pl/138882,5908930,1,zdjecie.html?node=27

:oklaski:

ale 5 cylindry też ładnie brzmią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego odrazu pan???? :))

[br]

mocno średnie a pewnie kasa za wydech okropna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego odrazu pan???? :))

[br]

mocno średnie a pewnie kasa za wydech okropna

kasa zapewne duża :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie głupie pytanie czy kierownica do PS3 działa tylko na wybranych grach :mysli: czy w ustawieniach należy poszukać ?

W każdej samochodowej grze na ps3 ma działać, ewentualnie musisz w ustawieniach wybrać dany model i firmę kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tomek, teraz auto pali nawet na cieplym silniku, gdzie wczesniej musialem chwile krecic, mozliwe to??

Chodzi Ci o aku ? jak by tak było na zimnym to bym zrozumiał bo może lepiej świeczki się rozpalają ale na ciepłym :mysli:

Chyba że przedtem na ciepłym i lepszej kompresji aku nie dawał rady tak szybko zakrecić korbą jak ten nowy

Waski, teraz auto doslownie lata, az pojechałbym na hamownie z ciekawosci :)

ehhh.... widzę że temat rozwojowy zaraz będziesz dwumasa szukał może znajdziesz pod choinką wysłałeś już list do Mikołaja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

się porobiło człowiek tak czasem szybko jedzie podczas mgły :mysli:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8860775,Dwa_karambole_na_A4__Kilkadziesiat_pojazdow_uszkodzonych.html[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 08:24_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8860089,Rondo_Ofiar_Katynia__Poziom_zero_w_koncu_stycznia.html ciekawe którego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ile jadę tym rondem to niewielkie widzę postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Sokół na które kółka zakładasz łańcuchy? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bmw-1-series-with-snow-chains-on-front-wheels-staffordshire-england-dec-2010-photo-by-andy-smith_100334419_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 12:51_________________________________________________

oraz A6 w klasie wyższej , średnio/wyższej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Sokół na które kółka zakładasz łańcuchy? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bmw-1-series-with-snow-chains-on-front-wheels-staffordshire-england-dec-2010-photo-by-andy-smith_100334419_m.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ile jadę tym rondem to niewielkie widzę postępy.

To już nie chodzi o postępy, ale jakie tam są warunki przejazdu to jakaś masakra...

Ja wiem że plac budowy, ale no k**wa bez przesady :wallbash:

Jak w nocy jechałem we mgle to na jedynce bo nic nie było widać a i tak kilka razy tak przywaliłem że masakra :angry:

Jak na Nowohuckiej wywaliło dziurę kosmos to na drugi dzień śladu po niej nie było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a Ty Sokół na które kółka zakładasz łańcuchy? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bmw-1-series-with-snow-chains-on-front-wheels-staffordshire-england-dec-2010-photo-by-andy-smith_100334419_m.jpg

:polew:

:mysli: nie wiem co w tym śmiesznego zjeżdżaliście kiedyś tylnonapędowcem z oblodzonej górki po łuku ? bo ja tak i kółka tylnie sobie i przednie sobie i kierownica też sobie więc zależy do czego mu były potrzebne te łańcuchy do trakcji czy do napędu bo może wolał jechać tam gdzie chce niż wyrywać pierwszy z pod świateł chyba że autentycznie założył je bo nie wie które koła mu ciągną może to jest bejca tej laski z filmiku wcześniej co wypychała auto na włączonym D-rivie :mysli: jeśli to jej dalszy tok myśleniowy no to jest się z czego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajcie , dziś jechałem do Gliwic około 9-30 mysle ze korek bedzie masakryczny a tu ..... miłe zaskoczenie przejechałem w kilka chwil a dziury hmmm nie widziałem :kox:

Wygląda to wszystko tak jak by było przynajmniej 5 krotnie mniej pracowników niż na nowohuckiej jak robili estakade :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...