Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale hu.....nia to nie kupuje :disgust:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale hu.....nia to nie kupuje :disgust:

A mówiłem Ci żebyś pomyślał lepiej nad RS6 C6 V10 BIT :wink4::decayed:

Opublikowano

ale tam się ponoć ścierają gałki od climatronika i lusterka w daszku są małe nie ma co kupić :sick3:

Opublikowano

zobaczymy czy moje 4.2 trzyma serie

Opublikowano

Ale jest to lipa i z rs4 tez było tak ze nie osiągały 420, nissan daje rade a np stare veyrony miały min 1200 zeby nikt nie powiedzial ze nie maja katalogowych 1001 km

Oficjalnie ten nowy veyron super sport ma 1200KM.

A co do GT-R'a to każdy silnik jest ręcznie robiony i z tego powodu mogą tam być bonusy gdzie nie ma seryjnych 480KM tylko np 502KM.

A w RS5 to prawdopodobnie będzie podobna sytuacja co było w RS4 B7

nie mówię o super sporcie tylko o pierwszym veyronie tym 1001 konnym jak juz wcześniej napisałem

Opublikowano

Ale jest to lipa i z rs4 tez było tak ze nie osiągały 420, nissan daje rade a np stare veyrony miały min 1200 zeby nikt nie powiedzial ze nie maja katalogowych 1001 km

Oficjalnie ten nowy veyron super sport ma 1200KM.

A co do GT-R'a to każdy silnik jest ręcznie robiony i z tego powodu mogą tam być bonusy gdzie nie ma seryjnych 480KM tylko np 502KM.

A w RS5 to prawdopodobnie będzie podobna sytuacja co było w RS4 B7

nie mówię o super sporcie tylko o pierwszym veyronie tym 1001 konnym jak juz wcześniej napisałem

Wiem że o tym starym ale że miały po 1200KM to nie słyszałem, to ciekawe ile ten nowy będzie miał co o nim wcześniej wspomniałem.

Opublikowano

zobaczymy czy moje 4.2 trzyma serie

a co juz wsadzone :chytry:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:55_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

zobaczymy czy moje 4.2 trzyma serie

a co juz wsadzone :chytry:

tak wsadzone,

ale jeszcze trochę do jeżdżenia brakuje

Opublikowano

zobaczymy czy moje 4.2 trzyma serie

a co juz wsadzone :chytry:

tak wsadzone,

ale jeszcze trochę do jeżdżenia brakuje

no to czekam na objazdówka... :naughty: tylko załóż drugi fotel :gwizdanie:

Opublikowano

zobaczymy czy moje 4.2 trzyma serie

a co juz wsadzone :chytry:

tak wsadzone,

ale jeszcze trochę do jeżdżenia brakuje

no to czekam na objazdówka... :naughty: tylko załóż drugi fotel :gwizdanie:

zawsze możesz wziąść poduszkę pod pupcie i za ręczny trzymać :naughty:

Opublikowano

zawsze możesz wziąść poduszkę pod pupcie i za ręczny trzymać :naughty:

otworzy Ci bagażnik i powie " NO TO HOP"

Opublikowano

zawsze możesz wziąść poduszkę pod pupcie i za ręczny trzymać :naughty:

otworzy Ci bagażnik i powie " NO TO HOP"

Tomasz humor dalej trzyma??? :naughty:

Opublikowano

dobry wieczór

Opublikowano

dobry dobry ;-)

Opublikowano

zawsze możesz wziąść poduszkę pod pupcie i za ręczny trzymać :naughty:

otworzy Ci bagażnik i powie " NO TO HOP"

Tomasz humor dalej trzyma??? :naughty:

Nie coś mnie dzisiaj czaha dymi a tak pozatym to nosz kur...a ET chce już go chołm

Cześć Łukasz

Siemian tak wyglądam za szybę jakoś tablicy NOWY TARG nie widzę :no:

Opublikowano

Zlociutka a Ty znowu o tym recznym :)))

Opublikowano

Zlociutka a Ty znowu o tym recznym :)))

Widać że lubi śmigać na ręcznym :decayed:

Opublikowano

Zlociutka a Ty znowu o tym recznym :)))

Widać że lubi śmigać na ręcznym :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ufff... Rzutem na taśme udało mi się zarezerwować obecność :)

Dobry wieczór wszystkim tak w ogóle :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.